Jukebox...make my[daY]

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Άντε κάτι διαφορετικό απο μέταλ.....
καθώς το τρακτέρ ταιριάζει με τον χωμάτινο χαρακτήρα του φόρουμ, θα "τσοντάρω" κι εγώ κάτι για τους λάτρεις της προπέλας...
(επίσης ελληνικό, sorry)

 

iposkiin

Μέλος
Περιοχή
Σάμος
Όνομα
Μανώλης
Μοτό
Bmw 650 gs Dakar [2003]
καθώς το τρακτέρ ταιριάζει με τον χωμάτινο χαρακτήρα του φόρουμ, θα "τσοντάρω" κι εγώ κάτι για τους λάτρεις της προπέλας...
(επίσης ελληνικό, sorry)

[/QUOTE
Σωστοοοοοοοοος............εγω έχω και συνέχεια ..........
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Εντάξει μάγκες σταματάω.....
Αφου σου αρέσουν soundtrack κτλ αν δεν το χεις δει δες αυτό σε μουσική Philip Glass...
τυχαία ενα ενδεικτικό κομμάτι.....αλλά αξίζει να δεις και την "ταινία"..
 
Τελευταία επεξεργασία:

iposkiin

Μέλος
Περιοχή
Σάμος
Όνομα
Μανώλης
Μοτό
Bmw 650 gs Dakar [2003]
Η αλήθεια είναι πως απο το τρέιλερ κάτι σε τραβάει. Μπήκα και το αναζήτησα στο imdb και κουφάθηκα απο τα ονόματα που συμμετέχουν σε αυτό το ντοκιμαντέρ-ταινία. Elton John, Marlon Brando, Mandona κ.λ.π....θα ψάξω να το δω.
 

iposkiin

Μέλος
Περιοχή
Σάμος
Όνομα
Μανώλης
Μοτό
Bmw 650 gs Dakar [2003]
Και μιας και είμαστε σε Ιαπωνική ατμόσφαιρα, επέτρεψε μου να σου προτείνω μια ταινία αρκετά ''ωμή'' προειδοποιώ, αλλά δεν σε αφήνει να χαλαρώσεις στιγμή και που αν δεν τη έχεις δει αξίζει (κατά την γνώμη μου να την δεις).Θυμίζει λίγο Ταραντίνο , εμπλουτισμένη με το Ιαπωνικό στοιχείο
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Πάντα τους γούσταρα...δε ξέρω γιατί...
ισως για το πώς ακούγονται στα αυτιά μου...για το funky ήχο '70 και τη γραμμή του μπάσου...για την ενέργεια που βγάζει ο Τζέι Κέι και τη μεταβιβάζει σε όλους γύρω ...ίσως πάλι ποιος ξέρει ....πάντως νομίζω μας χάρισαν μια από τις καλύτερες live εκτελέσεις στη Βερόνα πριν 20 και κάτι χρόνια ,το'χω δει αρκετές φορές το dvd
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Πάντα τους γούσταρα...δε ξέρω γιατί...
ισως για το πώς ακούγονται στα αυτιά μου...για το funky ήχο '70 και τη γραμμή του μπάσου...για την ενέργεια που βγάζει ο Τζέι Κέι και τη μεταβιβάζει σε όλους γύρω ...ίσως πάλι ποιος ξέρει ....πάντως νομίζω μας χάρισαν μια από τις καλύτερες live εκτελέσεις στη Βερόνα πριν 20 και κάτι χρόνια ,το'χω δει αρκετές φορές το dvd
Αγαπημένο συγκρότημα και τους έχω δει και live!
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Αγαπημένο συγκρότημα και τους έχω δει και live!
Μοναδική εμπειρία τα live τους ,πολλές φορές καλύτερα και από τις στούντιο εκτελέσεις !!!
 
Top Bottom