Χώμ(α) sweet home...άρχισαν τα οργανα...

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Γι αυτό και δεν χορταίνουμε ποτέ! Μόλις γυρίσουμε, νιώθουμε ότι αλλού πατάμε κι αλλού βρισκόμαστε! :wacky:
Παλι καλα να λες που τα τακουνια στα βουνα δεν γινονται συνηθειο και στην πολη...:D:p:laugh::laugh:
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Ειμαι ατυχος,σας βρηκα πολυ αργα για αυτη την χωματαδα, ηταν κ κοντα γμτ.Τι κ αν δεν εχω ακομα μηχανακι θα βρισκα (η νοικιαζα)ενα,απ οτι ειδα στις φωτο με ενα XT γινοτανε το κολπο
Ελπιζω να ξανακανετε κατι αρκετα συντομα...με βαλατε στη πριζα λεμεεεεε
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Ειμαι ατυχος,σας βρηκα πολυ αργα για αυτη την χωματαδα, ηταν κ κοντα γμτ.Τι κ αν δεν εχω ακομα μηχανακι θα βρισκα (η νοικιαζα)ενα,απ οτι ειδα στις φωτο με ενα XT γινοτανε το κολπο
Ελπιζω να ξανακανετε κατι αρκετα συντομα...με βαλατε στη πριζα λεμεεεεε
Δημητρη θα τα πουμε κι απο κοντα σε μια επομενη...καλα να'μαστε και οι βολτες που μας αρεσουν δεν σταματανε :)
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ωραία μέρη έχετε εκεί κάτω...:ok:
Ωραία παρέα που ταιριάζουν τα χνώτα τους,και μερικοί σύντροχοι που κάνουν οτι μπορούνε για να περάσουνε οι προσκεκλημένοι όσο το δυνατόν καλύτερα!Τι άλλο να ζητήσεις;
Συγχαρητήρια σε όλους όσους ασχοληθήκανε για να περάσουνε όλοι καλά(αυτή η ηθική ικανοποίηση δεν πληρώνεται!) και σε όλους όσους αποδέχτηκαν την πρόσκληση!
Πάντα τέτοια!:friendship:
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Δημητρη θα τα πουμε κι απο κοντα σε μια επομενη...καλα να'μαστε και οι βολτες που μας αρεσουν δεν σταματανε :)
Matho,η ποιος αλλος εχει την διαδρομη μπορειτε να την ποσταρετε?Μηχανακι εχω τωρα κ θελω να παω
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ειμαι ατυχος,σας βρηκα πολυ αργα για αυτη την χωματαδα, ηταν κ κοντα γμτ.Τι κ αν δεν εχω ακομα μηχανακι θα βρισκα (η νοικιαζα)ενα,απ οτι ειδα στις φωτο με ενα XT γινοτανε το κολπο
Ελπιζω να ξανακανετε κατι αρκετα συντομα...με βαλατε στη πριζα λεμεεεεε
Matho,η ποιος αλλος εχει την διαδρομη μπορειτε να την ποσταρετε?Μηχανακι εχω τωρα κ θελω να παω
Μου αρεσεις επειδη εισαι συνεπης.....:)
Επιαης μου αρεσεις γιατι μου θυμισες την βολτα και θελω να ξαναπαω...:friendship:
Την διαδρομη θα την εχει ο Μαθο....αλλα θα κανει πεταλι τωρα:p
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Μου αρεσεις επειδη εισαι συνεπης.....:)
Επιαης μου αρεσεις γιατι μου θυμισες την βολτα και θελω να ξαναπαω...:friendship:
Την διαδρομη θα την εχει ο Μαθο....αλλα θα κανει πεταλι τωρα:p
Μεσα επεσες...και μαλιστα...βρεγμενος o_O...

Δημητρη ποια διαδρομη θελεις;Εχεις garmin;
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Μεσα επεσες...και μαλιστα...βρεγμενος o_O...

Δημητρη ποια διαδρομη θελεις;Εχεις garmin;
δεν εχω αλλα σκεφτομαι να παρω το 390lm στις επομενες μερες,θαθελα αυτες τις ωραιες χωματαδες που δειχνετε παραπανω
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μια που πηρα φορα με τις φωτο......ετοιμο και το προεορτιο του advtroffy 2017!!
Eδω εχουμε και φωτο απο τον Αρισταρχο, που δεν μας αφησαν τα χιονια να ανεβουμε φετος!!
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
!!!
Μια που πηρα φορα με τις φωτο......ετοιμο και το προεορτιο του advtroffy 2017!!
Eδω εχουμε και φωτο απο τον Αρισταρχο, που δεν μας αφησαν τα χιονια να ανεβουμε φετος!!
 
Top Bottom