Χωματοπροπονησεις Αττικης!!!

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Καλολάσπωτο Γιωργο. Να το ευχαριστηθεις.
2003?
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Καλολασπωτο το καινουργιο εργαλειο Γιωργο, τελικα παλι με "πλαδαρο" Japan Power εμπλεξες! :D


Edit: Μονο πλαδαρο δεν ειναι το XR650, θαλεγα οτι παραειναι στιβαρο για τον χομπιστα. Njoy big time! :cool:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Ευχαριστώ σας παίδες(και κορίτσι) για τις ευχές σας,να'μαστε όλοι καλά να γυρνάμε στα βουνά :friendship:.
Το μεγάλο κόκκινο γουρούνι μου (Big Red Pig),είναι ακόμα ντροπαλό αλλά που θα πάει θα συνηθίσει την δημοσιότητα:p.






Πήραμε και τον καθαρό αέρα μας :D




Στάλθηκε από το SM-J320F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z
Ακου λεει ντροπαλο...................... να τα ξεχασει αυτα.







































Καλολασπωτο και καλοταξιδο φιλαρακι. Οπως πολυ σωστα το ειπε η Ελενη, επιτελους εκανες πραξη τους κρυφους σου ποθους!!



 
Τελευταία επεξεργασία:

PANOS

Μέλος
Περιοχή
Χαϊδάρι
Όνομα
Πάνος
Μοτό
f800gs
xr400r
Καλή ευτυχία με τον Έρωτα σου Γιώργαρε...να είσαι καλά να λασπώνεστε συχνά!!!

Στάλθηκε από το SM-A520F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Καλολάσπωτο και καλοτάξιδο George!Να το ευχαριστηθείς όσο δεν πάει άλλο,edit το τεπόζιτο ΟΛΑ τα λεφτά man!:friendship:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Μανιβελάτο Ζωρζ?
Με γεια και να το χαρείς - ξέρεις εσύ ;)
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Ρε σεις τι εχει δηλαδη αυτο το πλανταμι που πηρε ο Γιώργης ( καλοτάξιδο γιωργη ) απο τον τρομακτικό βροντακα μου !!!!
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Ρε σεις τι εχει δηλαδη αυτο το πλανταμι που πηρε ο Γιώργης ( καλοτάξιδο γιωργη ) απο τον τρομακτικό βροντακα μου !!!!
Εχει τον Λευκαδιο αναβατη ρε Στεργιο,που ειναι κορυφη σε ψυχη και αγαπη για το χωμα(εσυ ασφαλτοφερνεις λιγο).:friend:
Καλοριζικο Γιωργο,τα XR ειναι παιδικες αγαπες ,δεν ξεθωριαζουνε ποτε;)
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ρε σεις τι εχει δηλαδη αυτο το πλανταμι που πηρε ο Γιώργης ( καλοτάξιδο γιωργη ) απο τον τρομακτικό βροντακα μου !!!!
τπτ ρε!
Πιο γλήγορο και καλύτερο γενικώς το 640 σου ;)
Απλώς αυτό είναι Χόνδα, παλιά - μη εκπληρωμένη επιθυμία πολλών μας....:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Είναι και μανιβελάτο κι άμα σβήσει ζεστό γμστ:wacky::wacky::wacky::wacky:, είναι "σουμιές" και καταπίνει τα πάντα χωρίς να κοπανάει τον αναβάτη (πάει μια χαρά και σε μέτριους ρυθμούς δηλαδή) και δε μακραίνει χέρια, ενώ έχει τη ροπάκλα του μονοκύλινδρου 650 ;)
Απ την άλλη το 640 τα κάνει όλα καλύτερα, αλλά έχει κι απαιτήσεις από τον αναβάτη (κι ανταμοίβει ανάλογα, ή τιμωρεί.... ;) )
Με λίγα λόγια είναι κ@ύλα κι ας είναι πιο κάτω σε όλα από το βρόντακά σου:roflmao::laugh:



EDIT: Πάλι μαζί έγραφα με Μήτσο @KORAX :laugh: Είναι φοβερή η ταύτηση απόψεων Δημήτρη.... Να το κοιτάξουμε...:inlove::inlove::roflmao::laugh::p
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
τπτ ρε!
Πιο γλήγορο και καλύτερο γενικώς το 640 σου ;)
Απλώς αυτό είναι Χόνδα, παλιά - μη εκπληρωμένη επιθυμία πολλών μας....:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Είναι και μανιβελάτο κι άμα σβήσει ζεστό γμστ:wacky::wacky::wacky::wacky:, είναι "σουμιές" και καταπίνει τα πάντα χωρίς να κοπανάει τον αναβάτη (πάει μια χαρά και σε μέτριους ρυθμούς δηλαδή) και δε μακραίνει χέρια, ενώ έχει τη ροπάκλα του μονοκύλινδρου 650 ;)
Απ την άλλη το 640 τα κάνει όλα καλύτερα, αλλά έχει κι απαιτήσεις από τον αναβάτη (κι ανταμοίβει ανάλογα, ή τιμωρεί.... ;) )
Με λίγα λόγια είναι κ@ύλα κι ας είναι πιο κάτω σε όλα από το βρόντακά σου:roflmao::laugh:



EDIT: Πάλι μαζί έγραφα με Μήτσο @KORAX :laugh: Είναι φοβερή η ταύτηση απόψεων Δημήτρη.... Να το κοιτάξουμε...:inlove::inlove::roflmao::laugh::p
ειναι σιγουρο οτι δεν εχει μιζα???
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Ρε σεις τι εχει δηλαδη αυτο το πλανταμι που πηρε ο Γιώργης ( καλοτάξιδο γιωργη ) απο τον τρομακτικό βροντακα μου !!!!
Στο δικο σου Στεργιο πατας το κουμπι και ακους Mozart, ενω ο Γιωργος το κλωτσαει και ακουει Dall'Ara !!
:ha
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
ειναι σιγουρο οτι δεν εχει μιζα???
Βγήκαν και μιζάτα κάποια στιγμή Κώστα. Δεν ξέρω αν έχει του Γιώργη. Ρώτηξα παραπαν' αλλά δεν το είδε μάλλον.
Αμα έχει, είναι super ;)
 
Top Bottom