Πάρνωνας Adventure 28/2 κ΄1/3

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Louis χαλαρά μην τρελαίνεσαι και όλα θα πάνε ρολόι, βόλτα πάμε όχι στον πόλεμο
Εσύ είσαι λοιπόν πουλάκι μου.....
Άλλος ένας λόγος, να προσπαθήσουμε να βρεθούμε, έστω και μονοημερα
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
θα πιούμε καφεδάκι στο γυρισμό άμα δεν έρθετε στη βόλτα,πάντως εγώ σας καταλαβαίνω :) που να πας στης λάσπες με τα BMW
μικρουλη ποσα δε ξερεις!!!!!!!!!!
αφου τελειωσουμε την βολτα!!!!θα σου εχω παραγγειλη και καφε μαζι με ενα λουκουμι!!!!!!!!!!
 

MARKOS-V

Μέλος
Όνομα
MARKOS
Μοτό
V STROM 650 L9
θα παει(μαλλον) κ το moto.gr αλλα απο ασφαλτο.
αν το κανονισουν ,το σκεφτομαι πολυ σοβαρα να ερθω,ωστε να δω μερικες ...φατσες (που συνεχεια ανεβαζουν φωτο στο fb) απο εδω μεσα!!!!λεμε τωρα
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Εσυ μην δεις βόλτα !!!!!!
Παντού μέσα !!!!
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
θα παει(μαλλον) κ το moto.gr αλλα απο ασφαλτο.
αν το κανονισουν ,το σκεφτομαι πολυ σοβαρα να ερθω,ωστε να δω μερικες ...φατσες (που συνεχεια ανεβαζουν φωτο στο fb) απο εδω μεσα!!!!λεμε τωρα
Το σωστο ειναι να πανε ολοι κι απο παντου και να γεμισει το βουνο ωραια μηχανακια και ανθρωπους.
Να χαρει και ο ανθρωπος που το εμπνευστηκε και οι εικονες να ωθησουν κι αλλους να σκεφτουν εξορμησεις παρομοιες στα δικα τους μερη..
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
ειπα στο φιλο που με ρωτησε για την ασφαλτο τι παιζει στο moto.gr !! καποιες βορινές στροφές θα έρθουν σίγουρα χιόνι και η διέλευση θα είναι λίγο δύσκολη! Σε πολύ λίγα σημέια βέβαια αλλά θα έχει! Έχω έρθει σε επαφή με την περιφέρεια για να στείλουν την άλλη εβδομάδα πριν την εκδρομή μηχάνημα για να καθαρίσει το δρόμο στα σημεία που θα έχει μείνει το χιόνι!!
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Καλημέρα σε όλους μετά από επικοινωνία που είχα με την Περιφέρεια πριν από λίγο και επιτέλους κατάφερα ν αμιλήσω με τον αρμόδιο διευθυντή τεχνικών έργων με διαβεβαίωσε ότι πρίν την εκδρομή μας Πέμπτη Παρασκευή θα στείλουν μηχανήματα να καθαρίσουν την άσφαλτο πάνω από την Καστάνιτσα κτλ στα σημεία που θα έχει κρατήσει παγωμένο χιόνι!!
Συνεχίζουμε δυναμικά λοιπον!!
ΣTo βουνό οι χωματοδρομοι δεν θα έχουν θεμα !! Η μπορεί λίγο χιονάκι πουθενά για την ταλαιπωρία και της όμορφες φωτο!!
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Καλησπέρα σε όλους!! όσοι έρθετε στην εκδρομή του Πάρνωνα από εδώ και δεν έχετε δηλώσει στην εκδήλωση στο φβ παρακαλώ δηλώστε εδώ στο φορουμ για να δούμε πόσοι θα είμαστε τελικά για ύπνο στο Καταφύγιο το Σάββατο!! Ευχαριστώ!!
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
https://www.facebook.com/events/633538986749951/

Καλημέρα σε όλους!! Μια ανακεφαλαίωση γιατι οι μέρες έφτασαν!!

1)όσο αναφορά τον καιρό όπως βλέπετε πιο κάτω, θα είναι με το μέρος μας!

2) Αύριο το πρωί θα αρχίσει ο καθαρισμός του δρόμου όπου χρειάζετε και έχει κρατήσει χιόνι στην ασφαλτο ψηλά στο βουνό από την περιφέρεια!!

3)Η ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΕΡΘΟΥΝ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΣΤΙΣ 8.3- ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΥΣΤΗΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΤΙΣ 10 με 10.30 ΣΤΑ ΑΝΩ ΔΟΛΙΑΝΑ! Υπεύθυνος : Stamatis Vallinas

4)Στο καταφύγιο υπάρχουν κουβέρτες ( μια για το κάθε κρεβάτι) όσοι θέλετε όμως πάρτε δικά σας sleeping bag για καλύτερα!

