Καφές στην Αθήνα!

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Που 'σαι κυρ Νίκο να δεις κατάντια...:p:roflmao:

έχει...αλλού συνεχιστές όμως...

Έτσι!!!
Υπάρχει και πιο πλούσια θεματολογία ρε αδερφάκι μου! Πώς να γίνει?
Εμείς όλο για :biker: λέμε, ήρθαν κι V-stromάδες, χειρότερα τζαπάνια αυτοί! Μπλέξαμε....
Ούτε για μια μπριζόλα, ούτε αφυγραντήρες...
Τίποτα σε λέω!:eek::eek::eek::eek::eek::eek:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Σας πεθύμησα....


Καφεδάκι Τετάρτη 5/11/2014, γύρω στις 20:00, στο ΕΝΖΖΟ στο Μπουρνάζι:):yew::yew:





ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ: ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 72 - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ, 12132

ΤΗΛ.: (+30) 210-57 82 610


https://www.google.com/maps/place/Αγίας+Παρασκευής+72,+Περιστέρι+121+32,+Ελλάδα/@38.011425,23.70666,15z/data=!4m2!3m1!1s0x14a1a324f50df775:0x3d174d6dd22cf0b3?hl=el-GR

Τα παραπάνω για Λέλους και τρελά αγόρια, που συνήθως χάνονται......:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:


Οι άλλοι θα το βρείτε εύκολα;)
Οι :biker: θα είναι δίπλα μας και οι καφέδες θα έρχονται με.... "ιδιαίτερο" τρόπο:cool:

:friendship: μεζέδες κλπ ακατανόμαστα- μακρία από μας- θα βρίσκονται δίπλα και τριγύρω μας σε όλη την περιοχή.:laugh::laugh::laugh:

Φιλούμπες, τα λέμε Τετάρτη
 

IliADVas

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
BMW R1250 GS ADVENTURE
Σας πεθύμησα....


Καφεδάκι Τετάρτη 5/11/2014, γύρω στις 20:00, στο ΕΝΖΖΟ στο Μπουρνάζι:):yew::yew:





ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ: ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 72 - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ, 12132

ΤΗΛ.: (+30) 210-57 82 610


https://www.google.com/maps/place/Αγίας Παρασκευής 72, Περιστέρι 121 32, Ελλάδα/@38.011425,23.70666,15z/data=!4m2!3m1!1s0x14a1a324f50df775:0x3d174d6dd22cf0b3?hl=el-GR

Τα παραπάνω για Λέλους και τρελά αγόρια, που συνήθως χάνονται......:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:


Οι άλλοι θα το βρείτε εύκολα;)
Οι :biker: θα είναι δίπλα μας και οι καφέδες θα έρχονται με.... "ιδιαίτερο" τρόπο:cool:

:friendship: μεζέδες κλπ ακατανόμαστα- μακρία από μας- θα βρίσκονται δίπλα και τριγύρω μας σε όλη την περιοχή.:laugh::laugh::laugh:

Φιλούμπες, τα λέμε Τετάρτη
Εγώ λέω να έρθω να σας γνωρίσω και από κοντά, αλλά και από περιέργεια να δω τον ιδιαίτερο τρόπο που θα "σερβίρονται" οι καφέδες:thinking:
 

Μιχάλης

Μέλος
Περιοχή
Πεύκη
Όνομα
Μιχάλης
Μοτό
R1200gs 07 fitness
Σας πεθύμησα....


Καφεδάκι Τετάρτη 5/11/2014, γύρω στις 20:00, στο ΕΝΖΖΟ στο Μπουρνάζι:):yew::yew:





ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ: ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 72 - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ, 12132

ΤΗΛ.: (+30) 210-57 82 610


https://www.google.com/maps/place/Αγίας Παρασκευής 72, Περιστέρι 121 32, Ελλάδα/@38.011425,23.70666,15z/data=!4m2!3m1!1s0x14a1a324f50df775:0x3d174d6dd22cf0b3?hl=el-GR

Τα παραπάνω για Λέλους και τρελά αγόρια, που συνήθως χάνονται......:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:


Οι άλλοι θα το βρείτε εύκολα;)
Οι :biker: θα είναι δίπλα μας και οι καφέδες θα έρχονται με.... "ιδιαίτερο" τρόπο:cool:

:friendship: μεζέδες κλπ ακατανόμαστα- μακρία από μας- θα βρίσκονται δίπλα και τριγύρω μας σε όλη την περιοχή.:laugh::laugh::laugh:

Φιλούμπες, τα λέμε Τετάρτη
εσύ θα έρθεις,.? τι ώρα?,.,και για πόσο?:p:banghead:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Εγώ λέω να έρθω να σας γνωρίσω και από κοντά, αλλά και από περιέργεια να δω τον ιδιαίτερο τρόπο που θα "σερβίρονται" οι καφέδες:thinking:
Και εγω λέω να έρθω να γνωρίσω εσένα φίλε, γιατί με τους άλλους πάρα γνωριστήκαμε. ....
Φήμες λένε. ...ότι μπορεί να προσγειωθεί και ένα πουλί κάπου εκεί.

Σταλθηκε απο advφον!!!
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
εσύ θα έρθεις,.? τι ώρα?,.,και για πόσο?:p:banghead:

Για τα μάτια σου μόνο.....
Θα είμαι εκεί στις 8 και θα μείνω όσο θες:inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
 

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
Σας πεθύμησα....


Καφεδάκι Τετάρτη 5/11/2014, γύρω στις 20:00, στο ΕΝΖΖΟ στο Μπουρνάζι:):yew::yew:





ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ: ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 72 - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ, 12132

ΤΗΛ.: (+30) 210-57 82 610


https://www.google.com/maps/place/Αγίας Παρασκευής 72, Περιστέρι 121 32, Ελλάδα/@38.011425,23.70666,15z/data=!4m2!3m1!1s0x14a1a324f50df775:0x3d174d6dd22cf0b3?hl=el-GR

Τα παραπάνω για Λέλους και τρελά αγόρια, που συνήθως χάνονται......:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:


Οι άλλοι θα το βρείτε εύκολα;)
Οι :biker: θα είναι δίπλα μας και οι καφέδες θα έρχονται με.... "ιδιαίτερο" τρόπο:cool:

:friendship: μεζέδες κλπ ακατανόμαστα- μακρία από μας- θα βρίσκονται δίπλα και τριγύρω μας σε όλη την περιοχή.:laugh::laugh::laugh:

Φιλούμπες, τα λέμε Τετάρτη
Ο ιδιαιτερος τροπος για τους καφεδες, θα ειναι κουβανεζικος :secret:τροπος;
 

Marion

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Μαριάνα
Μοτό
bmw gs 1200 .....θα ηθελα να ειχα!!
Καλό καφέ αγόρια :coffee: και φρόνημα με τους "τρόπους σερβιρίσματος " γιατί είμαι μακρυά και δεν φτάνει η παντόφλα ,ακούς Malco ???? :p :D :p
 

moby_gr

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
R1200GS Adventure
Και εγω λέω να έρθω να γνωρίσω εσένα φίλε, γιατί με τους άλλους πάρα γνωριστήκαμε. ....
Φήμες λένε. ...ότι μπορεί να προσγειωθεί και ένα πουλί κάπου εκεί.

Σταλθηκε απο advφον!!!
Παρακολουθώ διδακτορικό πρόγραμμα στην Πτηνολογία, κι έχω κάποιες δυσκολίες, οπότε θα περάσω για μερικές διευκρινήσεις από το "πουλί" :p
 
Τελευταία επεξεργασία:

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Καλό καφέ αγόρια :coffee: και φρόνημα με τους "τρόπους σερβιρίσματος " γιατί είμαι μακρυά και δεν φτάνει η παντόφλα ,ακούς Malco ???? :p :D :p

Πφφφφ.....

Πού πάει το μυαλό σου.....:confused::confused::confused::confused::confused:

Τελικά οι γυναίκες, έχετε θέμα:p:p:p:p:p
 

Marion

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Μαριάνα
Μοτό
bmw gs 1200 .....θα ηθελα να ειχα!!
Πφφφφ.....

Πού πάει το μυαλό σου.....:confused::confused::confused::confused::confused:

Τελικά οι γυναίκες, έχετε θέμα:p:p:p:p:p
Συγνώμη Θοδωρή μου αλλά στο Enzzo de cuba :cautious: :cautious: :cautious: με καφέδες να έρχονται με.... "ιδιαίτερο" τρόπο :sneaky: :sneaky: :sneaky:........μόνο εκεί πάει το μυαλό μου :rage: :rage: :rage:

χεχεχε :p:p:p:p:p:p:p
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Συγνώμη Θοδωρή μου αλλά στο Enzzo de cuba :cautious: :cautious: :cautious: με καφέδες να έρχονται με.... "ιδιαίτερο" τρόπο :sneaky: :sneaky: :sneaky:........μόνο εκεί πάει το μυαλό μου :rage: :rage: :rage:

χεχεχε :p:p:p:p:p:p:p
Ο καφές είναι στο ΕΝΖΖΟ!

Όχι στο de Cuba;)
 
Top Bottom