Κυριακάτικη-Ασφάλτινη-στην Εύβοια

The Doctor

Μέλος
Περιοχή
Αχαρναί
Όνομα
Σταύρος
Μοτό
BMW GS1200R(04-Yellow),
YAMAHA TTR250
Καλημέρα, πέρνω ομπρέλα και πάω για καφέ με το κουτί.... :mad:, ξεκίνησα και γύρισα πίσω....:banghead:
 

Mits

Μέλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
R1200GSA - ΚΤΜ 640 LC4
Δεν μας πάει η ασφαλταδα..
Φτάσαμε μέχρι Αρτάκη και γυρίσαμε χαλκιδα για καφέ. .
Ο Άγιος .....δεν έχει νόημα βρεγμενος

advφον!!
Καλα εινια και μέχρι εκεί.Μεγαλος ανθρωπος είσαι......:wacky:
 

Goukos

Once a Marine always a marine....
Περιοχή
SaloniKa .....again.....
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
R1200GSA
Δεν μας πάει η ασφαλταδα..
Φτάσαμε μέχρι Αρτάκη και γυρίσαμε χαλκιδα για καφέ. .
Ο Άγιος .....δεν έχει νόημα βρεγμενος

advφον!!
Εκανε τα μαγικα το πουλι για να σας φερει πισω Χαλκιδα για καφε !!!

Σταλθηκε απο τον Επιχειρησιακο...
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μπορει να μην εγινε η βολτα....φωτογραφιες θα μπουνε:D

Το πρωι μαζευτηκαμε στο καφε γυρω στα 15 μηχανακια...
KTM,TRIUMPH,HONDA,YAMAHA,APRILIA,DUCATI....και 3 gs(μειονοτης):rolleyes:
Στο Προκοπι, θα ερχοντουσαν αλλα 2 gs 2 KTM.......oποτε θα γινοταν του Αι Γιαννη του Rossi εκει πανω, αν η βροχη δεν επεφτε right through:cry::cry::cry:

Μερικες φωτο απο τις στασεις λοιπον....



 
Τελευταία επεξεργασία:

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Για την άλλη Κυριακή πάντως αν ο καιρός βοηθήσει και δεν βρέχει μονο ξεκινάω και εγω απο αστρος να παμε παρειτσα την βολτούλα που σας χάλασε σημερα ο καιρός!! Να βγάλουμε και λιγο το multi !!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

la veloce

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
theoharis
Μοτό
Multistrada 1200s
Για την άλλη Κυριακή πάντως αν ο καιρός βοηθήσει και δεν βρέχει μονο ξεκινάω και εγω απο αστρος να παμε παρειτσα την βολτούλα που σας χάλασε σημερα ο καιρός!! Να βγάλουμε και λιγο το multi !!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Τι έγινε!δεν μας είπες εντυπώσεις από το Multi ;
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Τι έγινε!δεν μας είπες εντυπώσεις από το Multi ;
Φιλε μια βόλτα εχω κανει επι της ουσίας απο όταν το εχω παρει απο αστρος προς Καλαβρύτα μέσω Στεμνίτσας Δημητσάνας κτλ ( στροφιλίκι φουλ δλδ ) ! Αν και ειχε αρκετή υγρασία και παγωνιά ο δρόμος δεν μας άφηνε περιθώρια για πολλά στριψίματα και γκάζια γιατι ανα πάσα στιγμής μπορούσες να βρεθείς ξάπλα!

Οι πρώτες εντυπώσεις όμως ειναι άνεση στο ταξίδι ( πείτε με τρελό αλλα το νιώθω πιο ξεκουραστώ απο το Bmw ίσως κουμπώνω καλύτερα εγω πανω σε αυτο ) απο θέμα γκαζιού δε το συζητάω απογειώνεται απλά ! Εντύπωση μου εκανε το οτι εχει πολυ γρήγορο βήμα! Επίσης εχει τρομερή κάλυψη απο τον αέρα κατι που δεν περίμενα η αλήθεια ειναι( απο Αθήνα όταν το κατέβασα ειχε τρομερό αέρα στην εθνική και πήγαινα σταθερά 160 χωρις να καταλαβαίνω τιποτα ! Με το που έπεφτα λιγο έριχνα και κατι 200 άρες και αυτο ήταν ακούνητο) στις στροφές αν και δε το πίεσα το ειδα και πέφτει για πλάκα και να ακούει παρα πολυ καλα!
Επίσης απο καύσιμο στην βόλτα που οι ταχύτητες ήταν νορμαλ καθώς κινηθήκαμε σε επαρχιακό δίκτυο χωρις Μεγάλες ταχύτητες αρκετα οικονομικό !!
Εν ολίγης και για αρχή αυτά!!
Τώρα στην πορεία θα δουμε και τα υπόλοιπα !!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

la veloce

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
theoharis
Μοτό
Multistrada 1200s
Ηλία και εμένα για τρελό με έχουν όταν τους λέω ότι στο ταξίδι είναι πιο πολυτελείας για οδηγό και ειδικά για συνοδηγό από το GS. Ούτε με πιστεύουν ότι στον χωματόδρομο έχει την αίσθηση και ευκολία χρήσης ενός Motard. Πάντως όσο την γνωρίζεις, τόσο θα ανακαλύπτεις τις τεράστιες δυνατότητες της και θα σε γοητεύει. Είναι εργαλείο οδήγησης
 
Top Bottom