5) Καφές και ανασύνταξη στο Ονειρολόγιο στο χωριό!Η αναχώρηση από τα Άνω Δολιανά θα γίνει το αργότερο στις 11 το πρωί και η εκτιμόμενη ώρα άφιξης Καστάνιτσα για Φαγητό είναι στις 5 το απογέυμα!

6) Ενδιάμεσα θα πιούμε καφε στα Τζίτζινα ή αλλιώς Πολύδροσο ( 2 το μεσημέρι)

7) Βενζίνη θα υπάρχουν 300 λίτρα στην Καστάνιτσα στο φίλο που θα φάμε για να ρίξουμε για την δεύτερη μέρα. ( όποιος χρειαστεί).

Ακολουθούν δωμάτια στα άνω Δολιανά για όποιον επιθυμεί να έρθει από Παρασκευή Απογευματάκι ( θα βρίσκομαι και εγώ στο ορεινό Παρασκευή).

Ξενώνας Ο Θόλος Άνω Δολιανά
Άνω Δολιανά Αρκαδίας
Τηλ.: 2710227635, Κιν: 6977969901
Τάκης

Δασικό Χωριό "Η Χορευταρού"
Άνω Δολιανά Αρκαδίας
Τηλ. 271 022 2194 Κιν.: 6978971575 κ. Αλέξανδρος Παπανικολάου

9) Την Κυριακή το πρωί η αναχώρηση από το καταφύγιο θα γίνει γύρω στις 10 για να ακολουθήσουμε το υπόλοιπο πρόγραμμα της μέρας!

10) Η εκδρομή θα τελειώσει στο Άστρος στις 4 εκτιμώ όπου θα πιούμε ένα καφέ ή θα φάμε κάτι για να αποχαιρετιστούμε όλοι!

11) Σύνολο μηχανάκια περίπου 30 + με τα σημερινά δεδομένα

12) Περάστε όσοι έχετε gps την διαδρομή είναι σε link πιο κάτω ανεβασμενη!

13) Το τηλ μου είναι 6973327223 με καλέι ελεύθερα όποιος θέλει πληροφορίες- απορίες.

όλα είναι έτοιμα πιστεύω θα περάσουμε άψογα και να καθιερωθεί κάθε χρόνο!
 
Τελευταία επεξεργασία:

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Για ερασιτέχνης και για πρωτη φορα πιστευω να πήγα καλα μεχρι τωρα!!
Μένει να γινει η εκδρομη να περάσουν ολοι καλα και να φύγουν με χαμόγελο!
Και πιστευω του χρονου να το κανουμε ακομα καλύτερο και πιο οργανωμένο!!
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Για ερασιτέχνης και για πρωτη φορα πιστευω να πήγα καλα μεχρι τωρα!!
Μένει να γινει η εκδρομη να περάσουν ολοι καλα και να φύγουν με χαμόγελο!
Και πιστευω του χρονου να το κανουμε ακομα καλύτερο και πιο οργανωμένο!!
Ηλια στην διαθεση για μοιρασμα συναισθηματων κι εμπειριων δεν υπαρχει ερασιτεχνης.
Οποιος το κανει ειναι επαγγελματιας της χαρας!
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Ηλια στην διαθεση για μοιρασμα συναισθηματων κι εμπειριων δεν υπαρχει ερασιτεχνης.
Οποιος το κανει ειναι επαγγελματιας της χαρας!
Πολυ ωραια απάντηση πραγματικά!! Και πολυ σωστή ετσι που το θέτεις!! :ok:
 

ΚΟΥΛΗΣ

Μέλος
Περιοχή
Πάργα
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
990 ADVENTURE
Μετά την χθεσινοβραδινη επαφή που είχαμε με τον φοίνικα...
(μην πάει το μυαλό σας στο πονηρό)

θα ξεκινήσουμε παρέα αυριο,
οπότε υπολογίστε +1

δεν έχω facebook για να δω τις λεπτομέρειες αλλά είμαι σίγουρος ότι τις έχει μελετήσει καλά ο φοινικας!!!
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Αυτό το παλικάρι απο την Κρήτη με ένα κτμ θα έρθει η επειδή βρέχει θα κάτσει σπίτι του !!!!!!!!
Αυτος μωρε !!!! Ο πως τον λέμε !!!!!
Μισόγκεφσλος !!!!!
Α ναι εγκέφαλος !!!!!!!!
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Αυτό το παλικάρι απο την Κρήτη με ένα κτμ θα έρθει η επειδή βρέχει θα κάτσει σπίτι του !!!!!!!!
Αυτος μωρε !!!! Ο πως τον λέμε !!!!!
Μισόγκεφσλος !!!!!
Α ναι εγκέφαλος !!!!!!!!
Μη μου τον τσιγκλάς γιατί μέρες τώρα παίζει με τις χαρτογραφήσεις στο θηρίο...
 
Top Bottom