βιντεο...εκτος θεματος

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Σκαλιζα κατι παλια βιντεακια και επεσα σε αυτά, που δεν εχουν καμμια σχεση με τις μοτο.......αλλα νομιζω ότι αξιζει τον κοπο να βαλουμε και ένα τετοιο θεματακι:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

κοιταξτε το κοπαδι, με ποσο κεφι επαιζαν για περιπου 20 λεπτα μαζι μας

 

Marion

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Μαριάνα
Μοτό
bmw gs 1200 .....θα ηθελα να ειχα!!
Τί όμορφο βίντεο!! Και μου θύμησες.....αυτην την ωραία εμπειρία που είχα και εγώ όταν ήμουν μικρή.Έχω μεγαλώσει στο Πευκί της βόρειας Εύβοιας και ο πατέρας μου είχε σκάφος. Μια φορά που πήγαιναμε Σκιάθο εμφανίστηκε ένα κοπάδι και έπαιζε όπως έκανε και σε σας.Και ήταν σαν να χαμογελάγανε ένα πράγμα!!
Υπέροχες στιγμές!!
 

omega

Τσέλιγκας
Περιοχή
Ήηηηηηηηηπειρος
Όνομα
Δημήτριος
Μοτό
HONDA CBF500 05'
Η κατάλληλη ενότητα για ένα "εκτός θέματος βίντεο"..
Σούζες... Κόντρες... Στούκες... Συμβουλές ασφαλούς οδήγησης... "Κουλτούρα & πρόοδο.." ΔΕΝ έχει.

Τα παράπονα και τα κατάλοιπα από την ανατροφή σε "οικογένεια"( ;;; ) ομοφυλόφιλων.



Μπράβο στο κορίτσι που δεν κόλλησε και τα είπε ΟΛΑ.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Τα παράπονα και τα κατάλοιπα από την ανατροφή σε "οικογένεια"( ;;; ) ομοφυλόφιλων.



Μπράβο στο κορίτσι που δεν κόλλησε και τα είπε ΟΛΑ.
Πολλά συγχαρητήρια στην κοπέλα!
Μπράβο της, για την δύναμη της και για την δύναμη να πει πράγματα όπως έχουν!!!
:ok:
 

KTiNoS

Μέλος
Όνομα
Athanassiou Nikos
Μοτό
XT 600 sm TDM 900
Η κατάλληλη ενότητα για ένα "εκτός θέματος βίντεο"..
Σούζες... Κόντρες... Στούκες... Συμβουλές ασφαλούς οδήγησης... "Κουλτούρα & πρόοδο.." ΔΕΝ έχει.

Τα παράπονα και τα κατάλοιπα από την ανατροφή σε "οικογένεια"( ;;; ) ομοφυλόφιλων.



Μπράβο στο κορίτσι που δεν κόλλησε και τα είπε ΟΛΑ.


Μια και σ αυτή την κουβέντα έχω ξεκατινιαστεί με αρκετούς κι έχω βριστεί με ακόμα περισσότερους ήθελα να πω 2 πράγματα
Είναι η 1η φορά που επίσημα νομοθετούμε πως τα δικαιώματα των ενηλίκων είναι πάνω απ αυτά των ανηλίκων.
Με τη βούλα αυτό δεν έχει γίνει ποτέ πριν.

Να σας πω 2 δικές μου ιστορίες?
Καθηγητής Γερμανός τα φτιάχνει με νεαρό Αμερικάνο που θέλει παιδί.
Πάνε στην Ουκρανία, τους δείχνουν ένα άλμπουμ με φωτογραφίες και λεζάντες με προσόντα από γυναίκες
όπου διαλέγουν μια που να μοιάζει στον νεαρό Αμερικάνο.
Παίρνουν σπέρμα από τον καθηγητή και με τεχνητή γονιμοποίηση αφήνουν έγκυο τη γυναίκα.
Λίγους μήνες μετά η γυναίκα γεννάει, δεν βλέπει ποτέ το μωρό το οποίο παραδίδετε στους 2 άνδρες σε πορτ μπεμπέ και φεύγει για Γερμανία.
Πλήρωσαν περίπου 13 000 ευρώ για όλα αυτά.
Η Γερμανία όμως δεν το αναγνωρίζει και ως τώρα το παιδί δεν έχει διαβατήριο. (Στη Γερμανία απαγορεύεται η παρένθετη μητέρα)
Το παιδί σήμερα είναι έξι ετών και παρουσιάζει διάφορες περίεργες συμπεριφορές. Πχ δεν ανέχεται άλλες γυναίκες στο σπίτι και δημιουργεί
φασαρίες όταν δέχονται επισκέψεις
Κάποια προβληματάκια φυσικά υπάρχουν και στο σχολείο αλλά μόνο απ έξω απ έξω μου τα είπαν.
Έντο με ταξί ενώ ο καθηγητής δηλώνει ότι δεν μπορεί να φανταστεί πια τη ζωή του χωρίς την κόρη του, ο σύντροφος του δηλώνει ότι καλύτερα ήμασταν πριν και έχει αρχίσει να δυσανασχετεί με τις υποχρεώσεις που έχει ένα παιδί.

ΑΝ λοιπόν κάποιος είναι οκ με όλα αυτά τα γεγονότα εμένα μου φτάνει και μου περισσεύει
εγώ προσωπικά τα θεωρώ εξωφρενικά.


Υπάρχουν όμως και 2 κοπέλες γκέι που πήγαν στην Αφρική και ήραν ένα παιδάκι το οποίο δεν είχε στον ήλιο μοίρα και το έφεραν εδώ.
Θέλαμε ν αλλάξουμε το ρουν της ιστορίας ενός παιδιού είπαν
Εντελώς άλλο πράγμα

Ο καθένας ας βγάλει τα συμπεράσματα του λοιπόν
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Κάπως έτσι θα μας βρουν στο Αυτί την στιγμή που θα σκεφτόμαστε τι κάνω εγώ εδώ?... :roflmao:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Δεν είναι η Google υπεύθυνη αν ότι συζητάμε βγαίνει στο ινσταγκραμ ας πούμε.

Πάω να φτιάξω και έξτρα φύλλο αλουμινίου για το κράνος, δεν φτάνει το καπέλο. Βρήκα και ρυθμίσεις στο developer tools... Επίσημα θα γίνω house plant λέμε.

 

Gee

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
Ducati Streetfighter 1098

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Top Bottom