Καλές οι βόλτες στα βουνά αλλα θέλουν προσοχή.

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Εντωμεταξύ στο Triglav που εγραψε ο XR Maniac δεν υπαρχει ψυχη.
:p
Δεν νογαει η γκλάβα τους να πάνε εκεί

Όλοι Στελβιο και Φούρκα γιατί σαν την Χαλκιδική δεν έχει
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Εντωμεταξύ στο Triglav που εγραψε ο XR Maniac δεν υπαρχει ψυχη.
:p
Άντε ρε νουμερο.... :p
Στο Τρίκορφο λοιπόν γίνεται ένας πανικός τους καλοκαιρινούς μήνες, γιατί μπαίνουν όλοι οι Αυστριακοί για ζεσταμα.
Δεν συγκρίνεται βέβαια με την κοσμοσυρροή των δολομιτων κλπ, που πάει όλος ο κόσμος με ότι όχημα διαθέτει.

Ευχαρίστηση οδήγησης με την σωστή εννοια, εποχή χωρίς κόσμο.....οβερ Εντ αουτ
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Εγω εξηγησα οτι δεν εννοεις το Τρικορφο Γρεβενων
Μην αρπαζεσαι
 

snpl

Μέλος
Περιοχή
Βιβ λα Φρανς
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
Teneke II
δεν ειπα αυτο γιαννη οτι φταιει η κινηση,αλλα σαν συνολικη εικονα αν πραγματικα ευχαριστιεται καποιος οδηγηση...
Δεν μπορείς γιατί γενικά έχει πολύ κίνηση. Αυτοκίνητα, μηχανάκια, ποδήλατα, βανάκια, τροχόσπιτα, skate... Ειδικά Σ/Κ, αργίες κλπ. Πριν τις 8 το πρωί ή μετά τις 7 το απόγευμα για καλοκαίρι που ξημερώνει 5:30 και νυχτώνει 9:30 είναι οκ.
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Να γιατί ελληνάρες.

Και θέλουν να είναι τίγκα στην γκλαμουριά πρώτο τραπέζι Ορνό και Ψαρού και Κουφονήσια και καρέκλα Γαύδο αλλά ΚΑΙ να μην έχει άλλους γκλαμουροπουλμουράδες αναρχοάπλυτους τριγύρω τους.

#σχιζοφρένεια #όχιάλλοκάρβουνο #ναμηνπάτεπουθενά #σαντοκλιματιστικόδενέχει
 

NikosRE

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
KTM 640 ADVENTURE 2005
Τι περίεργα τυπάκια υπάρχουν πάντως ρε παιδί μου… κάθεται ο άνθρωπος μες τον ήλιο και γράφει τη στροφή τώρα… μπράβο του που βοηθάει αλλά ρε φιλε… πως μπαίνει μια τέτοια ιδέα στο μυαλό σου;
 

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
Τι περίεργα τυπάκια υπάρχουν πάντως ρε παιδί μου… κάθεται ο άνθρωπος μες τον ήλιο και γράφει τη στροφή τώρα… μπράβο του που βοηθάει αλλά ρε φιλε… πως μπαίνει μια τέτοια ιδέα στο μυαλό σου;
Μαλλον στα πλαισια της καταπολεμησης της ανεργιας εχουν βαλει απο εναν σε καθε στροφη, για μ@λ@κοσωστη...ο μισθος βγαινει απο τα views, μουρη στους αμπαλοτουριστες, η ανεργια στο μηδεν...win-win η φαση... :D
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Άντε αυτός ο τύπος δεν έχει ζωή και κάθεται στην φουρκέτα και περιμένει τα φέιλ (στο tail of the dragon έχει αντίστοιχους φωτογράφους και βιντεογράφους οι οποίοι πουλάνε φωτογραφίες).

