βιντεο...εκτος θεματος

omega

Τσέλιγκας
Περιοχή
Ήηηηηηηηηπειρος
Όνομα
Δημήτριος
Μοτό
HONDA CBF500 05'
Mια εικόνα του παρόντος που δεν αφήνει πολλά περιθώρια βελτίωσης για το μέλλον..


Τα παιδιά ΔΕΝ φταίνε.
Εμείς οι γονείς πετάμε χαρταετό στο σπίτι και μετά στο σχολείο οι περισσότεροι δάσκαλοι/καθηγητές τους δίνουν απλά σχοινί για την καλούμπα.
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Mια εικόνα του παρόντος που δεν αφήνει πολλά περιθώρια βελτίωσης για το μέλλον..


Τα παιδιά ΔΕΝ φταίνε.
Εμείς οι γονείς πετάμε χαρταετό στο σπίτι και μετά στο σχολείο οι περισσότεροι δάσκαλοι/καθηγητές τους δίνουν απλά σχοινί για την καλούμπα.
Καθε φορα που βλεπω τετοιο "ρεπορταζ" με πιανουν τα γελια Οχι με τα παιδια και τις απαντησεις τους αλλα με τους "δημοσιογραφους" και την "δημοσιογραφια" τους, του τυπου ρωταμε 100 και παρουσιαζουμε τις 10 πιο ασχετες, χαβαλετζιδικες ή οτι ναναι απαντησεις γιατι αυτες ειναι οι πιασαρικες και πουλανε στο αποχαυνωμενο κοινο που θα δακτυλοδειχνει κατοπιν ολη την νεολαια
Και μια σιχασια ταυτοχρονα με πιανει για το τσουβαλιασμα ολων των νεων παιδιων ως αμορφωτων και σταρχιδιστων γενικως

Εμενα παντως μου αρεσε η απαντηση του πιτσιρικα που την 25η Μαρτιου γιορταζει τα γενεθλια του!
Καλα ξηγιεται κατα την γνωμη μου
 

omega

Τσέλιγκας
Περιοχή
Ήηηηηηηηηπειρος
Όνομα
Δημήτριος
Μοτό
HONDA CBF500 05'
Καθε φορα που βλεπω τετοιο "ρεπορταζ" με πιανουν τα γελια Οχι με τα παιδια και τις απαντησεις τους αλλα με τους "δημοσιογραφους" και την "δημοσιογραφια" τους, του τυπου ρωταμε 100 και παρουσιαζουμε τις 10 πιο ασχετες, χαβαλετζιδικες ή οτι ναναι απαντησεις γιατι αυτες ειναι οι πιασαρικες και πουλανε στο αποχαυνωμενο κοινο που θα δακτυλοδειχνει κατοπιν ολη την νεολαια
Και μια σιχασια ταυτοχρονα με πιανει για το τσουβαλιασμα ολων των νεων παιδιων ως αμορφωτων και σταρχιδιστων γενικως

Εμενα παντως μου αρεσε η απαντηση του πιτσιρικα που την 25η Μαρτιου γιορταζει τα γενεθλια του!
Καλα ξηγιεται κατα την γνωμη μου
Κωστή μου δεν έχω αμφιβολία για τον διαχωρισμό των πιο πιασάρικων απαντήσεων.

Χαβαλέ όμως κάνουμε & άγνοια μπορούμε να έχουμε σε τοοοοοοσα άλλα θέματα.
Όχι με την διπλή γιορτή(εθνική-ευαγγελισμό).
Το ελάχιστο για την θυσία των προγόνων μας αδερφέ.Για τον Ευαγγελισμό,ενώ με πονάει δεν θα πω παραπάνω.

Ελεύθεροι το λοιπόν για να τσαμπουνάμε εμείς ελεύθεροι τις .... μας.
Ξέρεις πως μιλάω..
:friendship:
 

@spyro

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Spyros
Μοτό
KTM 990 ADV

omega

Τσέλιγκας
Περιοχή
Ήηηηηηηηηπειρος
Όνομα
Δημήτριος
Μοτό
HONDA CBF500 05'
ρε παίδες εσείς βλέπετε το peugeot να μπαίνει στην αριστερή (όπως έχει αποφανθεί ηδη το parapolitika), ή το mustang να μπαίνει στην δεξιά?

Σοκαριστικό τροχαίο στη Συγγρού: Βίντεο ντοκουμέντο από τη στιγμή που το ΙΧ "καρφώνεται" στις μπάρες - Τραυματίστηκε παιδί 3 ετών (msn.com)
Το Mustang έρχεται από την αριστερή στη μεσαία κι ακουμπάει πλάγια πίσω αριστερά το μπροστινό όχημα.
Απόφευκτα του αλλάζει πορεία και το ωθεί αριστερά.

Είναι σαν τις προσεγγίσεις των Αμερικανών αστυνομικών όταν θέλουν να βγάλουν από την πορεία του το καταδιωκόμενο όχημα.

Δεν άκουσα τι λέει το ρεπορτάζ.Εστίασα στα οχήματα.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

omega

Τσέλιγκας
Περιοχή
Ήηηηηηηηηπειρος
Όνομα
Δημήτριος
Μοτό
HONDA CBF500 05'
Ισπανόφωνος παίρνει τηλέφωνο σε ραδιοφωνική εκπομπή για να κάνει αφιέρωση.
-Ποιο τραγούδι θέλεις φίλε μας κλπ...;
-Θέλω αυτό που λέει: "Αυτά είναι Reebok ή Nike;" Μου αρέσει πάρα πολύ..!!


Του το βρήκαν!!! Απολαύστε...

 

omega

Τσέλιγκας
Περιοχή
Ήηηηηηηηηπειρος
Όνομα
Δημήτριος
Μοτό
HONDA CBF500 05'

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Top Bottom