ADVtrOFFy 2017...26-27-28 Μαΐου στα βουνά της Αχαΐας...ετοιμαστείτε!

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

YANNISBIO

Μέλος
Περιοχή
Χανιά
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1150GS 00'
Eσυ ΠΡΟΣΟΧΗ στον ερχομό απο Πιτιτσα και πανω...θα ειναι σκοταδι,αγνωστος δρομος,χωμα και ισως και βαρυς καιρος...:)
Μηπως πρεπει να παμε να την φερουμε την κοπελα μην ερχεται μονητης, εγω προσφερομαι παντως, για θεμα ασφαλειας, μιση ωρα δρομος δεν ειναι κοπος.
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Εμμμ... κύριοι διοργανωταί, να βάλετε στην 1η σελίδα του νήματος ένα link με τις πολύ χρήσιμες οδηγίες ούτως ώστε να μη χανόμαστε στα... ζευγαρώματα; :p
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Μηπως πρεπει να παμε να την φερουμε την κοπελα μην ερχεται μονητης, εγω προσφερομαι παντως, για θεμα ασφαλειας, μιση ωρα δρομος δεν ειναι κοπος.
Θα την αφήκουμε μόνη!
Αφού θέλει....:D
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Εμμμ... κύριοι διοργανωταί, να βάλετε στην 1η σελίδα του νήματος ένα link με τις πολύ χρήσιμες οδηγίες ούτως ώστε να μη χανόμαστε στα... ζευγαρώματα; :p
Το ειχα στα υποψη Γιαννη και μεσ'τη σκεψη μου εισαι...λες να εισαι το ζευγαρι μου;:D
 

Miouos

Μέλος
Όνομα
Καρολος
Μοτό
ktm
Ειναι κανείς απο κρητη που θα ταξιδέψει Παρασκευή βράδυ; αν ειναι να παμε μαζι το πρωί ;


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Στο 2ο ποστ στην αρχη του Τοπικ συμπληρωθηκε λινκ με τις οδηγιες για το ADVtrOFFy...:friendship:

Επισης προστεθηκε και μια ακομα διευκολυνση για οσους ερθουν Σαββατο πρωι στο ποστ...;)
"Για οσους ερθετε Σαββατο πρωι,στην διασταυρωση οπου θα μπειτε χωμα για ανοδο στο Καταφυγιο θα σας περιμενει ο Κοσμας @bros400pgm με το Capo ζωσμενο με χωματινα καλουδια...να ερθετε ολοι παρεα πανω με πλοηγο απο την Ομαδα εδω τον Κοσμα...08.15 -08.30 να ειστε ολοι εκει οποτε το αργοτερο 08.30 να ξεκινησετε για πανω να μπειτε στο υπολοιπο team."
 

Giannis 99

Μέλος
Περιοχή
Aττική
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
sym 150.
Ηρθε η στιγμη,που ολα "στα χαρτια" και στους ελεγχους επι τοπου ειναι πανετοιμα και περιμενουμε ολοι πλεον να βρεθουμε και να βολταρουμε εκει πανω στα βουνα την Παρασκευη.Μετραμε αντιστροφα οπως οι φανταροι...4 και σημερα λοιπον και για παμε μια ενημερωση.:)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Περαιτερω οδηγιες ή ερωτησεις ή αν κατι ξεχασα…το προχωραμε και συζηταμε…

Καλα να περασουμε ολοι.Δε θελω αγχος και ότι δεν ξερουμε ρωταμε…Κανουμε ότι μπορουμε να μεταφερουμε τη βολτα μας…βολτα σας.:friendship:
Tι να πρωτοπεί κανείς για την αναλυτικότατη ενημέρωση του συγκεκριμένου event.:ok::)
Mπράβο και πάλι μπράβο σε σένα βρε Κωστή και στους συνοδοιπόρους σου,που οργώσατε τα βουνά για να πετύχετε αυτό το αποτέλεσμα.:yes:
Αντε τώρα που πήρες το κολλάει,σε βλέπω και στην διοργάνωση του wrc..:happy::happy:
 

Miouos

Μέλος
Όνομα
Καρολος
Μοτό
ktm
@mAthosalas ναι το εχω διαβάσει αλλα εννουσα αν κατέβει κανείς απο το καράβι το Σάββατο πρωί να έρθουμε παρεα


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
@mAthosalas ναι το εχω διαβάσει αλλα εννουσα αν κατέβει κανείς απο το καράβι το Σάββατο πρωί να έρθουμε παρεαk
Ναι φιλε σε επιασα τι ρωτησες απλα συνεπεσε η απαντηση μου μετα το ποστ σου...δεν το ειπα προσωπικα...αλλά αου θα ερθετε μπορειτε να ανεβειτε παρεα και με τον Κοσμα :friendship:
 