Αυτός που κάθεται και βλέπει τα βίντεο τι στο καλό, τελείωσαν τα σωστά ταξιδιωτικά και βλέπει τρασιλα τύπου πρωινάδικο;

Στο ινσταγκραμ τα λαϊκ από την κορφή θα πάνε σύννεφο, τα αυτοκόλλητα "σεκλανα τρου μπαικερ τιμ" θα μπουν στις ταμπέλες, μετά θα βγει και ένα βίντεο "πήγαμε στο Στελβιο για να σας πούμε να μην πάτε εσείς" και όλα καλά.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Τι περίεργα τυπάκια υπάρχουν πάντως ρε παιδί μου… κάθεται ο άνθρωπος μες τον ήλιο και γράφει τη στροφή τώρα… μπράβο του που βοηθάει αλλά ρε φιλε… πως μπαίνει μια τέτοια ιδέα στο μυαλό σου;
Μπορεί να βγάζει μεροκάματο... :roflmao:
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Άντε αυτός ο τύπος δεν έχει ζωή και κάθεται στην φουρκέτα και περιμένει τα φέιλ (στο tail of the dragon έχει αντίστοιχους φωτογράφους και βιντεογράφους οι οποίοι πουλάνε φωτογραφίες).

Αυτός που κάθεται και βλέπει τα βίντεο τι στο καλό, τελείωσαν τα σωστά ταξιδιωτικά και βλέπει τρασιλα τύπου πρωινάδικο;

Στο ινσταγκραμ τα λαϊκ από την κορφή θα πάνε σύννεφο, τα αυτοκόλλητα "σεκλανα τρου μπαικερ τιμ" θα μπουν στις ταμπέλες, μετά θα βγει και ένα βίντεο "πήγαμε στο Στελβιο για να σας πούμε να μην πάτε εσείς" και όλα καλά.
το πεταει το τικ τοκ,τι να κανουμε..απ χθες που ειδα το αλλο ,μου βγαζει τετοια...

πιθανολογω οτι μπας και ειναι φωτογραφος που βγαζει τα μηχανακια και πουλαει
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Θα πήγαινα Φωκιανό να γλιτώσω από όλους σας χωρίς σήμα αλλά είχε πολλές ξαπλώστρες και είναι σημάδι ότι θα μαζεύει κόσμο, δεν θα έχω και σήμα να παραπονεθώ.

Με τύφλωσε και ένας τύπος με Norden χτες κατά τις 11, που να στα λέω. Θα φτιάξω τικτοκ "να γιατί όχι νορντεν" για να μην πάρετε οι υπόλοιποι και να πάτε καρφί για τραshαλπ
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
παρε κοσμε

Θα πήγαινα Φωκιανό να γλιτώσω από όλους σας χωρίς σήμα αλλά είχε πολλές ξαπλώστρες και είναι σημάδι ότι θα μαζεύει κόσμο, δεν θα έχω και σήμα να παραπονεθώ.

Με τύφλωσε και ένας τύπος με Norden χτες κατά τις 11, που να στα λέω. Θα φτιάξω τικτοκ "να γιατί όχι νορντεν" για να μην πάρετε οι υπόλοιποι και να πάτε καρφί για τραshαλπ
ελα ρε ,σιγα τον κοσμο...σημερα ηρθε μαγαζι το παλικαρι που εχει το μαντρι πανω απ το φωκιανο για αρβυλες και μου ειπε τιποτα ακομα...
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Έλα πες, συνέδριο κουλομαρίας έχουν
πως γραφεται η λεξη κουλομαρια στα αγγλικα αραγε να ψαξω τις ημερομηνιες του συνεδριου...
Με ποσα άλογα κάτω από τον κολο του;
παναγια μου δηλαδή….
τι θα λενε τα κακομοιρα
 

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
Με τύφλωσε και ένας τύπος με Norden χτες κατά τις 11, που να στα λέω.
Ωχ, εγω θα ημουνα... :( γυρναγα απο την καντινα στο ρεμα (προς Βαρναβα) και επαιζα με τα γ@μοφωτα...sorry :rolleyes:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ωχ, εγω θα ημουνα... :( γυρναγα απο την καντινα στο ρεμα (προς Βαρναβα) και επαιζα με τα γ@μοφωτα...sorry :rolleyes:
Πρέπει γύρω στις 11την κυριακη παρά να κινηθηκαμε απέναντι στην παραλία Ωρωπού
 
Top Bottom