ADVtrOFFy 2017...26-27-28 Μαΐου στα βουνά της Αχαΐας...ετοιμαστείτε!

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
θα βάλω τίποτα Περαματιώτες να σου σκίσουν τα λάστιχα :laugh:
:yew:
Ωραία ιδέα......να το κάνουμε κατά το Μάιο αν γίνεται, να έχω δικαιολογία στη γυναίκα μου για να βάλω στον τίγρη τακουνάτα!
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Συγχαρητήρια παιδιά, πραγματικά δεν έχω λόγια για τη διοργάνωση. Μόνο με αγάπη και μεράκι δημιουργούνται αυτά τα σκηνικά, και όπου υπάρχει αγάπη και μεράκι, υπάρχει το γνήσιο και το αληθινό, πράγματα σπάνια στις μέρες μας. Εξοπλισμό έχω, εμπείρία φτιάχνω, αρχίζω από αύριο τις προπονήσεις, με την προυπόθεση βέβαια να δέχεστε αγνώστους...

Εύγε! :crs:
Aγνωστοι ειναι μονο οσοι θελουν να παραμενουν ετσι...οι υπολοιποι ολοι Γιαννη ευπροσδεκτοι .Κανε τα κουμαντα σου να τα πουμε κι απο κοντα:friendship:

Αλλωστε βλεπω οτι ηδη αρχισανε τα κοινα σου με μας...
... να έχω δικαιολογία στη γυναίκα μου για να βάλω στον τίγρη τακουνάτα!
γιατι οι αντρες απο 2 πραγματα ξεχωριζουμε...το ενα ειναι που τη σκιζουμε τη γατα...ξερεις :hh::ha
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
γιατι οι αντρες απο 2 πραγματα ξεχωριζουμε...το ενα ειναι που τη σκιζουμε τη γατα...ξερεις :hh::ha
Τουλάχιστον ετσι λεμε ολοι για την γατα,τι γίνεται σπιτι μενει στο σπιτι.
:brr:
 

Bulmont

Μέλος
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ
Όνομα
Βαγγελης Χ
Μοτό
BULTACO PURSANG 125
MONTESA ENDURO 125H7
Είμαι ο πλέον άσχετος με τα χώματα αλλά με ψήνει πολύ η φάση.
Αν μπορούσα κάπου να φανώ χρήσιμος,ενημερώστε με..:):)


Θα τα πούμε και με 'σένα φιλαράκι........
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
:yew:
Ωραία ιδέα......να το κάνουμε κατά το Μάιο αν γίνεται, να έχω δικαιολογία στη γυναίκα μου για να βάλω στον τίγρη τακουνάτα!
αλλος ενας που θα ''μεινει'' χωρις καλτσες...:D
ειδικα αυτα τα ''μαγιατικα'' πορτοκαλια ειναι αλλο πραγμα !!!

:friend::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:
 

manosxlv

Μέλος
Περιοχή
ΡΟΔΟΣ / ΟΙΚΙΑ ΤΥΡΝΑΒΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
Όνομα
ΜΑΝΟΣ
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
Exουμε και καλο δικηγορο και εντουρά εδω μεσα...μη σε νοιαζει τιποτα...θα βγεις κι απο πανω!!!"Αναφαιρετο δικαιωμα κυριε Εισαγγελεα καθε ανδρος η επισκεψις εις τα ορη μετα της μοτοσυκλετας του ως ενδειξη ανακουφισης εκ της καθημερινοτητος και....."ΑΘΩΟΟΟΣ!!! :friendship:
Αιτηθηκα επιτυχως αδεια απο συζυγο
Μηπως ομως να χρειαστω δικηγορο για τα
μεταιπειτα αιτηματα?????
 

desert fox

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Σε αναμονη......
Αιτηθηκα επιτυχως αδεια απο συζυγο
Μηπως ομως να χρειαστω δικηγορο για τα
μεταιπειτα αιτηματα?????
Aφου θα εχεις το σκοινακι μαζι μη μασας .. το πολυ πολυ να το στησεις στην αυλη..:he

Καλων εχοντων
Οι Λαρισαιοι να κανονισουμε να κατεβουμε και κουμπαρε απο Θεσσαλονικη συναντηση Τυρναβο....
Εννοειτε ρε κουμπαρακι... (να πουμε και του γουρουνα να ερθει ) αν κανεις κι Ελληνικο :l2: .. κι οποιος αλλος θελει απο θεσσαλονικη να κατεβουμε παρεα..
 
Τελευταία επεξεργασία:

manosxlv

Μέλος
Περιοχή
ΡΟΔΟΣ / ΟΙΚΙΑ ΤΥΡΝΑΒΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
Όνομα
ΜΑΝΟΣ
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
Aφου θα εχεις το σκοινακι μαζι μη μασας .. το πολυ πολυ να το στησεις στην αυλη..


:he




Εννοειτε ρε κουμπαρακι... αν κανεις κι Ελληνικο :l2: .. κι οποιος αλλος θελει απο θεσσαλονικη να κατεβουμε παρεα..
Εχεις και εσυ αυλη για σκηνη......
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Και τέλος Μαΐου....όταν μιλάμε για τέτοια υψομετρα, χρειάζεται καλός υπνοσακος για να μην παγωσουμε!
Ή ένα ζεστό αγόρι δίπλα μας.... :p

advφον
 

alfa7

for Life
Περιοχή
Χανιά,Κρήτης / Μαρούσι
Όνομα
Στέλιος
Μοτό
R1250GS F800GS X-ADV 690enduro XTX660 CRF450 CB50
Πλάκα πλάκα, δεν κάνει κανείς καμιά έρευνα για επιπλέον μέρος διαμονής...γιατί βλέπω προσέλευση και χώρο λίγο...
 

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
Βασικα το ADVtrOFFy εκ καταβολης το χαρακτηριζει σκηνη και διανυκτερευση στην φυση....τωρα εαν υπαρχει και κανα εκκλησακι ή καταφύγιο καλοδεχουμενο....;);):)
Και συνηθως μεχρι τωρα τα σημεια διανυκτερευσης ηταν ευκολα προσβασιμα ακομα και για τους ασφαλτινους...
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom