ADVtrOFFy 2017...26-27-28 Μαΐου στα βουνά της Αχαΐας...ετοιμαστείτε!

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

mpokis

Μέλος
Όνομα
Κωστας
Μοτό
ΚΤΜ 950 Adv
Ενα μεγάλο ΜΠΡΑΒΩ κι απο εμένα σε όλα τα παιδιά που βοήθησαν να υλοποιηθεί αυτή η απίθανη εκδρομή! Ενα μεγάλο ευχαριστώ σε όσους με προθυμία με βοηθησαν να σηκώσω το " θηρίο" όταν κυλιοταν με χάρη στις λάσπες παρά την πρόθεση μου. Και τέλος ενα μεγάλο μπραβω σε όλους τους συμμετέχοντες που με την ζωντάνια και την τρέλα τους έδιναν δύναμη και σε εμάς τους πιο νέους να συνεχίζουμε... και να απολαμβάνουμε την όλη φάση, παρά τις δύσκολες καιρικές συνθήκες.

Τέλος ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ

Φεύγοντας τελευταίοι απο το καταφύγιο περισυλλέξαμε ξεχασμένη τσάντα μάρκας Oxford, επιγονατίδες tactical μαύρες λάθος και κάτι γάντια εντουρο ασπρόμαυρα μάρκα δεν θύμα με τώρα. Σε όσους λυπούν επικοινωνία μαζί μου.

Και στα επόμενα ευχομαι σε όλους.!!!
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Τέλος ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ

Φεύγοντας τελευταίοι απο το καταφύγιο περισυλλέξαμε ξεχασμένη τσάντα μάρκας Oxford, επιγονατίδες tactical μαύρες λάθος και κάτι γάντια εντουρο ασπρόμαυρα μάρκα δεν θύμα με τώρα. Σε όσους λυπούν επικοινωνία μαζί μου.

Και στα επόμενα ευχομαι σε όλους.!!!
Τα γαντια δικα μου,το σακιδιο Κοσμας @bros400pgm ...και ενα παντελονι εντουρο @dtz θα το παρω να το στειλω απο τον ΕΟΣ...
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom