ADVtrOFFy 2017...26-27-28 Μαΐου στα βουνά της Αχαΐας...ετοιμαστείτε!

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

YANNISBIO

Μέλος
Περιοχή
Χανιά
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1150GS 00'
Για την παρασκευη υπαρχει σεναριο βολτας ή οι πρωινες αφιξεις θα πιξουν στους καφεδες(και δεν πινω κιολας) εως το βραδι? Με απλα λογια, αξιζει να χαθει σαν μερα?
 

Miouos

Μέλος
Όνομα
Καρολος
Μοτό
ktm
Εγω δεν εχω καταλάβει τι θα γινει με το θεμα του φαγητού . Τι να φέρουμε μαζι μας; θα παίζει κάπου κοντα φαΐ;


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Για την παρασκευη υπαρχει σεναριο βολτας ή οι πρωινες αφιξεις θα πιξουν στους καφεδες(και δεν πινω κιολας) εως το βραδι? Με απλα λογια, αξιζει να χαθει σαν μερα?
Το καινουργιο μουσείο της Ακρόπολης το εχεις δει ;;
Στου Μπαϊρακτάρη εχεις παει ;;
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Εγω δεν εχω καταλάβει τι θα γινει με το θεμα του φαγητού . Τι να φέρουμε μαζι μας; θα παίζει κάπου κοντα φαΐ;


Sent from my iPhone using Tapatalk
Αδερφε μου το φαΐ ειναι μια ιδεα
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Για την παρασκευη υπαρχει σεναριο βολτας ή οι πρωινες αφιξεις θα πιξουν στους καφεδες(και δεν πινω κιολας) εως το βραδι? Με απλα λογια, αξιζει να χαθει σαν μερα?
Για όσους από Παρασκευή πρωί, έχω έκπληξη ;)
Αν θέτε βέβαια......
Μιλάτε :)
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Για την παρασκευη υπαρχει σεναριο βολτας ή οι πρωινες αφιξεις θα πιξουν στους καφεδες(και δεν πινω κιολας) εως το βραδι? Με απλα λογια, αξιζει να χαθει σαν μερα?
Το καινουργιο μουσείο της Ακρόπολης το εχεις δει ;;
Στου Μπαϊρακτάρη εχεις παει ;;
:ha:ha

Εγω δεν εχω καταλάβει τι θα γινει με το θεμα του φαγητού . Τι να φέρουμε μαζι μας; θα παίζει κάπου κοντα φαΐ;
Για όσους από Παρασκευή πρωί, έχω έκπληξη ;)
Αν θέτε βέβαια......
Μιλάτε :)

Κανονιστε οι Κρητικοι να πατε καμια χωματινη το πρωι προς την Αχαια κι αφηστε το πλι να πινει ουζα και να βλεπει την Ακροπολη :friend:

Φορεστερ ''φτιαξε'' τα κοπελια με καμια καλη διαδρομη :D
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
:ha:ha






Κανονιστε οι Κρητικοι να πατε καμια χωματινη το πρωι προς την Αχαια κι αφηστε το πλι να πινει ουζα και να βλεπει την Ακροπολη :friend:

Φορεστερ ''φτιαξε'' τα κοπελια με καμια καλη διαδρομη :D
Όχι μια....
Δύο τους έχω, αν θέλουν ;)
Μια στην Αττική, Μάνδρα-Λουτράκι καμιά 70αρα χλμ καλά χώματα, λίγο πέτρα. Ακροπολικά ;)
Και μια Πελοπόννησο από Κιάτο να βγούμε Καλάβρυτα. Ομορφιές ατέλειωτες εκεί, δεν ξέρω τι θα βρούμε όμως. Αναγνώριση δεν παίζει. Ότι κάτσει ;)
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
@forester Τωρα αρχιζω να γουσταρω!!
Ακροπολη και μπαιρακταρη ταχω χορτασει!!
ΟΚ τότε. Θα είναι κι άλλοι μαζί σου που θα θέλουν βόλτα από νωρίτερα?
Υπολογίζω κατά τις 11 από Αθήνα....
Εκτός Κρήτης, υπάρχουν άλλοι?
Αν υπάρχουν στείλτε πμ, να ανοίξουμε άλλο θέμα, για να μην μπερδευτεί αυτό εδώ με τα προεόρτια ;)
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
ΟΚ τότε. Θα είναι κι άλλοι μαζί σου που θα θέλουν βόλτα από νωρίτερα?
Υπολογίζω κατά τις 11 από Αθήνα....
Εκτός Κρήτης, υπάρχουν άλλοι?
Αν υπάρχουν στείλτε πμ, να ανοίξουμε άλλο θέμα, για να μην μπερδευτεί αυτό εδώ με τα προεόρτια ;)
Μέσααααααα!!!!

Στάλθηκε από το LG-H818 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Shogun

Ρόδα, τσάντα και κοπάνα!
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Chris
Μοτό
Tenere 700 '21
Adv. 1090 '18
Sv650s '01
Vespa 200px '89
@forester μέχρι αυτήν τη Παρασκευή θα ξέρω τι θα παίξει από άδεια αλλά ψήνομαι καργα κι εγώ παιδιά.
:drt:
 

trelos

Μέλος
Περιοχή
Ηλιούπολη
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KTM 990 ADVENTURE
Επειδή μαζευτήκαμε πολλοί και δεν βλέπω να μας χωράει η φωτογραφική μήπως να φέρω κανα drone να γινει δουλιτσα?
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Επειδή μαζευτήκαμε πολλοί και δεν βλέπω να μας χωράει η φωτογραφική μήπως να φέρω κανα drone να γινει δουλιτσα?
Ε ναι....και εγώ δεν θα σε βγάλω φωτο "Εύβοια style":D
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Και για να παρουμε και μια ιδεα πού ακριβως θα στρατοπεδευσουμε...στο σημειο που δειχνει το κοκκινο βελακι ειναι το Καταφυγιο...μπροστα ακριβως απο την..παιδικη χαρα του Πρασουδιου...:)
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Για την παρασκευη υπαρχει σεναριο βολτας ή οι πρωινες αφιξεις θα πιξουν στους καφεδες(και δεν πινω κιολας) εως το βραδι? Με απλα λογια, αξιζει να χαθει σαν μερα?
Γιαννη εχουμε εναν περιορισμο στο θεμα αφιξεις την Παρασκευη λογω του αγωνα που γινεται και περναει ειδικη μεσα απο το σημειο που θα μαζευτουμε...Το εχω πει ηδη και σε προηγουμενο ποστ...Εξαλλου ως ειθισται στα ADVtrOFFY μαζευομαστε Παρασκευη απογευμα στο σημειο συναντησης.Ετσι και φετος θα γινει....18.00 θα δοθει ωρα συναντησης ωστε να ανεβαινουμε προς Πρασουδι σε ομαδες(γκρουπ)...Αρα βολτα Παρασκευη δεν παιζει επισημως απο τη διοργανωση...Οπως ειπε ομως ο Θοδωρης @forester υπαρχει μια ατυπη "συμφωνια" καποιοι να ερχονται ζεστοι στη Συναντηση αφου κανονιζουν βολτα προεορτια...και νομιζω ευκολα θα μαζευτειτε οσοι γουσταρετε να σκονιστειτε απο πιο νωρις...

Εγω δεν εχω καταλάβει τι θα γινει με το θεμα του φαγητού . Τι να φέρουμε μαζι μας; θα παίζει κάπου κοντα φαΐ;
Θα δωσω ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ μετα και το τελευταιο τσεκ διαδρομων το Σαββατο 20 Μαη,δηλαδη 21-21 Μαϊου θα τα πουμε ολα...Ηδη ομως,οπως εχω γραψει παλι,φαγητο θα παιξει αυτονομια,πιο ADV καταστασεις βουνου,αφου το καταφυγιο ειναι τερμα βουνο εξω απο πολιτισμικες συνηθειες.Οποτε καθενας κανονιζει τι θελει να φερει μαζι του.Καποια σημεια βεβαια κατα τη διαρκεια της βολτας θα δινουν τη δυνατοτητα να τσιμπησει καποιος αν ειναι πιο φαγανος απο τους υπολοιπους ταξιδιωτες...Λιγη υπομονη να δειτε το προγραμμα...και εδω ειμαστε.
 

Rangos

Stop buying, Start riding
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
BMW F 800 gs
KTM 300 exc
YAMAHA Majesty 125
YAMAHA CT 50
Ρε Μάθο @mAthosalas να κάνω μια άσχετη ερώτηση;;
Απο ποιο σιτε είναι αυτή η φωτό, με τέτοια λεπτομέρια δλδ;; Επαθα πλάκα και είμαι και λίγο ασχετος ακόμη με αυτά.( sorry και για το spam):happy:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Ρε Μάθο @mAthosalas να κάνω μια άσχετη ερώτηση;;
Απο ποιο σιτε είναι αυτή η φωτό, με τέτοια λεπτομέρια δλδ;; Επαθα πλάκα και είμαι και λίγο ασχετος ακόμη με αυτά.( sorry και για το spam):happy:
Google Earth φιλε...και ζουμαρει κι αλλο...:)
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom