Jukebox...make my[daY]

ChristosGR

Σκουριασμένο Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
V-Strom 800 DE - Husaberg FE-390
Όταν τα έχεις πάρει κρανίο και θες να ξεσπάσεις αλλά είσαι στην δουλειά και πρέπει να δείξεις χαρακτήρα... :rage::devilish::roflmao:


Όταν πλέον το έχεις πάρει απόφαση ότι την κάνεις απ αυτή τη δουλειά. :friendship::yew:


:dnl:
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Όταν πλέον το έχεις πάρει απόφαση ότι την κάνεις απ αυτή τη δουλειά. :friendship::yew:


:dnl:
Τον αγάπησα λέμε, το καλύτερο τραγούδι παραίτησης ever :laugh::roflmao::roflmao:

Και μαζί θυμήθηκα και το καλύτερο τραγούδι χωρισμού... :laugh:

 

ChristosGR

Σκουριασμένο Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
V-Strom 800 DE - Husaberg FE-390
Τον αγάπησα λέμε, το καλύτερο τραγούδι παραίτησης ever :laugh::roflmao::roflmao:

Και μαζί θυμήθηκα και το καλύτερο τραγούδι χωρισμού... :laugh:

Αφού τον αγάπησες πάρε και ένα από τον ίδιο που είναι και θέλημα Θεού δηλαδή.
Αν υπάρχει κόλαση ο τύπος έχει κλείσει πρώτη θέση. :hh:

 

Augotaraxos

Μέλος
Περιοχή
Κως
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Γκόλφω
CRF 300L
Έχει κι άλλα τέτοια.
Ψαξτον έχει πολύ γέλιο.
Επειδή μοντάρω και γάμους και ψάχνω ανάλογου ρυθμού κομμάτια για τα κλιπάκια καταλαβαίνεις ότι πήγα να πέσω από την καρέκλα από τα γέλια.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Όταν πλέον το έχεις πάρει απόφαση ότι την κάνεις απ αυτή τη δουλειά. :friendship::yew:


:dnl:
Τελείωσε!!!!
Το αποφάσισα μόλις!!!!!

Θα το βάλω ήχο κλήσης στο κινητό μου, και θα το βάλω να το ακούει και αυτός που με καλεί!!!!! :laugh:



Ελπίζω μόνο να μην με πάρει ο "μεγάλος"!!!!! :ha
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Καιρό το έψαχνα

 

korobilis7

Μέλος
Περιοχή
rentis
Όνομα
kostas
Μοτό
AFRICA TWIN XRV 750 rd07a
Το Σάββατο που μας πέρασε πήγα σε ένα live που το γκρουπ έπαιζε μόνο Iron maiden.
Σε αυτόν λοιπόν τον μικρό χώρο και ακούγοντας το συγκεκριμένο κομμάτι που κυκλοφόρησε σαν σήμερα το 81,στο άλμπουμ "Killers", και έχοντας πιεί τις μπύρες μου,φανταστικα τον εαυτό μου στο "Marquee" ή στο "Rainbow" να τους απολαμβάνω.

 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Το Σάββατο που μας πέρασε πήγα σε ένα live που το γκρουπ έπαιζε μόνο Iron maiden.
Σε αυτόν λοιπόν τον μικρό χώρο και ακούγοντας το συγκεκριμένο κομμάτι που κυκλοφόρησε σαν σήμερα το 81,στο άλμπουμ "Killers", και έχοντας πιεί τις μπύρες μου,φανταστικα τον εαυτό μου στο "Marquee" ή στο "Rainbow" να τους απολαμβάνω.

Η καλύτερη περιοδος των Iron Maiden, με Paul Di Anno, αν και αντιμετωπιζει πλεον ενα πρόβλημα υγείας, η ερμηνεία του σε αυτό το live με τον δικο μας Gus G. , εξακολουθεί και είναι ακόμα respect :hlb:...
 
Τελευταία επεξεργασία:

korobilis7

Μέλος
Περιοχή
rentis
Όνομα
kostas
Μοτό
AFRICA TWIN XRV 750 rd07a
Η καλύτερη περιοδος των Iron Maiden, με Paul Di Anno, αν και αντιμετωπιζει πλεον ενα πρόβλημα υγείας, η ερμηνεία του σε αυτό το live με τον δικο μας Gus G. , εξακολουθεί και είναι ακόμα respect :hlb:...
Εντάξει και με Dickinson γράφτηκαν έπη μέχρι το 7th son.
Δεν ξέρουμε πως θα ήταν αν συνέχιζαν με DiAnno.
Όπως έχουν πει, πως έχανε την φωνή του στις περιοδείες και είχε και προβλήματα αλκοολισμού.
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Εντάξει και με Dickinson γράφτηκαν έπη μέχρι το 7th son.
Δεν ξέρουμε πως θα ήταν αν συνέχιζαν με DiAnno.
Όπως έχουν πει, πως έχανε την φωνή του στις περιοδείες και είχε και προβλήματα αλκοολισμού.
Συμφωνώ και με Dickinson γραφτηκαν επη, μεχρι και 7th son εινα ολα κορυφή, απλά τα δυο πρωτα με Di Anno ειναι τα αγαπημένα μου...Ισχύει αυτό με θεματα αλκοολισμου κτλ ήταν λιγο πιο αλητεια ο Di anno...o Dickinson εχει καλυτερη φωνη για αυτο που ηθελαν να κανουν-εκαναν στην πορεία.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Τον αγάπησα λέμε, το καλύτερο τραγούδι παραίτησης ever :laugh::roflmao::roflmao:

Και μαζί θυμήθηκα και το καλύτερο τραγούδι χωρισμού... :laugh:

Μη διαθέσιμο πλέον, τι ήταν;
 
Top Bottom