Ο καφές στη Θεσσαλονίκη !!!!

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Ήθελα πολύ να έρθω, να μάθω νέα μέρη και κατάσταση διαδρομών, αλλά το καρμπυρατέρ του 640 είχε άλλο πρόγραμμα...
το κατεμι!!!!
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Είπαμε... κάθε Τετάρτη μάστορα! Χαχαχα!:D
...μω την καταδίκη μου..... θα αλλάξουμε τη μέρα του καφέ γιατί τα αρχικά δεν αλλάζουν

AFRICAfon
 

NIKOLTSOS

Μέλος
Περιοχή
Omaha, NE (US) // Thessaloniki, (GR)
Όνομα
Νικόλας
Μοτό
TRIUMPH DAYTONA 675
KTM 640 ADVENTURE
DT 200 3ET
VULCAN 400
...μω την καταδίκη μου..... θα αλλάξουμε τη μέρα του καφέ γιατί τα αρχικά δεν αλλάζουν

AFRICAfon
χαχαχαχαχαχαχαχαχ
έλιωσα....

Θα κανονίσω να εμφανιστώ να σας γνωρίσω...
 

nikanthi

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νικος
Μοτό
fzs1000
Παλικάρια μιλήσαμε με τον Πασχάλη
και αυριο στης 21 00 ειπαμε στον Αφρό. ...στην Αγίου Δημητρίου. .
να συναντηθούμε όλοι μαζι έτσι ωστε να αποχαιρετηθουμε...
κι έτσι το advride. ..να συνέχισει το οδοπορικο του προς τον Βορρά...
και το τριτο γκρουπ να ξεκινησει το ταξίδι του εκει που το τελείωσε το δεύτερο. ..
Καλο μας καφε...
εγω παντως μετα απο καμια 300 καφέδες σε 46 ημέρες ενα ειναι σίγουρο ...
οτι καφε θα πιώ!!
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Αυριο οσοι μειναμε εντος υποδεχομαστε το Νικολα που μετα απο καμμια 15000 χλμ σκληρης δουλειας με την παπια
καταφερε να κανει το ονειρο του Νορβηγικου τουρ πραγματικοτητα γραφοντας εκει με το Fazer πανω απο 13000 χλμ σε εναμιση μηνα.
Ο Νικολας υποσχεθηκε να παραδωσει τη σκυταλη που παρελαβε καπου στους καμπους της Σερβιας απο τα τρελοσουρδοπαιδια ετσι ωστε το ετερον ντουετο της συμφορας Μαρκος και Πασχαλης να κανουμε την τριτη και φαρμακερη? Νορβηγικη γυρα αυτης της χρονιας!
Οσο για τον καφε δεν...... μαλλον θα πιω τις πρωτες και τελευταιες μπυρες των επερχομενων διακοπων στον Αφρο!

:friendship:
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
........δεν ξέρω για εσάς αλλά εγώ λέω ΚΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ (άδειες τέλος .......... προς το παρόν) !!!!!
Την Τετάρτη 19/08/2015 και ώρα 19:30 .....θα πίνω τον freddo μου με παρέα..... στον ΑΦΡΟ (Αγ. Δημητρίου 112)

 
Τελευταία επεξεργασία:
E

enduro

Επισκέπτης
........δεν ξέρω για εσάς αλλά εγώ λέω ΚΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ (άδειες τέλος .......... προς το παρόν) !!!!!
Την Τετάρτη 19/08/2015 και ώρα 19:30 .....θα πίνω τον freddo μου με παρέα..... στον ΑΦΡΟ (Αγ. Δημητρίου 112)
Βρε ουστ που θα μας πεις καλό χειμώνα ακόμα τα πόδια στην θάλασσα τα έχουμε
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Βρε ουστ που θα μας πεις καλό χειμώνα ακόμα τα πόδια στην θάλασσα τα έχουμε
.......άστα να μουλιάσουν καλά ........
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Πλεον θα παρακολουθω το thread απο εδω και οποτε μου δωθει η ευκαιρια θα ανεβαινω για καφεδακι!!!
Καλη συνεχεια φιλαρακια...
Γιώργο ...το ξέρεις ότι είσαι ευπρόσδεκτος. Εξάλλου. ... θα σε επισκεπτόμαστε !!!!
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
........δεν ξέρω για εσάς αλλά εγώ λέω ΚΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ (άδειες τέλος .......... προς το παρόν) !!!!!
Την Τετάρτη 19/08/2015 και ώρα 19:30 .....θα πίνω τον freddo μου με παρέα..... στον ΑΦΡΟ (Αγ. Δημητρίου 112)

Το γυαλι σου Ηλια το βρισκω λιγο προχώ...:pointu::friend:
 

la veloce

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
theoharis
Μοτό
Multistrada 1200s
........δεν ξέρω για εσάς αλλά εγώ λέω ΚΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ (άδειες τέλος .......... προς το παρόν) !!!!!
Την Τετάρτη 19/08/2015 και ώρα 19:30 .....θα πίνω τον freddo μου με παρέα..... στον ΑΦΡΟ (Αγ. Δημητρίου 112)

Θα είμαι και εγώ εκεί! Κατευθείαν από την πίστα Σερρών! Να πιούμε παρέα το freddo αγωνιζόμενοι και μοτοτουρίστες
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom