MOTONOMAD - The Movie

N4pSt3R

Lost Balkaneros
Περιοχή
Ορεστιάδα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
BMW F800gs
Φαίνεται πολύ καλό...επειδή από μόνα τους είναι 2 πολύ ωραία Video μπήκαν στην αντίστοιχη κατηγορία...

;)
 

Marion

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Μαριάνα
Μοτό
bmw gs 1200 .....θα ηθελα να ειχα!!
Mάνο όντως φαινεται πολυ ενδιαφερουσα movie. Εαν τα καταφερεις να την δεις ,πες μας εντυπωσεις να την δουμε και εμεις.
:secret:κατεβασε την με torrent !!!!
 

manosp

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο Κρητης
Όνομα
manos
Μοτό
ktm 990 adventure ,450 sixdays,520 exc
Mάνο όντως φαινεται πολυ ενδιαφερουσα movie. Εαν τα καταφερεις να την δεις ,πες μας εντυπωσεις να την δουμε και εμεις.
:secret:κατεβασε την με torrent !!!!
το έχω ψάξει και δεν την έχω βρει σε torrent αν κάποιος την έχει βρει ας κάνει τον κόπο να στείλει το λινκ...ίσως να ενδιαφέρει και άλλο κόσμο...:D:D:D
 

lef99

Μέλος
Όνομα
Λευτερης
Μοτό
ΚΤΜ 640 adventure
ουτε και εγω εχω βρει το torrent. αν το εχει βρει καποιος οπως λεει και ο φιλος μανος,ας το ποσταρει :ok::ok:
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Βρε, θα μας κλείσουν! Ακούς εκεί να ποστάρουμε το τόρρεντ σε δημόσιο φόρουμ... Απαπαπα.... Πιπέρι! :D :D :D

Μάνο, λες όντως να την παραγγείλουμε; Μέσα είμαι..
 

manosp

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο Κρητης
Όνομα
manos
Μοτό
ktm 990 adventure ,450 sixdays,520 exc
Βρε, θα μας κλείσουν! Ακούς εκεί να ποστάρουμε το τόρρεντ σε δημόσιο φόρουμ... Απαπαπα.... Πιπέρι! :D :D :D

Μάνο, λες όντως να την παραγγείλουμε; Μέσα είμαι..
από την σελίδα είδα πως πληρώνεις και το κατεβάζεις....ας το πάρουμε και μετά το ανεβάζουμε σε torrent για τα φιλαράκια....:D:D:D:D:D:D
 

ADVride

Μέλος
ADVRIDE Team
Mάνο όντως φαινεται πολυ ενδιαφερουσα movie. Εαν τα καταφερεις να την δεις ,πες μας εντυπωσεις να την δουμε και εμεις.
:secret:κατεβασε την με torrent !!!!
το έχω ψάξει και δεν την έχω βρει σε torrent αν κάποιος την έχει βρει ας κάνει τον κόπο να στείλει το λινκ...ίσως να ενδιαφέρει και άλλο κόσμο...:D:D:D
ουτε και εγω εχω βρει το torrent. αν το εχει βρει καποιος οπως λεει και ο φιλος μανος,ας το ποσταρει :ok::ok:
από την σελίδα είδα πως πληρώνεις και το κατεβάζεις....ας το πάρουμε και μετά το ανεβάζουμε σε torrent για τα φιλαράκια....:D:D:D:D:D:D
Αγαπητοι συμφορουμιτες σας υπενθυμιζουμε τον παρακατω κανονα

Από το www.advride.gr δεν εγκρίνονται:
11. Η δημοσίευση υλικού χωρίς άδεια π.χ. δημοσιογραφική ύλη, εγχειρίδια χρήσης, παράνομα Mp3, downloads κλπ.
θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση."


Ευχαριστουμε για την κατανοηση:)
 

kavadias

Μέλος
Περιοχή
there and back again
Όνομα
Τάσος
Μοτό
KTM 1290 SA '15
KTM 690 Enduro '08
KTM EXC 250 '06
ανασταίνω το τοπικ.. γιατί υπάρχει κόσμος που σίγουρα τον ενδιαφέρει..

όσοι έχουν racingfor.me accounts να περάσουν μια βόλτα.. υπάρχει πλέον στον τράκερ. όσοι δεν έχουν και επειδή δεν μπορώ να ποστάρω direct link εδώ ας στείλουν κανά pm. :friendship:
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Και τα δύο trailler's δείχνουν για πολύ ωραίες ταινίες........αλλά ότι ταξιδεύουν τόσα πολλά χιλ/τρα μόνοι τους χωρίς υποστήριξη με κοινά enduro μηχανάκια......λυπάμαι ......δεν με πείθουν !!!!
 
Top Bottom