Tenere extreme ή ktm 890 adv r ?

DomieMic65

Μέλος
Όνομα
Μιχάλης
Μοτό
T700
Και εγώ στις απλές αναρτήσεις του Τ7 τις διαφορές τις νιώθω όταν αλλάξω κάτι... πολύ χώμα δεν έχω κάνει αλλά στην άσφαλτο και επειδή είναι και καθημερινή μου μοτό τις νιώθω.
 

Anastasis

Μέλος
Όνομα
Anastasis
Μοτό
Tiger900gt
Σημερα ειδα ενα 890r καλη τιμη, μου το δινει βολτα 1η 2α το ερωτευομαι, βαζω 3η φτανω 120χλμ και αρχιζει να κουναει δεξια αριστερα το μπροστινο, κοιταω εν κινησει την πισω ζαντα, στραβη.. ξενερωσα.. συνεχιζω το ψαξιμο
 

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Σημερα ειδα ενα 890r καλη τιμη, μου το δινει βολτα 1η 2α το ερωτευομαι, βαζω 3η φτανω 120χλμ και αρχιζει να κουναει δεξια αριστερα το μπροστινο, κοιταω εν κινησει την πισω ζαντα, στραβη.. ξενερωσα.. συνεχιζω το ψαξιμο
Σε σύγκριση με το τενερε όμως που είσαι ανάμεσα στα 2 , πως σου φάνηκε?
 
Reactions: STF

Anastasis

Μέλος
Όνομα
Anastasis
Μοτό
Tiger900gt
Οπλο!
Σε σύγκριση με το τενερε όμως που είσαι ανάμεσα στα 2 , πως σου φάνηκε?
Οπλο, αγριμι! Ωραιο και αυτο σαν οδηγηση απλα ειχα το μυαλο μου στο να εξετασω σε τι κατασταση βρισκεται και δεν παρατήρησα πολλα.. παντως απορω πως δυο τοσο διαφορετικα μηχανακια ειναι τοσο καλα και τα δυο στο χωμα! Και λιγο πιο βολικο ισως στην ορθια σταση για εμενα στο 1.87? Στο τενερε παραημουν ορθιος
 

JGK

Μέλος
Όνομα
giannis
Μοτό
YAMAHA XTZ 660
YAMAHA WR 450F
GAS GAS 300 EC
HONDA CBF 600
Επίσης θα μπορούσες να ρωτήσεις αν πάμε καμιά βόλτα ή μόνο γράφουμε στο forum (για οτιδήποτε) :roflmao:
Αυτό το κάνω εγώ!
Δεν βλέπεις πόσα ποστ εχω το δευτερόλεπτο? :)
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Σημερα ειδα ενα 890r καλη τιμη, μου το δινει βολτα 1η 2α το ερωτευομαι, βαζω 3η φτανω 120χλμ και αρχιζει να κουναει δεξια αριστερα το μπροστινο, κοιταω εν κινησει την πισω ζαντα, στραβη.. ξενερωσα.. συνεχιζω το ψαξιμο
To .. καλή τιμή ήταν αυτό στο Βόλο;
 

Γιώργος 1

Μέλος
Περιοχή
Καλαμάτα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
YAMAHA XT 600e 02
BMW R80 GS 88
Επίσης θα μπορούσες να ρωτήσεις αν πάμε καμιά βόλτα ή μόνο γράφουμε στο forum (για οτιδήποτε) :roflmao:
Γίνεται να πηγαίνεις βόλτες και στις στάσεις να γράφεις στο φόρουμ.:D
 

b2bstam

Μέλος
Όνομα
matis
Μοτό
???
xt600e
Οχι ηταν κατα ηλιουπολη μεριά σε εμπορο! Στα 12κ και αυτο! Ισως και του βολου να ναι καλη περιπτωση!
Άμα θέλεις για βολο ρωτάω είναι από γνωστό μου κάνει παρέα με φιλαράκια μου και έχουμε κάνει κάποιες βόλτες μαζί. Το παιδί έχει και εντούρο και γενικώς τα μηχανάκια τα προσεχή .
 

