29/5 ....Παλι τα καναμε πουτ@ν@ by pouroduro team

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
εδω στην πρωτη φωτο φιλε αυτη η εκρεμοτητα,θα μας φαει μια ωρα κι βαλε και κανενα πλευρο σπασμενο..θελει συνοδεια μια μια μηχανη.δεν ξερω ακομα πως την γλυτωσα την τελευταια φορα που περασα...αστο μην του το θυμιζεις του konkost ....
Αν είναι κατηφορικό κάποια στιγμή θα φτάσουμε έστω και κουτρουβαλώντας κορμιά και σίδερα :wacky:

Να σου πω ρε φιλε...αφου δεν ειναι πια καινουργια τα καινουργια πλαστικα σου...:pointu::pointu:
:roflmao::roflmao::roflmao:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Βαράτε με και ας κλαίω ή τα θέλει ο κ:mooning:λος σας είναι το Pouroduro team βλέπω...
Πάντα τέτοια,αναίμακτα απο πτώσεις και χωρίς απώλειες.
Το "αναίμακτα" βέβαια είναι σχετικό...
Αν θέλετε να δαγκώσετε τον σβέρκο του πλοηγού ελεύθερα...:):D:roflmao:
 

stavrouliasp

Μέλος
Όνομα
Παντελής
Μοτό
DR800S
Γιατί έβαλες τα καινούρια πλαστικά ρε Κώστα; Τόσο καιρό τα φυλαγες.
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Γιατί έβαλες τα καινούρια πλαστικά ρε Κώστα; Τόσο καιρό τα φυλαγες.
Αν ειναι να μου τα φανε τα ποντικια ας μου τα φανε καλυτερα οι πετρες σκεφτηκα
Δεν υπολογισα ομως οτι αυτο μπορει να γινει τοσο συντομα
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ετσι...ξεκινησαν...ολα...εδω ειναι η γη μας φωναξε ο πλοηγος μας...:D
Έτσι κάνουν τα αρσενικά. ....μαρκάρουν την περιοχή τους:D
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Ετσι...ξεκινησαν...ολα...εδω ειναι η γη μας φωναξε ο πλοηγος μας...:D
Δεν παιζεσαι ρε Πανο...:pointu::pointu::pointu::pointu::pointu::pointu::pointu::pointu::pointu::pointu::pointu::pointu:
 

surikenjim

Μέλος
Περιοχή
Ν.ΚΟΣΜΟΣ
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
kawasaki KLX250S
Απο Τιταν προς Ψαθα-Αλεποχωρι εχουμε παει χωματινα ολοι απο την παρεα μας παμπολες φορες Γιατι δηλαδη να ξαναπαμε; Μα γιατι δεν ειναι δυνατον να τα εχουμε δει ολα, δεν γινεται!
Σε αναζητηση λοιπον διαφορετικης απο τα συνηθισμενα διαδρομης ειχα δει κατα καιρους αρκετους χωματοδρομους κοντα και "κοντα" στους χωματοδρομους που η παρεα συνηθως κινειται Ευκολοι εδειχναν απο ψηλα ...απο τον δορυφορο Γιατι απο την σελα της μαουνας μου τα πραγματα ηταν λιιιιγο διαφορετικα σε μερικα σημεια :rolleyes:
Παρ' ολα αυτα η χτεσινη βολτα ηταν ισως η οδηγικα καλυτερη που εχω κανει στα περιξ της Αθηνας μερη Και ας την πληρωσα και λιγο παραπανω με ενα σπασμενο πλαστικο!

Το κερασακι στην απολαυση ηρθε προς το τελος οταν οι τελικα εναπομειναντες τρεις χωθηκαμε σε βατο μεν αλλα βαθυσκιωτο και απολαυστικοτατο μονοπατι στην καρδια του δασους, λιγη ωρα πριν απολαυσουμε επιτελους εκεινον το καφε στις 5μιση για τον οποιο ειχαμε ξεκινησει λιγο πριν τις 9 το πρωι!:eek:
Εξαιρετική βόλτα, μάχιμη. Λόγω του ότι ξένος δάχτυλος (διάβαζε ανηψιός) πείραξε τις ρυθμίσεις στην μπροστινή ανάρτηση, όταν το είχε πάρει δανικό για κάνα δύο βόλτες, στις δύο πιο δύσκολες κατηφόρες, από υπερβολική φόρτιση του πολύ μαλακού μπροστινού, το οποίο έδιωξε ξαφνικά και απότομα χωρίς περιθώριο αντίδρασης, έφαγα αντίστοιχα τουμπίδια. Με παρότρυνση των υπολοίπων, επειδή χτύπησα στην δεύτερη ελαφρά τον ώμο, όταν πιάσαμε άσφαλτο ξανά, δεν συνέχισα μαζί τους ενώ το ήθελα.Μπράβο σε όλα τα παιδιά, ήταν απίθανη παρέα :friendship:
Konkost ένα μόνο θα πω: :hailbig::hailbig:
Αντε στις επόμενες!;);):eek::eek:
 

