Τι έκανες για την μοτοσυκλέτα σου σήμερα;

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
την εδωσα

Όμορφο μηχανάκι! Καλοτάξιδο εύχομαι και γραψε και δυο λόγια μόλις του πάρεις τον αέρα.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Σήμερα ψώνισα φρέσκια ζελατίνα για το icon.... Από το φιλαράκι μας τον Νικόλα @ouzakias
Είναι κάποια παιδιά εδώ μέσα που είναι επαγγελματίες και δεν το έχουν κανει γνωστό, για τους δικους τους λόγους.
Εγώ θα πω ότι μιλάμε για ένα τρομερό παιδί και με μεγάλη γκάμα προϊόντων!
ADVphone
Αγαπάμε @ouzakias , όχι μόνο επειδή είναι και γαμώ τα παιδιά, αλλά είναι και γαμώ τα παιδιά! :inlove:
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Σήμερα έχει ξεσκόνισμα να φύγει η αφρικανικη σκόνη. ..
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Μετά τη τελευταία μονοπατάδα στη Βαρυμπόπη ο @mitch παρατήρησε πως το προστατευτικό πλαίσιο του ψυγείου μου με τους έντονους κραδασμούς έβρισκε στην εσωτερική πλευρά του νέου ντεπόζιτου μου, έτσι σήμερα κάτσαμε και κόψαμε το "ενοχλητικό" τμήμα.
Επίσης σήμερα μπήκε η νέα μάσκα.





 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Παρακολουθώ το στήσιμο που χεις κανει απο την αρχή και διαπιστώνω οτι δεν έχεις αφησει τπτ στην τύχη ..Εισαι πολυ μερακλης και το αποτέλεσμα εξαιρετικο!Μπραβο σου:)
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Παρακολουθώ το στήσιμο που χεις κανει απο την αρχή και διαπιστώνω οτι δεν έχεις αφησει τπτ στην τύχη ..Εισαι πολυ μερακλης και το αποτέλεσμα εξαιρετικο!Μπραβο σου:)
Σωτήρη σε ευχαριστώ πολύ για τις καλές κουβέντες!
Η αλήθεια είναι πως ήξερα πολύ πριν το αποκτήσω... τι, πως και από που!

Να 'σαι καλά!
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Την αλήθεια λεω όπως τη νοιωθω και τπτ περισσότερο. ...
Οποτε μην ευχαριστείς για κάτι :)
Να ευχαριστηθείς κάθε μέτρο που κάνεις μαζι του εύχομαι ολόψυχα :):)Μεράκι και αγάπη και φυσικα χρήμα έδωσες και αντιλαμβάνομαι ότι στο ανταποδιδει
 

nikos_pc

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
TIGER 800 XC
Την παρασκευή αγόρασα μια βαλίτσα απο την Earth Explorer, με την ευκαιρία περασά μία βόλτα απο Κατερίνη, Λάρισα, Τρίκαλα, Καλαμπάκα και επιστροφή απο Γρεβενά.

















Αρχίζω να της παίρνω τον αέρα πιστέυω.

 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Την έβγαλα απο την Χειμερία νάρκη...:D
Λάδια,φίλτρα,μπήκαν κάτι ξεχασμένα στο ράφι προβολάκια,καθάρισμα-λίπανση αλυσίδας και ένα καλό πλύσιμο...:)
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
@thenos o katemis τι όμορφο 990 που έχεις βρε Θανο!!!! (και για 950 καλό είναι το άτιμο, τραβηχτικό!!!) ;)
Για 13 χρονών μηχανάκι καλό είναι...;)
 

dimprio

Μέλος
Περιοχή
Πάτρα
Όνομα
dimitris
Μοτό
GS 800
Πριν την βόλτα στο Λεωνίδιο έγιναν τα εξής : αλλαγή υγρών φρένων και ψυγείου. Όπως κ αλλαγή ρουλεμάν μπρος πίσω τροχών.

Χτες μπήκε η Remus για να αποκτήσουμε λίγο θόρυβο . Μονταριστηκε και είναι έτοιμη . Έδεσε πολύ όμορφα . Θα μπει κ το αυτοκόλλητο γιατί έχει ξεφτισει.


Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

bill race

Μέλος
Περιοχή
Λουτρακι
Όνομα
Βασιλης
Μοτό
Gamoto
Αλλαξε και το ρολεμαν του πισω γραναζιου (αν δεν το εχεις αλλαξει), μου ειχε σπασει στο δρομο οταν ειχα το 800
 

ztakisg16

Μέλος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Bmw Xchallenge
Πριν την βόλτα στο Λεωνίδιο έγιναν τα εξής : αλλαγή υγρών φρένων και ψυγείου. Όπως κ αλλαγή ρουλεμάν μπρος πίσω τροχών.

Χτες μπήκε η Remus για να αποκτήσουμε λίγο θόρυβο . Μονταριστηκε και είναι έτοιμη . Έδεσε πολύ όμορφα . Θα μπει κ το αυτοκόλλητο γιατί έχει ξεφτισει.


Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Στα πόσα χλμ άλλαξες τα ρουλεμάν;;;
 
Top Bottom