WiLdRidE Δίρφυ/Εύβοια 26/27 Νοέμβρη 2016

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Κόρακας και adve και τιμονι!!!!
Να εισαι καλα φιλε που μας τίμησες με την παρουσία σου
Επιφυλασσόμεθα !!!!!
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ολη την παρεα για τις ομορφες στιγμες,ηρθα 52 χρονων και εφυγα 20,γυρισα αργα την νυχτα σπιτι με εξτρα κουραση απ το ταξιδι και η γυναικα μου μολις με ειδε μου λεει "τι τρεχει?" Τι τρεχει της λεω,"Λαμπεις" μου λεει
Εμείς ευχαριστούμε φίλε Δημήτρη ,για την παρουσία σου ,κ το όμορφο φωτορεπορτάζ σου.:ok:

Και ...αν κ το'χουμε πλέον συνειδητοποιήσει κ αναφέρει πολλάκις ...ας το ξαναπούμε άλλη μιά...
"Ο άνδρας ,δεν σταματάει να καβαλάει επειδή γερνάει...
Γερνάει ,επειδή σταματάει να καβαλάει !!!" ;)
:biker2:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
...τι ειναι περιπετεια?Αυτη η ταλαιπωρια ειναι η περιπετεια,αυτη ειναι που θυμομαστε και χαμογελαμε.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ολη την παρεα για τις ομορφες στιγμες,ηρθα 52 χρονων και εφυγα 20,γυρισα αργα την νυχτα σπιτι με εξτρα κουραση απ το ταξιδι και η γυναικα μου μολις με ειδε μου λεει "τι τρεχει?" Τι τρεχει της λεω,"Λαμπεις" μου λεει
Τα ειπες ολα...Αυτα γραφουμε στο κοντερ και συνεχιζουμε :friendship:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Κόρακας και adve και τιμονι!!!!
Να εισαι καλα φιλε που μας τίμησες με την παρουσία σου
Επιφυλασσόμεθα !!!!!

Είπαμε...
Του Δημήτρη του οφείλουμε κάθοδο μυρίων στη Μεσσηνία ;)
 

δημήτρης

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
CRF 300L
Περνωντας στο τελος απο μια αρκετα λασπωμενη διαδρομη φτασαμε Στενη,ειπιαμε ενα καφεδακι ολοι μαζι και μετα πηρα-με το δρομο της επιστροφης .
Η δευτερη μερα ειχε ταλαιπωρια λογω βροχης ,μερικοι φυγανε γι αυτο το λογο,ομως να ξερετε οτι αυτη η ταλαιπωρια εκανε αυτη τη μερα πιο ομορφη-καλυτερη απ την ηδη πετυχημενη προηγουμενη,αναζητουμε την περιπετεια...τι ειναι περιπετεια?Αυτη η ταλαιπωρια ειναι η περιπετεια,αυτη ειναι που θυμομαστε και χαμογελαμε.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ολη την παρεα για τις ομορφες στιγμες,ηρθα 52 χρονων και εφυγα 20,γυρισα αργα την νυχτα σπιτι με εξτρα κουραση απ το ταξιδι και η γυναικα μου μολις με ειδε μου λεει "τι τρεχει?" Τι τρεχει της λεω,"Λαμπεις" μου λεει
Με έκανες να αισθανθώ πολύ μ@λ@κ@ς που σκέφτομαι καμιά φορά, "που να πάω τώρα" ή "είναι μακρυά", παρόλο που είμαι 34. :hailbig:
Μακάρι να καβαλάμε και εμείς οι λίγο μικρότεροι στα 50+!
Σούπερ η βόλτα σας! Μου λείπει μία καλή χωμάτινη γ@μώτο:banghead:
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
@kordix Τι φόραγες?
TKC 80?
Πως σου φανηκαν?
Φοραγα κατι μεταχειρισμεν
καρου 2 Τ και δουλεψαν παντου καλα εκτος απο την ασφαλτο που δεν τα πολυεστριψα γιατι τα φοβηθηκα λογω παλαιοτητας. Θα γραψω περισσοτερα το βραδυ.
 

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z
Σκληροοοοοος........................



Η κατι του κανατε, ή ετοιμαζει ηδη το επομενο με αγριες διαθεσεις..............


 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Σκληροοοοοος........................



Η κατι του κανατε, ή ετοιμαζει ηδη το επομενο με αγριες διαθεσεις..............
Τι εγινε ρε και βγήκα τοσο αντρουα !!!!!!!
Ξεφτίλα έγινα η καψερη
 

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
Τι εγινε ρε και βγήκα τοσο αντρουα !!!!!!!
Ξεφτίλα έγινα η καψερη
Αλλη φορα να βαζεις στην τσεπη στο μανικι αυτην την ροζ βουρτσα για τα μαλλια που εχεις,.....να σπαει λιγο.....:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Και καποιες, τελευταιες νομιζω, φωτο απο μενα απο την εξορμηση του περασμενου σ/κ.

Πρωτες φωτο Σαββατο πρωι στο σημειο συναντησης στη Στενη.







Πρωτη σταση στη σπηλια.




Η αμαζονα της παρεας, και very capable rider, Ελινα! :cool:




Rally red vs Shiny silver Honda on-off, φωτο παραγγελια του ετερου ολοκλήρου για να δει αν το κοκκινο CRF1000 ειναι ισως ..too much:




Next stop, λιγο πριν χαθει ..ο πλοηγος μονος του και να τον ψαχνουμε!! :woot:




Και τελικα μια ακομη αναγκαστικη σταση λογω πτωσης. Παρατηρησεις: η Ασημω λαμπει :cool: ενω το μασκακι/προβολεας στο 950 του @Lazao ειναι ολα τα λ7 :ok: :yew:




Δυστυχως ειχε κλεισει ο Βαγγελης @Dr Evil την καμερα και δεν κατεγραψε την ασφαλτινη καταβαση στη Στενη στο τελος της πρωτης μερας, η οποια εγινε με "ταυτοτητα στα δοντια" - αλλοι στριβανε μοταρνταδικα, αλλοι πλαγιολισθαινανε λες και ητανε στο χωμα και αλλα ωραια :eek: Οταν σταματησαμε στην πολυ ωραια ταβερνα, μυριζε εντονα καμενο λαστιχο και καποιοι ειχανε μεινει απο φρενα.. :rolleyes:

Αντε παιδες και στις επομενες!! :friendship: :friendship:
 
Top Bottom