8-9-10 Ιουλίου,Κατασκήνωση στον Λαιλιά!!!

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Αναβαζω μερικες φωτο απο το f/b https://www.facebook.com/MotoresTeam/?notif_t=notify_me_page&notif_id=1468228486598434

Το κρυο την πρωτη βραδια ητανε πολυ πιο αισθητο απ οτι θα πιστευε και ο πιο απαισιοδοξος.Κονως το δαγκωσαμε (οσοι το βρηκαμε)



Παντα παρων.




Μπροστα οι Μπαντηταδες,πισω οι Μπεμπεδες.



Σουρδοι επι το εργον.


Απο τη βολτουλα του Σαββατου


Σουρδο-παγουραδικη συσφιξη σχεσεων.









Και οι Καβαλα εστειλε εκπροσωπους.


Για μια ακομη φορα μαζι μας ΚΑΙ δικαβαλος.:hailbig:



















Ανεβασα μερικες φωτο αλλων μιας και η αληθεια ειναι οτι εμεινα πολυ νωρις απο μπαταρια.Αν καποιος νομιζει οτι πρεπει να κατεβασω καποια-ες απο αυτες ασ μου πει.
Ποιος να θέλει να κατέβουν φωτο;:eek:
Βάλε πράμα ρε φίλος.....:friendship:
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Ανεβασα μερικες φωτο αλλων μιας και η αληθεια ειναι οτι εμεινα πολυ νωρις απο μπαταρια.Αν καποιος νομιζει οτι πρεπει να κατεβασω καποια-ες απο αυτες ασ μου πει.
Καλό είναι να βλέπουμε τους άλλους (παλιά φιλαράκια) έστω και μέσω φωτο άλλων...

Κάποια στιγμή θα τα καταφέρω να βρεθούμε!
 

Koive k9

Μέλος
Περιοχή
Kavala
Όνομα
Panos
Μοτό
Bmw , vespa
Ένα μεγαλο μπραβο στου Motores που το ετρεξαν και παλι με επιτυχια και σε οσους ανεβηκαν και συμετηχαν!Δυστηχως μολις επεστρεψα από ταξιδι και δεν ηθελα να ζορισω την τυχη μου γιατι η παντοφλα καραδοκεί :D:D ,ασε που η μεγαλη μας παλι βαρεσε 39αρια πυρετο και ετσι κι αλλιως θα εμενα!Αντε και του χρονου βρε να'μαστε ολοι γεροι και παρων!:friendship::friendship:
 

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
Gs 1200
Ποιος να θέλει να κατέβουν φωτο;:eek:
Βάλε πράμα ρε φίλος.....:friendship:
Ένα μεγαλο μπραβο στου Motores που το ετρεξαν και παλι με επιτυχια και σε οσους ανεβηκαν και συμετηχαν!Δυστηχως μολις επεστρεψα από ταξιδι και δεν ηθελα να ζορισω την τυχη μου γιατι η παντοφλα καραδοκεί :D:D ,ασε που η μεγαλη μας παλι βαρεσε 39αρια πυρετο και ετσι κι αλλιως θα εμενα!Αντε και του χρονου βρε να'μαστε ολοι γεροι και παρων!:friendship::friendship:
Aυτο ποτε δεν καταλαβα πως το καταφερνουνε.:(
 
Top Bottom