Χώμ(α) sweet home...άρχισαν τα οργανα...

Gio_Diego_950_ADV

Μέλος
Περιοχή
Λιδωρίκι Φωκίδας
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
KTM_950_Adventure
Μπραβο στον μαθουσαλα για την πρωτοβουλια και σε ολους εσας που τον τιμησατε..εμενα κλασσικα με ειχαν χωσει δουλεια ολο το σκ και δυστυχως δε μπορεσα να ερθω..θα ηθελα πολυ να περασω αυτα τα μερη και ισως το καλοκαιρι που θα τα βροντηξω απο δουλεια να δεχθει ο μαθουσαλας και η παρεα του να με ξεναγησουν..Οσο για μενα επιφυλλασω κ εγω εκπληξεις για γκιωνα βαρδουσια μολις ξελασκαρω απο δουλεια..Παντα τετοια!!!
 

est

Μέλος
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
Σουζούκι ΔρΖ
Κάτσε ρε φίλε... δεν έχουμε δει ακόμη τα καλά από τον οικοδεσπότη!!
Είμαι παραπάνω από βέβαιος πως θα μας καταπλήξει με τις περιγραφές και το οπτικό του υλικό. Έχω διαβάσει Μαθουσάλα εδώ μέσα και έχω δει για τι είναι ικανός!:yew:

Οπότε καταλαβαίνεις... έχω κρατήσει "κάβα" καλά λόγια για την πάρτη του!!!:D
:friendship:
 

ΚΟΥΤΑΚΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
THIS IS ΠΑΤΡΑΑΑΑΑ
Όνομα
ΑΝΔΡΕΑΣ
Μοτό
YAMAHA XTZ 750 SUPER TENERE
Ας ανεβασω κι εγω καποιες φωτογραφιες απο το ομορφο Π.Σ.Κ. που περασε. Να ευχαριστησω κι εγω τον Κωστα και το Γιαννη, το Γιαννη και τον Κωστα για την πολυ καλη οργανωση ολης της βολτας αλλα και για την εγκαρδια φιλοξενια τους! Ακομα να πω οτι χαρηκα για τη γνωριμια μου με ανθρωπους που εως τωρα εχω μονο γνωρισει απο εδω μεσα. Κωστα,Κωστα,Κωστα,Γιωργο απο Αθηνα και συνονοματε Ανδρεα απο Πατρα χαρηκα για τη γνωριμια και στο επανιδειν!!!!
Αρκετα με τα λογια ομως παμε σε μερικες φωτογραφιες απο το ταπεινο μου κινητο.
 

ΚΟΥΤΑΚΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
THIS IS ΠΑΤΡΑΑΑΑΑ
Όνομα
ΑΝΔΡΕΑΣ
Μοτό
YAMAHA XTZ 750 SUPER TENERE
Ξεκιναμε απο την διανυκτερευση της Παρασκευης στη βαλιμη.
[/URL][/IMG]



Μονο αυτες εχω με τις μηχανες κατω απο το σπιτι. Απο τη μασα που ακολουθησε εχει Ο ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ!!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

ΚΟΥΤΑΚΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
THIS IS ΠΑΤΡΑΑΑΑΑ
Όνομα
ΑΝΔΡΕΑΣ
Μοτό
YAMAHA XTZ 750 SUPER TENERE
Στη συνεχεια εγω δεν ακολουθησα τα παιδια σε χωμα και κατεβηκα Ζαχλωρου
Αποψη απο το τελος του μικρου χωριου

εκει εχει σταθμο του οδοντωτού.πριν βαλω το κρανος και ανεβω Καλαβρυτα για να συναντησω τους υπολοιπους για καφε στο σταθμο,ακουσα την κορνα του μικρου τρενου,περιμενα ενα δυο λεπτα και βουαλα!! δειτεω προς τα αριστερα στις φωτογραφιες....

κι εξω απο το χωριο το ποταμι και ο Τενεκες μου!!!
 

John-Aigio

Nα γιατί GS
Περιοχή
ΑΙΓΙΟ
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1150GS
δεν πατάω χώμα
Να πω πως ΜΟΝΟ ΕΓΩ την καταφερα ολη!!! Αυτα τα πολλα απο εμενα!!! Αντε και στα επομενα!!!!!:biker::friendship::friendship::friendship:
Μιλαμε για κρυφο καλιτεχνη και γερη μασελα!!!
 

lef99

Μέλος
Όνομα
Λευτερης
Μοτό
ΚΤΜ 640 adventure
Να κατι τετοια βλεπω και λεω ΝΑΑΑΑ στα μουτρα μου που πουλησα την μηχανη...

Δυστυχως δεν καταφερα να ακολουθησω αλλα ουτε και να βοηθησω τους φιλους μου σε αυτη την βολτα, αλλα απ οτι βλεπω δεν ειχαν και ιδιατερη αναγκη και η επιτυχια ηταν εξασφαλισμενη απο την αρχη...

Ελπιζω στην επομενη να ειμαι και εγω μαζι σας, να γνωριστουμε και και με αλλους κουζουλους ( με την καλη εννοια παντα..:yew::yew:)

Παιδες ευχαριστουμε για το δικαβαλο που μας πηρατε μαζι μεσω των εικόνων, αν και μας τα στελενετε με το σταγονομετρο και μας βασανιζετε :p

Παντα γεροί και δυνατοί και χωμαααααααααα λεμε :friendship::friendship::friendship::friendship:
 

virus

Μέλος
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
αδιευκρινιστο
πολυ ωραια βολτα κι ηταν σιγουρο ναναι ωραια με οικοδεσποτη τον μαθο.

μια φορα τον εχω δει κι αυτη ηταν στην κλειτορια :p

ας ελπισω να αξιωθω να αρχισω παλι τα χωματα.

και στις επομενες με υγεια :)
 
Top Bottom