3 ήμερο Balkan tour...

Rangos

Stop buying, Start riding
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
BMW F 800 gs
KTM 300 exc
YAMAHA Majesty 125
YAMAHA CT 50
Επειδή οι ημέρες δυστυχώς δεν βγαίνουν περισσότερες και επειδή το "αναβλιτικός" δεν είναι καθόλου του χαρακτήρα μου, θα πάω και ας είναι 3 οι μέρες...:happy:
Δεν κρατιέμαι άλλο....

Το concept είναι εγώ και ενας φίλος ακόμη, μονοί, να την κάνουμε για το φετινό (τουλάχιστον) ταξίδι μας στο εξωτερικό, για να κάνουμε το απαραίτητο reset της χρονιάς.
Οι ημερομηνίες θα είναι κάπυ μέσα στον Ιούνιο.

Θα κλέψουμε και μισή μέρα και φεύγοντας απόγευμα Πέμπτης θα ανεβούμε μάλλον Θεσ/νίκη για διανυχτέρευση και την επομένη πρωί φεύγουμε για Balkan tour!
Με αυτόν τον τρόπο θα έχουμε στη διάθεση μας ολη την Παρασκευή-Σαββάτο για διανυκτερεύσεις και Κυριακή το δρόμο για τα σπίτια μας, Χαλκίδα-Αθήνα.

Με αυτά τα δεδομένα, το ζητούμενο είναι το που θα μπορούσαμε να πάμε στα γειτονικά μας Βαλκάνια και να καταφέρουμε να ευχαριστηθούμε οδήγηση, όμορφα μέρη και τοπία, μπυρίτσα και τσίμπιμα το βράδυ και οι μπαταρίες να ξεχειλίσουν ενέργεια;;

-Περιορισμοί σε χλμ και έξοδα δεν υπάρχουν (Βαλκάνια φίλε μου:happy:) και ας πούμε και 8-10 ωρες οδήγηση την ημέρα.
Βαλκάνια εγω δεν εχω ξαναβγεί, (ο φίλος εχει ξαναπάει παλαιότερα)

Όποιος φίλος εχει κάποια ιδέα-πρόταση ας την ρίξει εδω να την βάλουμε στο τραπέζι..;)

Welcome..
 
Τελευταία επεξεργασία:

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
για ριξε μια ματια στα ταξιδωτικα,εχει αρκετα τετοια γραμμενα απο τους βορειους φιλους,Βουλγαρια,Σκοπια...
 

StepaS

Μέλος
Περιοχή
Νάουσα
Όνομα
Vag
Μοτό
KTM Adventure 990 `09
Για αυτές τις μέρες εγώ θα επέλεγα τη Βουλγαρία... επίσης την πρώτη διανυκτέρευση εάν δεν υπάρχει λόγος θα την έκανα κάπου πιο κοντά στα σύνορα της Βουλγαρίας και όχι στη Θεσ/νίκη. Εξαρτάται βέβαια και τι ώρα εννοείς "οτι θα ξεκινήσετε απόγευμα".
 
Τελευταία επεξεργασία:

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
θελει οπωσδήποτε μια μερα ακομα !!!!!
 

Rangos

Stop buying, Start riding
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
BMW F 800 gs
KTM 300 exc
YAMAHA Majesty 125
YAMAHA CT 50
Υπολογόζουμε να ξεκινήσουμε κατα τις 6 το απογευμα απο Αθήνα.
Τωρα η Θεσ/νίκη δεν είναι κάτι στανταρ και μπορεί να το κάνουμε και Σέρρες αν φύγουμε προς Βουλγαρία.

Σίγουρα θέλει και αλλη μέρα, είναι ομως δύσκολο, αλλά αν το καταφέρουμε τότε τι να παίξει;
 
Top Bottom