Συμβαίνει τώρα!

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Μάλλον έχω μεγαλώσει πολύ.... άκουσα τα πρώτα 20'' μετά το έκλεισα.
Δεν είναι τίποτα ,εγώ τα έχω μάθει από τον μικρό που μου τα έχει βάλει στο αμάξι .
Μη σε πω ότι αρχίζει και μ'αρεσει κιολας
Θα στρώϊς κιεσύ χαχαχαχαχαχα
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Είναι πιο παλιό. Αυτό μου το βάζει συχνά το Spotify όμως
Για να στο προτείνει ο αλγόριθμος ακούς παρόμοια μουσική.
Για ροκά σε είχα να σου πω την αλήθεια...
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Για να στο προτείνει ο αλγόριθμος ακούς παρόμοια μουσική.
Για ροκά σε είχα να σου πω την αλήθεια...
Με λίστες hard rock και metal, παραδόξως το Spotify από μόνο του βάζει Τραπ αν απλά πατήσω το κουμπί μουσικής στο cardo
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Άμα πας χωρίς χάρτες αυτά παθαίνεις,θα μου είχε φύγει η απορία :roflmao:
Χαζευα πάλι τους χάρτες πάνω κάτω τη διαδρομή που έκανα στη τελευταία βόλτα και είδα μια διαδρομή που πάει παράλληλα με το ρέμα Κρικελιώτη, όμορφη διαδρομή,
κατεβαίνοντας από Φιδάκια, Αμπέλια , Πλατανάκι , Χελιδόνα, Διπόταμα
Την έχει κάνει κανείς τώρα τελευταία ?? γιατί δεν μπορώ να διακρίνω αν έχει πέσει ο δρόμος ή αν περνάει μέσα από το βουνό ....αλλιώς θα αναγκαστώ να ξαναπάω από εκείνα τα μέρη :roflmao::roflmao:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Άμα πας χωρίς χάρτες αυτά παθαίνεις,θα μου είχε φύγει η απορία :roflmao:
Χαζευα πάλι τους χάρτες πάνω κάτω τη διαδρομή που έκανα στη τελευταία βόλτα και είδα μια διαδρομή που πάει παράλληλα με το ρέμα Κρικελιώτη, όμορφη διαδρομή,
κατεβαίνοντας από Φιδάκια, Αμπέλια , Πλατανάκι , Χελιδόνα, Διπόταμα
Την έχει κάνει κανείς τώρα τελευταία ?? γιατί δεν μπορώ να διακρίνω αν έχει πέσει ο δρόμος ή αν περνάει μέσα από το βουνό ....αλλιώς θα αναγκαστώ να ξαναπάω από εκείνα τα μέρη :roflmao::roflmao:
Εγώ την έκανα ανάποδα το 2019 Αποστόλη μαζί με Καλιακουδα αλλά τώρα δεν ξέρω τι γίνεται...

 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Εγώ την έκανα ανάποδα το 2019 Αποστόλη μαζί με Καλιακουδα αλλά τώρα δεν ξέρω τι γίνεται...

Και την Καλιακούδα την είχα στο πρόγραμμα Γιάννη !!
Από Ροσκά για διάσελο και μετά Διπόταμα Αυτό εκεί μέσα στο φαράγγι πρέπει να πάω να το δω ...με έφαγε η περιέργεια :roflmao:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Και την Καλιακούδα την είχα στο πρόγραμμα Γιάννη !!
Από Ροσκά για διάσελο και μετά Διπόταμα Αυτό εκεί μέσα στο φαράγγι πρέπει να πάω να το δω ...με έφαγε η περιέργεια :roflmao:
Πρέπει να πας πάλι....κοίτα ρε γαμωτο τι έπαθες.... :D

Το κομμάτι Διπόταμα Χελιδόνα Πλατανάκι Αμπέλια φαίνεται στο βίντεο από το 3:50 έως το 6:20, το Χελιδωνα Αμπέλια είναι χώμα όχι κάτι τρελό βέβαια.
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Πρέπει να πας πάλι....κοίτα ρε γαμωτο τι έπαθες.... :D

Το κομμάτι Διπόταμα Χελιδόνα Πλατανάκι Αμπέλια φαίνεται στο βίντεο από το 3:50 έως το 6:20, το Χελιδωνα Αμπέλια είναι χώμα όχι κάτι τρελό βέβαια.
Ελεγχόμενη παράλειψη για να αναγκάζεσαι να ξαναπάς :roflmao::roflmao: Ελπίζω να μου λυθεί γρήγορα η απορία!!
Ναι είσαι καλά Γιάννη για τις πληροφορίες!!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08

Γιώργος 1

Μέλος
Περιοχή
Καλαμάτα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
YAMAHA XT 600e 02
BMW R80 GS 88
Γιώργος 1

Βγήκαν τα κεράσια Γιώργο.
Στη Μεσσηνία υπάρχουνε μερικές κερασιές μόνο στον Ταΰγετο.
Από την Αρκαδία έρχονται και πουλάνε στην Καλαμάτα κεράσια.
 

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Ωραία φάση όντως, βασικά ούτε μηχανάκι εκεί, αμαξάκι καφεδάκι μουσικουλα....ή μάλλον τώρα με την εικονική πραγματικότητα δεν χρειάζεται καν να πας, σπιτάκι σαλόνι χαλαρώνω τσοκο μαροκάνα και απολαμβάνω ταξιδάκι :p:p:p
Το έχω σκεφτεί! Αεροπλάνο, νοικιασμένο fiat 500 nice , Μονακό, Μόντε Κάρλο κλπ βερμούδα περπάτημα εκεί, αεροπλανάκι πίσω!
 

NikosRE

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
KTM 640 ADVENTURE 2005
Οι πραγματικοί σιδεροκολοι δεν χρειάζονται διαφήμιση και πολλά λόγια! Ένα τσίμπημα στο επίμαχο σημείο, σου τα αποδεικνύει όλα!
Μόνο με συναίνεση βεβαίως βεβαίως!
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Τι άλλη δικαιολογία θα βρει κάποιος για να πιάσει λίγο κώλο, τι. Δεν σε χουφτωνω, κάνω έλεγχο σιδερόκωλου στάτους
 

NikosRE

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
KTM 640 ADVENTURE 2005
Τι άλλη δικαιολογία θα βρει κάποιος για να πιάσει λίγο κώλο, τι. Δεν σε χουφτωνω, πάνω έλεγχο σιδερόκωλου στάτους
Γιάννη μου τις ευκαιρίες δεν είναι να τις αφήνεις! Πρέπει να τις αρπάζεις όταν σου παρουσιάζονται! Συναινετικά πάντα όπως πρωειπα
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Γιάννη μου τις ευκαιρίες δεν είναι να τις αφήνεις! Πρέπει να τις αρπάζεις όταν σου παρουσιάζονται! Συναινετικά πάντα όπως πρωειπα
Έτοιμος για το webinar της Ειρήνης είσαι
 

NikosRE

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
KTM 640 ADVENTURE 2005
Απο εκεί πήγε από εκεί ήρθε πάλι σε pride καταλήξαμε!
Είδα Eurovision χτες μετά από καμία 20ετια! Τούρλα το μάτι όλο το βράδυ από το πολύ wokeness η awakening αν θελουμε να μαστε και σωστοί γλωσσικά! Μακάριοι οι πτωχοί το πνεύματι. Γυρνάω στα βιντεάκια για μηχανάκια για τα επόμενα 20 χρονια, ζωή να χούμε, μπας και μπορέσω να κλείσω κάνα μάτι.
 
Top Bottom