Ανοιξιάτικη βόλτα στα Κρητικά βουνά.

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Ωχ, πάνε οι φωτογραφίες! Βρε τι τις κάνατε; Cross posting παντού; Πάω να το κάνω premium το account για κάνα μήνα.. ρεμάλια! :D :D :D
Ηντανε τουτονα το cross posting να δω ανε το καμα? :p

Παντως το photobucket την εχει ''δει'' πολυ τελευταια, περιορισμος σε GB και Bandwith :mad:
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Ηντανε τουτονα το cross posting να δω ανε το καμα? :p

Παντως το photobucket την εχει ''δει'' πολυ τελευταια, περιορισμος σε GB και Bandwith :mad:
Cross-posting είναι όταν ποστάρεις σε πολλά μέρη συγχρόνως, πχ κάποιος παίρνει τα links και τα βάζει και σε άλλα fora. Έτσι ανεβαίνει το bandwidth.
Είναι πολυφορτωμένος έτσι κι αλλιώς ο λογαριασμός μου, επομένως λογικό κάποια στιγμή να έπιανε όριο..
 

Markas

Μέλος
Περιοχή
Ηράκλειο Κρήτη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
BMW F800GS
Yamaha WR250R
Cross-posting είναι όταν ποστάρεις σε πολλά μέρη συγχρόνως, πχ κάποιος παίρνει τα links και τα βάζει και σε άλλα fora. Έτσι ανεβαίνει το bandwidth.
Είναι πολυφορτωμένος έτσι κι αλλιώς ο λογαριασμός μου, επομένως λογικό κάποια στιγμή να έπιανε όριο..
Ηντανε τουτονα το cross posting να δω ανε το καμα? :p

Παντως το photobucket την εχει ''δει'' πολυ τελευταια, περιορισμος σε GB και Bandwith :mad:
Μη μπούμε σε τεχνικά θέματα εδώ, όμως το έχουμε κουβεντιάσει ξανά. Facebook και πάλι facebook. απεριόριστος χώρος αποθύκευσης και bandwith. Όσον αφορά το photobucket, παίζει καμία ώρα να βαρέσει κανόνι. Προφανώς δε βγάζει αρκετά από διαφημίσεις, ο περιορισμός των free χρηστών είναι κλασικό παράδειγμα ιντερνετικής εφαρμογής που πάει για φούντο. Και τότε, όσοι είχαν ανοίξει 2-3-4 photobucket για να μην πιάνουν το όριο (πχ εγώ) θα πρέπει να ξαναβάζουν τις φωτογραφίες τους από 4 μπάντες.
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Μη μπούμε σε τεχνικά θέματα εδώ, όμως το έχουμε κουβεντιάσει ξανά. Facebook και πάλι facebook. απεριόριστος χώρος αποθύκευσης και bandwith. Όσον αφορά το photobucket, παίζει καμία ώρα να βαρέσει κανόνι. Προφανώς δε βγάζει αρκετά από διαφημίσεις, ο περιορισμός των free χρηστών είναι κλασικό παράδειγμα ιντερνετικής εφαρμογής που πάει για φούντο. Και τότε, όσοι είχαν ανοίξει 2-3-4 photobucket για να μην πιάνουν το όριο (πχ εγώ) θα πρέπει να ξαναβάζουν τις φωτογραφίες τους από 4 μπάντες.
+1200
Φατσομπουκι κι εγω. Με σταματησε αναλογως το φωτο καλαθι και το παρατησα

Send from LG G2
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
:hailbig::hailbig:
Ευχαριστω πολυ ολα τα παιδια απο την κρητη για αυτα που μου πρόσφεραν απο την καρδια τους !!!!!!!
 

THANOSG

Μέλος
Περιοχή
ΛΑΡΙΣΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Όνομα
Θάνος
Μοτό
K1200GT
Χωρίς υπερβολή , ξαναέβλεπα τις φωτογραφίες και μου έφευγαν τα σάλια, λίγο το αντικρυστό , λίγο τα πιτάκια , πολύ από τις φωτογραφίες , τα μέρη και την παρέα δεν ήθελε και πολύ!!
Πάντα τέτοια εύχομαι σε κάθε μοτοσυκλετιστή, θεωρώ ότι είναι από τις καλύτερες εμπειρίες που μπορεί να ζήσει κάποιος αυτό που περάσατε αυτές τις μέρες !!! Να χαίρεσαι την παρέα , την μηχανή σου και τα όμορφα μέρη της Κρήτης , αξία ανεκτίμητη!!
 
Top Bottom