Ποιο ειναι το πιο ασχημο μηχανακι για σενα;;

GiorgosGS1200

Μέλος
Περιοχή
Πάφος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
R1200GS, 2007
BMW Scarver, Varadero 125, Piaggio MP3, Tenere 660 (ας μη βάλω και το LC, που στα μάτια μου μοιάζει σαν διασταύρωση αγελάδας-ελεφαντα-κουνουπιού, γιατί είναι κρυφός πόθος για πολύ κόσμο). Αυτά με μια πρώτη σκέψη, σίγουρα υπάρχουν κι άλλα εξίσου άσχημα ή και ασχημότερα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
BMW Scarver, Varadero 125, Piaggio MP3, Tenere 660 (ας μη βάλω και το LC, που στα μάτια μου μοιάζει σαν διασταύρωση αγελάδας-ελεφαντα-κουνουπιού, γιατί είναι κρυφός πόθος για πολύ κόσμο). Αυτά με μια πρώτη σκέψη, σίγουρα υπάρχουν κι άλλα εξίσου άσχημα ή και ασχημότερα.
Φωτο-φωτο-φωτο-φωτο ;)
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Το Μηχανακι μου εβαλες το πιο ασχημο ρεεεεεεεεεε !!!!!









Πλακα κανω κ εγω αυτο ψηφιζω κ εκ του ασφαλους γιατι δεν το εχει κανεις εδω μεσα χαχαχα!!!
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Μερικα μοτο ειναι για μενα μακρυα απο αυτο που θα ηθελα να οδηγω με ευχαριστηση...ενα τετοιο ειναι και το παρακατω...δεν ξερω αν ειναι ασχημο και γενικα αν υπαρχουν ασχημα μηχανακια αλλά δεν θα το γουσταρα για οδηγηση ευκολα...:UH:
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Μερικα μοτο ειναι για μενα μακρυα απο αυτο που θα ηθελα να οδηγω με ευχαριστηση...ενα τετοιο ειναι και το παρακατω...δεν ξερω αν ειναι ασχημο και γενικα αν υπαρχουν ασχημα μηχανακια αλλά δεν θα το γουσταρα για οδηγηση ευκολα...:UH:
Χαχαχαχαχαχαχα, το βλεπω και μου ρχονται στο μυαλο κατι παιχνιδια απο οταν ημουνα μικρος
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Μερικα μοτο ειναι για μενα μακρυα απο αυτο που θα ηθελα να οδηγω με ευχαριστηση...ενα τετοιο ειναι και το παρακατω...δεν ξερω αν ειναι ασχημο και γενικα αν υπαρχουν ασχημα μηχανακια αλλά δεν θα το γουσταρα για οδηγηση ευκολα...:UH:
Κ ομως ειναι πολυ λελικο μηχανακι Κωστα μου !!!!!!
 
Top Bottom