Anastasis

Μέλος
Όνομα
Anastasis
Μοτό
Tiger900gt
Άμα θέλεις για βολο ρωτάω είναι από γνωστό μου κάνει παρέα με φιλαράκια μου και έχουμε κάνει κάποιες βόλτες μαζί. Το παιδί έχει και εντούρο και γενικώς τα μηχανάκια τα προσεχή .
Μολις εβαλα και το μηχανακι μου να πωληθει! Οποτε αν φυγει συντομα θα σε ρωτησω, σε ευχαριστω!
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Άμα θέλεις για βολο ρωτάω είναι από γνωστό μου κάνει παρέα με φιλαράκια μου και έχουμε κάνει κάποιες βόλτες μαζί. Το παιδί έχει και εντούρο και γενικώς τα μηχανάκια τα προσεχή .
Δεν ρωτάς για να μας φύγει η απορία...

αυτό στην Ηλιούπολη αν είναι στο καρ το θυμάμαι στα 14 που δεν το λες ακριβώς "καλή" τιμή, στο άνω όριο του αλμυρού (όχι του χωριού της περιοχής του Βόλου)


εδιτ της Ηλιούπολης είναι όντως στα 12 αλλά με ζαβή ζάντα όχι, Αργυρούπολη είναι το πιο ακριβό.
 
Τελευταία επεξεργασία:

omega

Τσέλιγκας
Περιοχή
Ήηηηηηηηηπειρος
Όνομα
Δημήτριος
Μοτό
HONDA CBF500 05'
"Καλέ φως-φανάρι.Θα μπλέξει το καψερό και θα'ναι μέρα από "Π". Κοίτα ένα "Π" αρχοντικό εδώ.."


Σημερα ειδα ενα 890r καλη τιμη, μου το δινει βολτα 1η 2α το ερωτευομαι, βαζω 3η φτανω 120χλμ και αρχιζει να κουναει δεξια αριστερα το μπροστινο, κοιταω εν κινησει την πισω ζαντα, στραβη.. ξενερωσα.. συνεχιζω το ψαξιμο
Αλάνθαστο το φλυτζάνι λέμεεεε...
 

Anastasis

Μέλος
Όνομα
Anastasis
Μοτό
Tiger900gt
Δεν ρωτάς για να μας φύγει η απορία...

αυτό στην Ηλιούπολη αν είναι στο καρ το θυμάμαι στα 14 που δεν το λες ακριβώς "καλή" τιμή, στο άνω όριο του αλμυρού (όχι του χωριού της περιοχής του Βόλου)


εδιτ της Ηλιούπολης είναι όντως στα 12 αλλά με ζαβή ζάντα όχι, Αργυρούπολη είναι το πιο ακριβό.
Και σκεφτομαι οκ να το παρω να του κανω ακτινολογηση (γτ δεν ηταν και θεοστραβη) αλλα αν δεν εφταιγε η ζαντα αντε ψαξε βρες γιατι χορευει.
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Και σκεφτομαι οκ να το παρω να του κανω ακτινολογηση (γτ δεν ηταν και θεοστραβη) αλλα αν δεν εφταιγε η ζαντα αντε ψαξε βρες γιατι χορευει.
Βασικά όχι, λες στον έμπορο ότι αν θες να το πάρω το φτιάχνεις, τέλος.

Και αν δεις κάτι τόσο "φανερό" το οποίο δεν ασχολήθηκε, τι άλλο θα έχει...
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος
Όνομα
Al
Μοτό
CRF300L
To παίρνεις γιατί είναι KTM και θα σου προσφέρει και στην ασφαλτο εμπειρία τακαρίσια...θα είναι σαν να πηγαίνεις στο χώμα αλλά θα είσαι στην άσφαλτο...αξία ανεκτίμητη...
 
Top Bottom