Χωματοπροπονησεις Αττικης!!!

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z
Σημερα πηγα μια βολτα για εναν απλο καφε και κατεληξα να ανακαλυπτω μερη θυσαυρους που δεν ειχα παει ποτε μου.


Λιμνη Μαραθωνα και περιξ




Και ο λογος φυσικα γινεται για τα περιξ.

Χθες εμαθα καθυστεριμενα οτι δε δουλευω σημερα και επειδη ειμαι πρωινος τυπος, απο τις 7 ημουν στο ποδι. Ειπα να μην πιω το καφε μου μπροστα στο πισι μου αλλα να κανω μια γυρα για καθαρο αερα. Πηγα λοιπον στην λιμνη Μαραθωνα οπου ειχα παει τυχαια αλλη μια φορα πριν χρονια.







Φευγοντας απο την καφετερια, ειδα εναν χωματοδρομο και δε μπορεσα να αντισταθω. Μπηκα...........αλλα δε μπορουσα να βγω με τιποτα. Ετσι ανακαλυψα πολυ ωραιες διαδρομες (φλαταδουρες) και εξερετικα μερη που δε πιστευα οτι υπαρχουν τοσο κοντα στην Αθηνα.













Οσοι λοιπον τα ξερεται τα μερη αυτα ξεναγηστε μας.
Αναγκαστηκα να βγω στην ασφαλτο στα γρυγορα γιατι με επιασε η βροχη αλλα φανταζομαι πως συνεχιζεται η φυσικη ομορφια και ποιο μεσα.




Περιττο να πω πως γυρισα κολυμπωντας σπιτι γιατι με επιασε η μπορα για τα καλα αλλα αξιζε το κοπο.
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Σημερα πηγα μια βολτα για εναν απλο καφε και κατεληξα να ανακαλυπτω μερη θυσαυρους που δεν ειχα παει ποτε μου.


Λιμνη Μαραθωνα και περιξ



Και ο λογος φυσικα γινεται για τα περιξ.

Χθες εμαθα καθυστεριμενα οτι δε δουλευω σημερα και επειδη ειμαι πρωινος τυπος, απο τις 7 ημουν στο ποδι. Ειπα να μην πιω το καφε μου μπροστα στο πισι μου αλλα να κανω μια γυρα για καθαρο αερα. Πηγα λοιπον στην λιμνη Μαραθωνα οπου ειχα παει τυχαια αλλη μια φορα πριν χρονια.







Φευγοντας απο την καφετερια, ειδα εναν χωματοδρομο και δε μπορεσα να αντισταθω. Μπηκα...........αλλα δε μπορουσα να βγω με τιποτα. Ετσι ανακαλυψα πολυ ωραιες διαδρομες (φλαταδουρες) και εξερετικα μερη που δε πιστευα οτι υπαρχουν τοσο κοντα στην Αθηνα.













Οσοι λοιπον τα ξερεται τα μερη αυτα ξεναγηστε μας.
Αναγκαστηκα να βγω στην ασφαλτο στα γρυγορα γιατι με επιασε η βροχη αλλα φανταζομαι πως συνεχιζεται η φυσικη ομορφια και ποιο μεσα.




Περιττο να πω πως γυρισα κολυμπωντας σπιτι γιατι με επιασε η μπορα για τα καλα αλλα αξιζε το κοπο.
Να φουσκώσει λιγο το κρυμμένο ποταμακι και θα στα δείξουμε τα μερη.
Αν και το δυσκολο ειναι η ανηφορα μετα το ποταμακι πλέον!!
 

MoNiker

ΑνεΜελος...
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Πανος
Μοτό
HUSQVARNA...sexy10 enduro
Ολα ξεκινησαν σημερα το πρωι...προμελετημενο εμου και του Γιωργου-Λευκαδιου σε αναjητηση διαδρομων αλλα και προπονησεων εντος αττικης απο Χαιδαρι αυτη την φορα....Ξεκινημα πριν καν jεσταθουμε με hard-core μονοπατια που δεν οδηγουσαν και πουθενα οποτε επρεπε να τα ανεβουμε κιολας...:D το γλεντι δεν φαινεται στη φωτο αρχιjει στο βαθος....:eek:
 

MoNiker

ΑνεΜελος...
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Πανος
Μοτό
HUSQVARNA...sexy10 enduro

MoNiker

ΑνεΜελος...
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Πανος
Μοτό
HUSQVARNA...sexy10 enduro
Μετα απο τσαμπουκα με ντοπιους...:p συνεχισαμε αερινα... Και τελος...λασπωθηκαμε-σαβουρδιαστικα στην χωραφα-τα ντοκουμεντα ο Γιωργος...:friendship:Σου παει πολυ το κατεμι Γιωργο...
 
Τελευταία επεξεργασία:

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar













Πάνο :friendship:

Στάλθηκε από το SM-J320F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
καλα ρε Γιωργη αυτος ο αθεοφοβος ο Μoniker δεν πεφτει με το κτηνος και επεσε με το δικο σου?:pointu::pointu::pointu::pointu:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
καλα ρε Γιωργη αυτος ο αθεοφοβος ο Μoniker δεν πεφτει με το κτηνος και επεσε με το δικο σου?:pointu::pointu::pointu::pointu:
Τονε πέταξε χάμου το Honda ;):devilish::devilish:
Αλλόθρησκος :D:D:D
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Τονε πέταξε χάμου το Honda ;):devilish::devilish:
Αλλόθρησκος :D:D:D
:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao: Δεν το ειχα σκεφτει ετσι!!!! Εχεις δικιο φανηκε καθαρα οταν το μπροστινο του πηρε αλλο δρομο...Τσινισε το μουλαρι (σορρυ το Honda):pointu:
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
καλα ρε Γιωργη αυτος ο αθεοφοβος ο Μoniker δεν πεφτει με το κτηνος και επεσε με το δικο σου?:pointu::pointu::pointu::pointu:
:secret:...το δικο του το παει μονο παραλιακα!!:muted:
Καθε Τεταρτη Μονο λασπες!! :D:D
 
Top Bottom