est

Μέλος
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
Σουζούκι ΔρΖ
Πες του ανιψιού όταν πειράζουμε κάτι, μετά όταν το επιστρέφουμε το ξε-πειράζουμε.
Αφού είσαι καλά, αυτό μετράει!:friendship:
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Εξαιρετική βόλτα, μάχιμη. Λόγω του ότι ξένος δάχτυλος (διάβαζε ανηψιός) πείραξε τις ρυθμίσεις στην μπροστινή ανάρτηση, όταν το είχε πάρει δανικό για κάνα δύο βόλτες, στις δύο πιο δύσκολες κατηφόρες, από υπερβολική φόρτιση του πολύ μαλακού μπροστινού, το οποίο έδιωξε ξαφνικά και απότομα χωρίς περιθώριο αντίδρασης, έφαγα αντίστοιχα τουμπίδια. Με παρότρυνση των υπολοίπων, επειδή χτύπησα στην δεύτερη ελαφρά τον ώμο, όταν πιάσαμε άσφαλτο ξανά, δεν συνέχισα μαζί τους ενώ το ήθελα.Μπράβο σε όλα τα παιδιά, ήταν απίθανη παρέα :friendship:
Konkost ένα μόνο θα πω: :hailbig::hailbig:
Αντε στις επόμενες!;);):eek::eek:
Στειλε το ανηψι μια βολτα με τον ακατανομαστο και δεν θα ξαναπειραξει τιποτα χαχαχα
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Αν ειναι να μου τα φανε τα ποντικια ας μου τα φανε καλυτερα οι πετρες σκεφτηκα
Δεν υπολογισα ομως οτι αυτο μπορει να γινει τοσο συντομα
Ασε το παραμυθι καπετανιο, ας ενημερωσω το κοινο :yew: Καποιο καιρο μετα απο κεινη την αποδεκατιστικη πουροντουραδα στο Καντηλι περσι το Σεπτεμβρη, βλεπω τον καπετανιο με το μηχανακι σαν καινουργιο :cool: με τα πλαστικα πουχε καβατζα. Εξεπλαγην παραυτα και τον ρωταω "Γιατι ταβαλες ρε Κονκωστη ετσι που ταλαιπωρουμε τα μηχανακια??"

Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ: "Καλα, τερμα τα δυσκολα στις πουροντουραδες που παμε, απο τωρα και περα θα βγαζω ..μονο φλαταδουρες" :wacky: :laugh: :laugh: :roflmao: :roflmao: :roflmao:

Απ'οτι καταλαβα, παλι φλαταδουρες εβγαλε την Κυριακη ο Καπετανιος :D :D Μπραβο παιδες, οι παραπλευρες απωλειες ειναι μερος του παιχνιδιου και του σχεδιου θαλεγα! :friendship:

ΥΓ Βεβαια πηρε και τους νιουμπηδες η μπαλα αλλα ισως ειναι καλυτερα ετσι, με το καλημερα στα βαθια, για να μην υπαρχουν εξ αρχης παρανοησεις o_O
 
Τελευταία επεξεργασία:

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Τι ντοκουμεντο ρε Λευκαδιε?
Εγω νομιζα οτι ανεβοκατεβαινατε ραχουλες και στη φωτο ειστε ετοιμοι για πρεφα. Αν ειναι ετσι την επομενη ερχομαι και εγω.
Η φωτό είναι για προσέλκυση πελατών,έλα εσυ και θα κεράσουμε και χυμό :D
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
:eek: Βρε εσείς είστε επικίνδυνοι.......απαπαπαπαπα........τί να πώ ????? ΕΥΓΕ !!!!!!!! :D :D :D
Ουτε επικινδυνοι ειμαστε ουτε τοσο επικινδυνα πραγματα κανουμε.... το μονο επικινδυνο ειναι οτι απο το πολυ γελιο που ριχνουμε μπορει να πεσεις γιατι διακομωδουμε τα παντα και ολους(παντα με καλη διαθεση) ,γνωστος η αγνωστος ενσωματωνεται σε δευτερολεπτα στην παρεα και γελαμε με τα παθηματα μας.Απλα το μονο προβλημα σε αυτην την παρεα ειναι οτι κανεις, μα κανεις ομως , δεν στεκει και πολυ καλα στα μυαλα..το μονο επικινδυνο!!!!:friendship:
 
Top Bottom