Για όποιον θέλει να ανέβει χωμάτινα την Παρασκευή στο ADVtrOFFy.

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Θύμησε του να πάρει μαζί και τον απαραίτητο εξοπλισμό...




Padis για σενα δουλεύω ...
μην ξεχάσεις την "εργαλειοθηκη"...
:roflmao::roflmao::roflmao:
Φίλα μου καλέ, σαν το



δεν έχει .....
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Καλησπέρα παιδιά, Γιάννη πολύ ωραία ιδέα! Πριν κάνα 10ημερο έκανα ένα τουρ εκεί γύρω όπου μας πληροφόρησαν ότι από το μνημείο της Νιαλας μέχρι τον Άγιο Νικόλαο ανάμεσα κάπου έχει πέσει ο δρόμος (ή κατολίσθηση) και δεν περνάει ούτε εντούρο.. Περίμεναν από μέρα σε μέρα να πάει κάποιο μηχάνημα.. Αλλιώς ανεβαίνεις και στα Καμάρια το κόβεις δεξιά προς Πετράλωνα, Ανθηρό και πέφτεις Μπελοκομιτη στο ίχνος.. Αν μάθω τίποτα νεότερο σας ειδοποιάω!!!
Ευχαριστώ για το info Νικόλα, αν μάθεις τίποτα ρίξε σινιάλο :ok:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Asxetos

Μέλος
Όνομα
Σταθης
Μοτό
XL750
Με ψήνει κι εμένα η ιδέα γιατί βλέπω ότι περνάει μέσα απ΄το χωριό της μητέρας μου που έχω χρόνια να επισκεφτώ. Είναι και μια καλή ευκαιρία να πατήσω χώμα για πρώτη φορά με το ΤΑ.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Με ψήνει κι εμένα η ιδέα γιατί βλέπω ότι περνάει μέσα απ΄το χωριό της μητέρας μου που έχω χρόνια να επισκεφτώ. Είναι και μια καλή ευκαιρία να πατήσω χώμα για πρώτη φορά με το ΤΑ.
Ψησου....είναι βατή η διαδρομή και ότι πρέπει για ζεσταμα.
 

Airhead

Μέλος
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
Daytona Maveric 500 2021
Καλησπέρα, πόσα χιλιόμετρα είναι από χώμα η Παύλιανη -Ελάτη και πόσες ώρες στο περίπου το υπολογίζετε; Επίσης αν είναι να σκάσει κανείς κατευθείαν Παύλιανη τι ώρα το βλέπετε να είστε εκεί περίπου; Ευχαριστώ
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Καλησπέρα, πόσα χιλιόμετρα είναι από χώμα η Παύλιανη -Ελάτη και πόσες ώρες στο περίπου το υπολογίζετε; Επίσης αν είναι να σκάσει κανείς κατευθείαν Παύλιανη τι ώρα το βλέπετε να είστε εκεί περίπου; Ευχαριστώ
Παύλιανη Ελάτη είναι καμία 250αρια εκ των οποίων καμία 100η εύκολα χωμάτινα, εκτός αν έχει βρέξει πολύ οπότε θα είναι εύκολα χωματινα αλλά με χαβαλέ.

Στην Παύλιανη θα είμαστε κατά τις 11 αν φύγουμε κατά τις 8-8μιση από σταθμό 14
 

NikosRE

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
KTM 640 ADVENTURE 2005
Τεσταρετε όρια βρε όσο μπορείτε και με την ασφάλεια μιας καλής παρέας όπως αυτή! Αν είχα ελεύθερη την Πέμπτη Παρασκευή σκεφτομουνα σοβαρά να κατεβω Αθήνα για να ανέβω χωμάτινα μαζί τους! Πως θα πάμε ντακαρ αύριο μεθαυριο; Από λίγο λίγο γεννιουνται και ολοκληρώνονται τα όνειρα! Ή τρώγοντας έρχεται η όρεξη κτλπ κτλπ!
 

NikosRE

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
KTM 640 ADVENTURE 2005
Θα ήθελα να με πληροφορήσετε που και πότε θα γίνουν στάσεις για : πρωινό, δεκατιανό, μεσημεριανό και απογευματινό.
Βραδινό έχω κανονίσει στην Ελάτη...
Πες μου που και ποτε θα σε βρω Ελάτη. Είσαι εγγύηση εσυ!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Έχεις δει λάμα μέσα σε πρόβατα;
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Teaser pic #1

 
Top Bottom