Miouos

Μέλος
Όνομα
Καρολος
Μοτό
ktm
Ναι φιλε σε επιασα τι ρωτησες απλα συνεπεσε η απαντηση μου μετα το ποστ σου...δεν το ειπα προσωπικα...αλλά αου θα ερθετε μπορειτε να ανεβειτε παρεα και με τον Κοσμα :friendship:
Οκ κατάλαβα . Και μια ερωτησούλα μιας και εχω καιρό να έρθω προς τα εκει πια ειναι η πιο γρήγορη διαδρομή προς Πάτρα; απο αθηνα


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

alfa7

for Life
Περιοχή
Χανιά,Κρήτης / Μαρούσι
Όνομα
Στέλιος
Μοτό
R1250GS F800GS X-ADV 690enduro XTX660 CRF450 CB50
Απαιχτος..μπραβο...λεπτομερειες για βιβλιο...

Προβληματισμος
Ερχομενος Σαβ πρωι απο Αθηνα....ντεποζιτο 9,5λτ( 150χλμ max)

Εκει γυρω Πιτιτσα παιζει βενζιναδικο η να φουλαρω καπου Σελιανιτικα....?

Μετα εχουμε καμια 35αρια μεχρι καταφυγιο οπου ξεκιναμε trofy.... για ποσα χλμ μεχρι το
επομενο βενζιναδικο...?

Thanks....
 

vaelsod

Μέλος
Όνομα
Ελένη
Μοτό
XR 250 Baja & Pegaso 660
Παιζει να ρθω με αλλους Παρασκευη βραδυ οποτε dont worry, αλλα κ μονη να ρθω παλι dont worry. Να ανησυχειτε μονο αν δεν ειναι ανοιχτο το γυραδικο κ ερθω πεινασμενη.

Ουτε ζευγαρι, ουτε τριο. Πολυ καταπιεστικο, 50 ατομα ειμαστε... λιγο απολα αναλογως διαθεσης...εμμμμ ταχυτητας ηθελα να πω:p κατα τη διαρκεια της ημερας!
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Προβληματισμος
Ερχομενος Σαβ πρωι απο Αθηνα....ντεποζιτο 9,5λτ( 150χλμ max)
Εκει γυρω Πιτιτσα παιζει βενζιναδικο η να φουλαρω καπου Σελιανιτικα....?
Μετα εχουμε καμια 35αρια μεχρι καταφυγιο οπου ξεκιναμε trofy.... για ποσα χλμ μεχρι το
επομενο βενζιναδικο...?
Thanks....
Στελιο θα φουλαρεις στο σημειο που δινω για Κυριακη βραδυ(Καμαρες στην AVIN)ειναι πολυ κοντα εκει που στριβεις για πανω στις Καμαρες...διοτι οταν ανεβεις επομενη σταση ειναι Σαββατο μεσημερι Καλαβρυτα.Δεν εχει αλλο βενζιναδικο στα βουνα ενδιαμεσα.
 

advag990

Enjoy your ride!!!!
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
KTM ADVENTURE 990S
Eσυ ΠΡΟΣΟΧΗ στον ερχομό απο Πιτιτσα και πανω...θα ειναι σκοταδι,αγνωστος δρομος,χωμα και ισως και βαρυς καιρος...:)
Θα την εχουμε υπο την εποπτεια μας!!!!
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Παιζει να ρθω με αλλους Παρασκευη βραδυ οποτε dont worry, αλλα κ μονη να ρθω παλι dont worry. Να ανησυχειτε μονο αν δεν ειναι ανοιχτο το γυραδικο κ ερθω πεινασμενη.
Ουτε ζευγαρι, ουτε τριο. Πολυ καταπιεστικο, 50 ατομα ειμαστε... λιγο απολα αναλογως διαθεσης...εμμμμ ταχυτητας ηθελα να πω:p κατα τη διαρκεια της ημερας!
Τι ωρα θα εισαι Ριο;Καποια στιγμη κλεινουν τα μαγαζια αλλά εκτιμω μετα τις 23.00-00.00...οποτε δεν νομιζω να εχεις θεμα.Αν ερθεις με αλλους ακομα καλυτερα για πανω.

Οσο για ζευγαρι και τριο:D...περαν του αστειου,δεν θα ειμαστε 50 ατομα κονβοϊ.τα εξηγω πιο πανω.Θα ειμαστε σε ομαδες μικροτερες και το ζευγαρι εχει την εννοια "κανεις μόνος του"...δεν ειναι συμπεθεριο :pουτε καταπιεστικο:rolleyes:.Ειναι βοηθητικο για ολους τοσο για καθενα μας ατομικα οσο και για ολους ως Ομαδα...:)
 

advag990

Enjoy your ride!!!!
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
KTM ADVENTURE 990S
@mAthosalas
Δε βλεπω το ονονα μου στη λιστα και ανησυχω.. θα με παρετε μαζι σας τελικα?? :):yew:
 
Last edited by a moderator:
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom