WiLdRidE Δίρφυ/Εύβοια 26/27 Νοέμβρη 2016

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Έλα να μεζευομαστε σιγα σιγα
99% παμε σε χοτελ με λιγο παραπανω τιμη σπο το καταφυγιο δηλαδη απο 12 σε 15 ευρώ το άτομο
Εχει μεγάλους χώρους το ξενοδοχείο για τον πρωινό καφε μας και τα σνακ σε πανοραμική θέση μεσα στο χωριό στενή
Ωραίος ο Πουλής. :ok:
Μέσα κ για Χοτέλι. :yew:

Μη σου πω καλύτερα ,μια κ δεν θα χρειαστεί να κουβαλήσουμε τίποτα απο εξοπλισμό ύπνου κ μπωτέ μαζί μας.:D
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Είμαι ένα ζευγάρι λάστιχα μακριά από την βολτα;)

Μέσα στην βδομάδα μάλλον θα τα έχω.

Καλώς σας βρήκα :friendship:
Γιώργο ,εμείς τα'χουμε πεί.;)

Αν δεν έχεις "άκρες" για τα λάστιχα ,πάρε τηλ να σε στείλω.

Και που'σαι ,στο προφίλ σου ,έχεις το παλιό σου μηχανάκι ,το οποίο πλέον το καβαλάει ο Παντελής (βελτιωμένο στα σημεία απο καλά χέρια):D

Αλλαξέ το σε CRF1000 ,να τα βλέπουμε να πληθαίνουνε στον χώρο ,κ να γουστάρουμε κι εμείς μαζί σας.:yew:


Και :welcome:.


(αν θές ,πέρνα κι απ'το σχετικό τμήμα καλωσορισμάτων ,να σε τα πούμε και πιό "επίσημα') :)
 

GGS

Μέλος
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
Honda CRF 1000L-Africa Twin
Γιώργο ,εμείς τα'χουμε πεί.;)

Αν δεν έχεις "άκρες" για τα λάστιχα ,πάρε τηλ να σε στείλω.

Και που'σαι ,στο προφίλ σου ,έχεις το παλιό σου μηχανάκι ,το οποίο πλέον το καβαλάει ο Παντελής (βελτιωμένο στα σημεία απο καλά χέρια):D

Αλλαξέ το σε CRF1000 ,να τα βλέπουμε να πληθαίνουνε στον χώρο ,κ να γουστάρουμε κι εμείς μαζί σας.:yew:


Και :welcome:.


(αν θές ,πέρνα κι απ'το σχετικό τμήμα καλωσορισμάτων ,να σε τα πούμε και πιό "επίσημα') :)
Ευχαριστω Κώστα!
Θα τα πούμε και τηλ.

Αφρικα είναι όλες.. Με καμιά 20ρια χρόνια διαφορά... :laugh:
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Ωραίος ο Πουλής. :ok:
Μέσα κ για Χοτέλι. :yew:

Μη σου πω καλύτερα ,μια κ δεν θα χρειαστεί να κουβαλήσουμε τίποτα απο εξοπλισμό ύπνου κ μπωτέ μαζί μας.:D
Φιλε αφου θα πονέσουμε που θα πονέσουμε να μην κοιμηθούμε και σωστά !!!!!!
Απο την άλλη το σαββατο το βραδυ θα πιούμε καμια Μπυρα παραπανω στην στενή πως θα ανέβουμε το βουνό βραδιάτικα και με γεμΑτο στομάχι !!!!
Η FARSA σημαίνει καλος ύπνος καλο φαγητό και μετα σκληρός αγώνας με το βουνό !!!
Και ολα αυτα με 15 ευρώ ύπνος 15 ευρώ φαγητό 10 ευρώ τσιγάρα καφεδες και 40 ευρα βενζίνη και για το μάθημα τιποτα !!!!!!!να ειναι καλα το βουνό τα χαντάκια τα γκρέμια κλπες ομορφιές
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Φιλε αφου θα πονέσουμε που θα πονέσουμε να μην κοιμηθούμε και σωστά !!!!!!
Απο την άλλη το σαββατο το βραδυ θα πιούμε καμια Μπυρα παραπανω στην στενή πως θα ανέβουμε το βουνό βραδιάτικα και με γεμΑτο στομάχι !!!!
Η FARSA σημαίνει καλος ύπνος καλο φαγητό και μετα σκληρός αγώνας με το βουνό !!!
Και ολα αυτα με 15 ευρώ ύπνος 15 ευρώ φαγητό 10 ευρώ τσιγάρα καφεδες και 40 ευρα βενζίνη και για το μάθημα τιποτα !!!!!!!να ειναι καλα το βουνό τα χαντάκια τα γκρέμια κλπες ομορφιές
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
αν θέλετε να μείνετε σε σκηνή υπαρχει παρακείμενος χωρος στο ξενοδοχείο απο οτι θυμαμαι και οποίος θελει να φέρει φαγητό απο το σπιτι να φέρει ( κατα προτίμηση κεφτέδες και σπανακοπιτες και για το πρωί κέικ )
Οπως θέλετε και οτι σας αρεσει κάνενας προβληματισμός απο κανέναν !!!!!
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Αν καποιος θελει πολυ να ερθει και δεν εχει κατάλληλο μηχανακι θα του δώσω το δικο μου και θα βρω σλλο εγω φτάνει να μου το πει έγκαιρα ( να του αδειάσω την βενζίνη !!!!!)
Δεν υπαρχει θεμα εχω άκρες για μενα στο φιναλε βάζω τακούνια στον κιτρινο γιγαντα και περνάω τον Κώστα -maniac απο πανω !!!
Τι να λεμε τωρα τα παντα ολα
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Δεν υπαρχει θεμα εχω άκρες για μενα στο φιναλε βάζω τακούνια στον κιτρινο γιγαντα και περνάω τον Κώστα -maniac απο πανω !!!
Τι να λεμε τωρα τα παντα ολα
Ναι, ναι, ι-ετσι, να δω χυτους 17αρηδες με τακουνατα!! :ok: :D :friendship:
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Εγω παιδια με το που ανακοινωθηκε το διημερο πλακωσα αμεσως στις γαληφιες το ¨αφεντικο¨ και πηρα αδεια,βεβαια μετα επεσε λιγο μουρμουριτσα του στυλ:φευγεις 3μερες και μ αφηνεις μονη και ερχονται και οι γονεις μου αυτο το ΣΚ κλπ κλπ αλλα η απαντηση μου ηταν "τωρα το κανονισα και εχουμε κρατησεις και δεν μπορω να κρεμασω τους αλλους...".Με αλλα λογια ,αν δεν γινει πολεμος θαμαι εκει(και με πολεμο αν δεν το ακυρωσετε λογω επιστρατευσης):biker::biker::biker::biker::biker::biker::biker::biker::biker::biker::biker::biker::biker::biker::biker::biker::biker::biker::biker::biker::biker::biker::biker:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Εγω παιδια με το που ανακοινωθηκε το διημερο πλακωσα αμεσως στις γαληφιες το ¨αφεντικο¨ και πηρα αδεια,βεβαια μετα επεσε λιγο μουρμουριτσα του στυλ:φευγεις 3μερες και μ αφηνεις μονη και ερχονται και οι γονεις μου αυτο το ΣΚ κλπ κλπ αλλα η απαντηση μου ηταν "τωρα το κανονισα και εχουμε κρατησεις και δεν μπορω να κρεμασω τους αλλους...".Με αλλα λογια ,αν δεν γινει πολεμος θαμαι εκει(και με πολεμο αν δεν το ακυρωσετε λογω επιστρατευσης):biker::biker::biker::biker::biker::biker::biker::biker::biker::biker::biker::biker::biker::biker::biker::biker::biker::biker::biker::biker::biker::biker::biker:

Δεν κρατιεται ο καλαματιανος.....:yew::biker:
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Δεν κρατιεται ο καλαματιανος.....:yew::biker:
Κοιτα μην ερθει μονοημερο και γυρισει και κατω αμα λαχει. Αμα του δωσεις κανενα γρηγορο ταξιδιαρικο ειναι ικανος να κανει το γυρο της ευρωπης Σ.Κ :roflmao:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Κοιτα μην ερθει μονοημερο και γυρισει και κατω αμα λαχει. Αμα του δωσεις κανενα γρηγορο ταξιδιαρικο ειναι ικανος να κανει το γυρο της ευρωπης Σ.Κ :roflmao:
Ευκολακι....
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Κοιτα μην ερθει μονοημερο και γυρισει και κατω αμα λαχει. Αμα του δωσεις κανενα γρηγορο ταξιδιαρικο ειναι ικανος να κανει το γυρο της ευρωπης Σ.Κ :roflmao:
Χαχα ,τι θυμηθηκα τωρα, τον Αυγουστο του 2007 ο κουμπαρος μου εσπασε το ποδι του,δυο μερες μετα η γυναικα μαζι με τα παιδια πηγε να δει τους γονεις της στην Γερμανια,αρπαζω την ευκαιρια και δανειζομαι το μηχανακι του κουμπαρου(GSR600 με 3200Km)και οπως ημουν χαρμανι (δεν ειχα δικο μου μηχανακι)του το πηγα πισωμετα απο 20 μερες με 11500Km:eek:Φρικαρε ο κουμπαρος.Δεν ειχα αδεια, καθε μερα δουλεια και απογευμα -βραδυ καβαλα:yew:
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Για γράψτε τίποτα πληροφορίες για την διαδρομή. Από που ξεκινάει, βολεύει να ρθουμε με το καραβάκι από Ερρέτρια;
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Εγω παιδια με το που ανακοινωθηκε το διημερο πλακωσα αμεσως στις γαληφιες το ¨αφεντικο¨ και πηρα αδεια,βεβαια μετα επεσε λιγο μουρμουριτσα του στυλ:φευγεις 3μερες και μ αφηνεις μονη και ερχονται και οι γονεις μου αυτο το ΣΚ κλπ κλπ αλλα η απαντηση μου ηταν "τωρα το κανονισα και εχουμε κρατησεις και δεν μπορω να κρεμασω τους αλλους...".Με αλλα λογια ,αν δεν γινει πολεμος θαμαι εκει(και με πολεμο αν δεν το ακυρωσετε λογω επιστρατευσης):biker::biker::biker::biker::biker::biker::biker::biker::biker::biker::biker::biker::biker::biker::biker::biker::biker::biker::biker::biker::biker::biker::biker:
:pointu:
 

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Για γράψτε τίποτα πληροφορίες για την διαδρομή. Από που ξεκινάει, βολεύει να ρθουμε με το καραβάκι από Ερρέτρια;
Κώστα απ'ότι ξέρω τα φέρυ σταματάνε τα δρομολόγια τον Χειμώνα και ξεκινάνε Ανοιξη,Σ/Κ ήμουν εκεί και ήταν δεμένα.
 
Top Bottom