Τι έκανες για την μοτοσυκλέτα σου σήμερα;

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
την εβαλα για φορτιση 3η συννεχομενη φορα μεσα σε αυτον τον μηνα,δεν εχω κανει βημα λογω καποιων σοβαρων θεματων υγειας πολυ κοντινων μου ανθρωπων..
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
την εβαλα για φορτιση 3η συννεχομενη φορα μεσα σε αυτον τον μηνα,δεν εχω κανει βημα λογω καποιων σοβαρων θεματων υγειας πολυ κοντινων μου ανθρωπων..
Γιώργο σου εύχομαι να είναι περαστικά και σύντομα με τον καλύτερο δυνατό τρόπο! Όταν υπάρχουν τέτοια προβλήματα τα σίδερα τα κάνουμε στην άκρη (πρακτικά και πνευματικά).
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
την εβαλα για φορτιση 3η συννεχομενη φορα μεσα σε αυτον τον μηνα,δεν εχω κανει βημα λογω καποιων σοβαρων θεματων υγειας πολυ κοντινων μου ανθρωπων..
Περαστικά να είναι και όλα θα γίνουν!
 

kon/nos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Κωνσταντινος
Μοτό
r1200gs
την εβαλα για φορτιση 3η συννεχομενη φορα μεσα σε αυτον τον μηνα,δεν εχω κανει βημα λογω καποιων σοβαρων θεματων υγειας πολυ κοντινων μου ανθρωπων..
Γιωργο περαστικα να ειναι! Η υγεια πανω απ'ολα.Ολα τα αλλα ερχονται δευτερα!
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
σας ευχαριστω/ουμε απο καρδιας ολους,μακαρι να φτασουμε στο τελος με τις λιγοτερες δυνατον απωλειες...:(
 

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
την εβαλα για φορτιση 3η συννεχομενη φορα μεσα σε αυτον τον μηνα,δεν εχω κανει βημα λογω καποιων σοβαρων θεματων υγειας πολυ κοντινων μου ανθρωπων..
Περαστικά να είναι
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
την εβαλα για φορτιση 3η συννεχομενη φορα μεσα σε αυτον τον μηνα,δεν εχω κανει βημα λογω καποιων σοβαρων θεματων υγειας πολυ κοντινων μου ανθρωπων..
...μακαρι να φτασουμε στο τελος με τις λιγοτερες δυνατον απωλειες...:(
Σε ...κατανοω και στο ευχομαι ολοψυχα
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Περαστικά σύντροχε.
 

Smias

ΣΜΙΑΣ (I)
Περιοχή
Αθηνα κεντρο-κεντρο λεμε!
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
xt660z Tenere '09


Duster edc
Μετά από 4 μήνες την έκανα το πρώτο της μπάνιο!


Άλλαξε το χρώμα της, μου λείπει η μπίχλα προστασίας/αντικλεπτικό/αντί-ματιασματικό που είχε..
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Την πηγα στον μαστρο-Χριστοφ να λυσουμε καρμπυρατερ και να δουμε τι παιζει καθως μουκανε καποιες διακοπες στα αποτομα ανοιγματα του γκαζιου τελευταια και εκαιγε αρκετα παραπανω απ'οτι συνηθως (1.5λτ παραπανω στα 100χμ). Αυτη ειναι δουλεια για σοβαρους μηχανικους σαν τον @christof40 :ok: :) και οχι για DIY ερασιτεχνες :rolleyes:

Ο Χριστοφ επιμεληθηκε με πολυ στοργη του ταλαιπωρημενου μηχανακιου μου :l2:το καθαρισε/λιπανε επιμελως και ανοιγοντας τα καρμπυρατερ βρηκαμε οτι η μεμβρανη υποπιεσης του πισω κυλιδρου - που ητανε αρκετα ταλαιπωρημενη, του μπροστινου ητανε συγκριτικα μια χαρα - ειχε ενα σχισιμο που ητανε προφανως η πηγη των προβληματων. Η μεμβρανη αλλαχτηκε μαζι με το ποτηρι με γνησιο ανταλλακτικο Σακαρακη και το μηχανακι ..κελαϊδαει και παλι, ετοιμο για καμμια χωματαδα :woho:

Thanks και παλι Χριστοφ! :friendship: :friendship:


EDIT: Και δυο φωτο, A. με το μηχανακι λυμενο ειμαστε ετοιμοι να βγαλουμε τα καρμπς και B. αφου ταχουμε βγαλει/λυσει, η μεμβρανη του μπροστινου οπου φαινεται το σκισιμο.




 
Τελευταία επεξεργασία:

est

Μέλος
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
Σουζούκι ΔρΖ
Το πίσω το βλέπω λίγο μικρό ή είναι ιδέα μου;
Καλά ξεμπαζώματα όπως και να'χει! :stm:
 

freco

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα - Χίος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Tracer 9
@lmb990
Λάμπρο, φρόντισε να είσαι σκούπα γιατί θα φάει πολλά τακούνια στη μούρη ο πίσω.
Πολύ ψιλά τα βλέπω για το "θηρίο".
Και προσοχή στην άσφαλτο.
Καλοφόρετα.
 
Top Bottom