Χώμ(α) sweet home...άρχισαν τα οργανα...

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Να κατι τετοια βλεπω και λεω ΝΑΑΑΑ στα μουτρα μου που πουλησα την μηχανη...
Θες μηχανη σωστη...:D...δε σε φοβαμαι.Θεμα χρονου ειναι να ξαναζεις κι απο μεσα τα οδοιπορικα μας :)
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Είμαι παραπάνω από βέβαιος πως θα μας καταπλήξει με τις περιγραφές και το οπτικό του υλικό. Έχω διαβάσει Μαθουσάλα εδώ μέσα και έχω δει για τι είναι ικανός!:yew:

Οπότε καταλαβαίνεις... έχω κρατήσει "κάβα" καλά λόγια για την πάρτη του!!!:D
:friendship:
Στεφανε η ατυχη στιγμη σου δεν σε αφησε να εισαι κοντα μας αλλά θεωρω σιγουρο οτι απλα πηγε λιγο πισω το οτι θα βρεθουμε στα βουνα...:)
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
..θα ηθελα πολυ να περασω αυτα τα μερη και ισως το καλοκαιρι που θα τα βροντηξω απο δουλεια να δεχθει ο μαθουσαλας και η παρεα του να με ξεναγησουν..Οσο για μενα επιφυλλασω κ εγω εκπληξεις για γκιωνα βαρδουσια μολις ξελασκαρω απο δουλεια..Παντα τετοια!!!
Ολα γινονται...εδω γυρω θα ειμαι κι οταν το παρεις αποφαση ριξε συρμα να ετοιμασουμε τα σχετικα :)
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Δεν μπορεσα να ειμαι μαζι σας αν και θα το ηθελα Εξαλου αν και τα περισσοτερα μερη της βολτας τα εχω δει ποτε δεν χορταινονται
Δεν εχω δει ακομα τον Αρισταρχο και ...τις "ελεφαντισιες" μπριζολες :eek: στα Μαζεικα
Αλλα που θα παει καποτε δεν θα μου ξεφυγουν ...οι μπριζολες!:yew:
Ο Αρισταρχος θελει και τη...μπριζολιτσα του...Το υψομετρο φταιει που ανοιγει η ορεξη...:pκαι το χωμα...και τα δαση...και η διαδρομη...και η παρεα...και...εννοειται θα ερθει η ωρα :cool:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ρε συ Μάθο, τα ξέρω σαν τη χούφτα μου τα μέρη εκεί πάνω κι είναι σαν να τα βλέπω 1η φορά! Παρά τις αναμνήσεις και τις φώτο που έχω στα περισσότερα!
Χορταίνονται τα Καραφλά? Βαριέσαι ποτέ τη διαδρομή και τη θέα από τον Αρίσταρχο?
Πάλι καλά που αυτά θα είναι εκεί και στην επόμενη που θα φροντίσω να μη λείπω! :)
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Από τις φωτογραφίες που είδα... ΛΕΕΙ!!!

Αρκουδόφωνο...
Κι έχεις κομμάτια από το 15% της Πελοποννήσου.... ;)
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Ρε συ Μάθο, τα ξέρω σαν τη χούφτα μου τα μέρη εκεί πάνω κι είναι σαν να τα βλέπω 1η φορά! Παρά τις αναμνήσεις και τις φώτο που έχω στα περισσότερα!
Χορταίνονται τα Καραφλά? Βαριέσαι ποτέ τη διαδρομή και τη θέα από τον Αρίσταρχο?
Πάλι καλά που αυτά θα είναι εκεί και στην επόμενη που θα φροντίσω να μη λείπω! :)
Φροντισε εσυ το τελευταιο κ σε παω εγω και σε μερη που...δεν εχεις παει :p...αλλά και να'χεις παει,οντως δεν χορταινονται :friendship:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Φροντισε εσυ το τελευταιο κ σε παω εγω και σε μερη που...δεν εχεις παει :p...αλλά και να'χεις παει,οντως δεν χορταινονται :friendship:
Σιγά μην έχω πάει σε όλα!
Δε γίνεται αυτό ;) Πάντα αφήνουμε δρομάκια πλάι μας, που δεν ξέρουμε πού οδηγούν! Γι αυτό πρέπει να μάθουμε...:D
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Σιγά μην έχω πάει σε όλα!
Δε γίνεται αυτό ;) Πάντα αφήνουμε δρομάκια πλάι μας, που δεν ξέρουμε πού οδηγούν! Γι αυτό πρέπει να μάθουμε...:D
Toν θες τον Ερυμανθο σου εσυ...:Dκ βουρ απο Τσαπουρνιά για Μοιρα κι απο κει απο κομματια μη-κοσμοπολιτικα για Αρισταρχο...εεε μια ,μπριζολιτσα μετα θα τη χρειασθουμε :rolleyes:
 

ScoobyDrz

Μέλος
Περιοχή
Πατρα
Όνομα
Ανδρεας Νικολοπουλος
Μοτό
Suzuki DRZ 400s 2002
Σαν νέος στην παρέα πρέπει να πω Μπραβω στον Κωστα και Γιαννη για την οργάνωση την διαδρομή. Τέλεια βόλτα ακόμα ποιο τέλεια ή παρέα. Ευχαριστώ για το ζεστό καλωσόρισμα. Πάντα όρθιοι και θα ξανά βρεθούμε.
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Toν θες τον Ερυμανθο σου εσυ...:Dκ βουρ απο Τσαπουρνιά για Μοιρα κι απο κει απο κομματια μη-κοσμοπολιτικα για Αρισταρχο...εεε μια ,μπριζολιτσα μετα θα τη χρειασθουμε :rolleyes:
Το καλοκαιράκι είμαι για 10-20 μέρες δυτικά Ερύμανθου και αρκετά κοντά! ;)
Θα κανονίσουμε τότες :ok:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Το καλοκαιράκι είμαι για 10-20 μέρες δυτικά Ερύμανθου και αρκετά κοντά! ;)
Θα κανονίσουμε τότες :ok:
Το καλοκαιρι ο κοσμος παει στην θαλασσα, για να βγαλει την σκονη απο τον χειμωνα...:p
Κρατα το αδειοχαρτο για μετα το καλοκαιρι, που θα κανουμε πολλα εκει πανω;)
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Ρε, τι βολτάρα ήταν αυτή;;;
Ευτυχώς υπάρχουν κάτι τύποι σαν εσάς και παίρνω τις διαδικτυακές τζούρες μου από εκείνο το βακτήριο που βρίσκεται στο χώμα για το οποίο λέγαμε κάπου...
Εύγε σε όλους και κυρίως στους δημιουργούς, συντονιστές της εκδρομής!

Και... όπως ξέρετε, ξέρω να διαβάζω ανάμεσα στις ρίγες... και δεν ξεχνάω!! ;)
καταληξαμε σε ενα λειβαδι, που μαλλον θα μας φιλοξενησει του χρονου....
υποψηφιο σημειο για σκηνακια...:cool:
...αν και εφοσον...
Λιβαδι,νερο τρεχουμενο και απλετος χωρος φιλοξενιας...
Ραντεβού σε 11 μήνες!
:friendship:
 
Top Bottom