AdvONride 2024

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
Την βόρεια μεριά της λίμνης Αώου την έχει πάει κανείς, γιατί την νότια την κάναμε τρεις φορές πέρσι, "αξίζει" τον κόπο πλην καινουργίλας;
Πήγα πέρσι δεν μου άρεσε, πολύ πιο ωραίο το τοπίο από την άλλη πλευρά
 

TasosKonstantinidis

Μέλος
Όνομα
ΤΑΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
Μοτό
YAMAHA TRACER 7
Καλησπέρα.... καινουργιο μέλος στην ομάδα.... καλως σας βρήκα...
Εχω τον παλαβό τον κουνιάδο μου που με τράβηξε και ψήνομαι τρελά..!
Ξεκινάω με τα βασικά.... #1: Άδεια Εξόδου με διανυκτερευση εκτός έδρας....
 

jopa

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Aprilia Tuareg 660
Εχω τον παλαβό τον κουνιάδο μου που με τράβηξε και ψήνομαι τρελά..!
That’s me

Για το off ετοιμαζόμουν, αλλά αν καταφέρει να πάρει το εξοδόχαρτο (κ να έχει κ μηχανή) ο Τάσος, θα ακολουθήσουμε το onroad που από ότι διαβάζω πρέπει να είναι φανταστική διαδρομή.
 

jopa

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Aprilia Tuareg 660
Τελικά πόσοι είναι για το AdvOnride? Να κάνουμε χωριστή λίστα συμμετοχής ή όλοι δηλώνουμε στο AdvTroffy και βλέπουμε όταν βρεθούμε στην Ελάτη? Ας συμβουλέψουν κ οι admin :)
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Την βόλτα της Κυριακής μπορεί να την κάνω και εγώ, μιας και δεν θέλω να γυρίσω πολύ αργά αθηνα ίσως κάψω την χωμάτινη της Κυριακής, θα δείξει
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Την βόλτα της Κυριακής μπορεί να την κάνω και εγώ, μιας και δεν θέλω να γυρίσω πολύ αργά αθηνα ίσως κάψω την χωμάτινη της Κυριακής, θα δείξει
Θα χάσεις μοναδικά χωμάτινα κομμάτια....ξανασκεψου το
 

jopa

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Aprilia Tuareg 660
Λοιπόν, οι διαδρομές μοιάζουν σούπερ απολαυστικές! :friendship:

Κάποιοι τις καλοβλέπουν και για τις 2 μέρες, κάποιοι για μία από τις δύο. Άλλοι λόγω διαθέσιμης μηχανής, άλλοι λόγω χωματο-απειρίας, άλλοι λόγω πονεμένης μέσης, χεριού, ποδιού, (συμπληρώστε ελεύθερα :happy:), μια χαρά θα περάσουμε! Για δηλώστε να οργανωνόμαστε! Παραλείπω σημειώσεις περί διαμονής / διαθεσιμότητας στο καταφύγιο στα Πράμαντα (έχει τέτοιες στο AdvtrOffy list) για να μη μπλεχτούμε:

  1. nickaoua11
  2. φίλος nickaoua11
  3. Jeronimo
  4. TasosKonstantinidis
  5. jopa
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Λοιπόν, οι διαδρομές μοιάζουν σούπερ απολαυστικές! :friendship:

Κάποιοι τις καλοβλέπουν και για τις 2 μέρες, κάποιοι για μία από τις δύο. Άλλοι λόγω διαθέσιμης μηχανής, άλλοι λόγω χωματο-απειρίας, άλλοι λόγω πονεμένης μέσης, χεριού, ποδιού, (συμπληρώστε ελεύθερα :happy:), μια χαρά θα περάσουμε! Για δηλώστε να οργανωνόμαστε! Παραλείπω σημειώσεις περί διαμονής / διαθεσιμότητας στο καταφύγιο στα Πράμαντα (έχει τέτοιες στο AdvtrOffy list) για να μη μπλεχτούμε:

  1. nickaoua11
  2. φίλος nickaoua11
  3. Jeronimo
  4. TasosKonstantinidis
  5. jopa
  6. naftilos
 

Koutalianos

Μέλος
Περιοχή
Βόρεια Εύβοια
Όνομα
Μπαμπης
Μοτό
Honda xrv 750,2002
Σκέφτομαι να ξεκινήσω Σάββατο πρωί.
8:30 θα βγω από καράβι στη Γλύφα και καρφί για Πράμαντα..Εκεί μέχρι στιγμής υπάρχει διαθέσιμο κατάλυμμα να φιλοξενήσει μέχρι 3 άτομα με λογική τιμη.Κυριακη θα ακολουθήσω τη 2η διαδρομή..μέχρι εκεί που προλαβαίνω..
Θα πρέπει να παρω το τελευταίο καράβι Γλυφας-Αγιοκαμπου στις 18:00..
Αν βολεύει κάποιον να πάμε μαζί ή να μοιραστούμε το δωμάτιο..ας μου στειλει μν
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
3 μέρες έμειναν και σε ετούτο το νήμα καμία ένδειξη ζωτικών λειτουργειών δεν υπάρχει. Μεταξύ απινίδωσης και ανακοπής βρίσκεται.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
3 μέρες έμειναν και σε ετούτο το νήμα καμία ένδειξη ζωτικών λειτουργειών δεν υπάρχει. Μεταξύ απινίδωσης και ανακοπής βρίσκεται.
Τι περίμενες....καμμία παρέλαση ?
Επάνω θα μαζευτείτε να ροβολησετε.
 

jopa

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Aprilia Tuareg 660
Για την ώρα είμαστε λίγοι φαίνεται που θα προτιμήσουμε την άσφαλτο. Νομίζω ότι επάνω θα μαζευτούν μάλλον περισσότεροι, ενώ φαντάζομαι είναι πιθανό κ τη δεύτερη μέρα να μπουν πιο πολλοί που θα τους πιέζει ίσως ο χρόνος για επιστροφή.

Τώρα για το που, πως θα βρεθούμε, ούτε κ στο off βλέπω κάποιο συγκεκριμένο πλάνο. Φαντάζομαι επί τόπου το βρίσκουμε ή από τα κινητά που έχουμε στα προφίλ μας.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Τώρα για το που, πως θα βρεθούμε, ούτε κ στο off βλέπω κάποιο συγκεκριμένο πλάνο. Φαντάζομαι επί τόπου το βρίσκουμε ή από τα κινητά που έχουμε στα προφίλ μας.
Καλημέρα Γιάννη.
Δίνουμε ένα ραντεβού σε κάποιο κεντρικό σημείο όπως η πλατεία της Ελάτης ή των Πραμάντων και ξεκινάμε την ώρα που θα κανονίσουμε. ;)
 
Top Bottom