25η Πανελλήνια Συγκέντρωση Enduro – Βίτσι Καστοριάς

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Ο Μοτοσυκλετιστικός Όμιλος Καστοριάς σας προσκαλεί στην 25η Πανελλήνια Συγκέντρωση Enduro που θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 3 Σεπτεμβρίου έως και την Κυριακή 6 Σεπτεμβρίου 2015, στο όρος Βίτσι Καστοριάς και συγκεκριμένα στο μέρος του χιονοδρομικού κέντρου Οξιάς.

Στον χώρο της Συγκέντρωσης θα βρείτε:
• Απεριόριστο χώρο για την ομάδα σας με πρόσβαση από κάθε φιλοξενούμενο
• Άμεση σχέση με το αθλημα μας μιας και βρισκόμαστε στο κέντρο του βουνού.
• Εστίαση – μπάρ (με λογικές τιμές και τιμοκατάλογο που θα δημοσιευθεί)
• Σηματοδοτημένη διαδρομή Enduro
• Street – On Off εκδρομικό
• Hill Climb
• Τουαλέτες – Ντουζιέρες (ζεστό νερό)

Περιμένουμε πάνω από 300 μοτοσυκλέτες (όσοι καταγεγραμμένα είχαν έρθει στην ίδια διοργάνωση το 2010 στην ίδια περιοχή)

Ο Μοτοσυκλετιστικός Όμιλος Καστοριάς θα πάρει όλα τα καταλληλά μέτρα έτσι ώστε και αυτή η εκδήλωση να διεξαχθεί με πλήρη επιτυχία. Μπορείτε να βοηθήσετε σε αυτό με την παρουσία σας, ή/και διοργανώνοντας κάποιο event πχ Test drive.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας καλέστε στα παρακάτω τηλέφωνα:
6937280880 (Σολατσάρης Αρης)
6972755063 (Γουγούσης Κωνσταντίνος)
6944836394 (Γερόπουλος Πέτρος)

Σας περιμένουμε.
Με φιλικούς χαιρετισμούς
Μοτοσυκλετιστικός Όμιλος Καστοριάς



http://www.enduro.gr/enimerosi-prosklisi-25is-panellinias-sigkentrosis-enduro-vitsi-kastorias-3-eos-6-septemvriou-2015/
 

Papadopaidi

Μέλος
Περιοχή
Patras
Όνομα
Παύλος
Μοτό
R1150GS '00 (ABS)
Μανούλα μου...:eek:
πριόνια κ κατσίκια όλα μαζεμένα
σε ένα χώρο; Σφαγή θα γίνει.:woot::hungry::stop::panda:
Καλή επιτυχία στην όμορφη συνάντησή σας.:yew::friendship:

http://www.mokastorias.gr/
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Τη θεωρώ μία από τις καλύτερες συναντήσεις για enduro και για εξόρμηση στις γύρω περιοχές με όλων των ειδων μοτοσυκλέτες!!! Αξίζει να πάμε ........εεεε...Στέργιο ????
 
Περιοχή
Νικήτη- Χαλκιδικη
Όνομα
στεργιοςςςςς
Μοτό
ktm lc4 640 adv.
Τη θεωρώ μία από τις καλύτερες συναντήσεις για enduro και για εξόρμηση στις γύρω περιοχές με όλων των ειδων μοτοσυκλέτες!!! Αξίζει να πάμε ........εεεε...Στέργιο ????
αξιζει Ηλια αλλα μας βλεπω να σηκωνουμε κεφαλι απο νοεμβριο ξανα... :(
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
.. μετά και την ακύρωση της enduromania......τι Καστανιά Τρικάλων, τι Καστοριά...... κάτι τις παραπάνω χιλ/τρα..... έλα να βλέπω συμμετοχές κι αφήστε τις σκέψεις και διαλογισμούς όταν κάνετε γιόγκα !!!!
 

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
Gs 1200
.. μετά και την ακύρωση της enduromania......τι Καστανιά Τρικάλων, τι Καστοριά...... κάτι τις παραπάνω χιλ/τρα..... έλα να βλέπω συμμετοχές κι αφήστε τις σκέψεις και διαλογισμούς όταν κάνετε γιόγκα !!!!
Εμενα θα μου επιτρεψεις να κανω τον Βουδα...



...τουλαχιστον μεχρι να σιγουρευτω απο τη μια για τον καιρο ,γιατι σκηνη και βροχη αυτη την περιοδο δεν με ψηνει (που λεει και ο γιος μου) και απο την αλλη να εγκριθει η τριημερη "αναρωτικη" που εχω υποβαλει στο στεφανι μου.
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Ημουν εκει το 2010 κι ακομα να ....στεγνωσω στη σκεψη της!
Μην ξεχασετε πως γινεται σε χιονοδρομικο οταν ετοιμαζετε τα πραγματα
και να ξερετε πως το Βιτσι ειναι απο τους καλυτερα κρυμμενους θησαυρους για on, off και on οff οδηγηση της χωρας μας.
Ηλια με το μικρο κατσικι ε?
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Ημουν εκει το 2010 κι ακομα να ....στεγνωσω στη σκεψη της!
Μην ξεχασετε πως γινεται σε χιονοδρομικο οταν ετοιμαζετε τα πραγματα
και να ξερετε πως το Βιτσι ειναι απο τους καλυτερα κρυμμενους θησαυρους για on, off και on οff οδηγηση της χωρας μας.
Ηλια με το μικρο κατσικι ε?
Λέω να στείλω το μικρό μσ φίλους και 'γω να παω με το μεγάλο .........είδομεν πως θα το κάνω.
 

thn

Μέλος
Περιοχή
Καστοριά
Όνομα
Θανάσης
Μοτό
06' TE610
Ο Μοτοσυκλετιστικός Όμιλος Καστοριάς διοργανώνει την 25η Πανελλήνια συγκέντρωση Enduro. Ετοιμάστε της μηχανές σας. Enduro, ΜΧ, OnOff γιατι
έχουμε πολλά να σας δείξουμε.

Χωμάτινα και ασφάλτινα εκδρομικά, μονοπάτια, light και hard διαδρομές είναι τα ελαχιστα που περιλαμβάνει το πργραμμά μας.
Ο χώρος της συυγκέντρωσης Θα είναι το χιονοδρομικό κέντρο Βιτσίου.
Στον χώρο της συγκέντρωσης θα λειτουργεί εστιατόριο ψησταρία, με λογικές τιμές για την σύτιση, σας καθώς και cafe-bar για τους καφέδες και τα ποτάκια σας, ενω για την ημερήσια μουσική σας διασκέδαση θα υπάρχει DJ.
Το camping βρίσκετε κάτω από Οξιές της περιοχής σε έναν καθαρό χώρο μακριά από τον ενοχλητικό ήλιο.
Τρείς ή και περισσότερες ημέρες μέσα στην φύση. Οτι ζητά ο καθε Enduras.

Οι τιμές εισόδου για την 25η Πανελλήνια Συγκέντρωση Enduro και για τις 3 ημέρες θα είναι ίδιες και είναι οι εξής:
  • Οδηγός με κάρτα 25,00€
  • Οδηγός χωρίς κάρτα 30,00€
  • Συνοδηγός 15,00€
  • Επισκέπτη (ημερήσιο) 5,00€ (δεν περιλαμβάνει σακούλα με αναμνηστικά)
Στην είσοδο θα δίνετε και η σακούλα με τα καθιερωμένα αναμνηστικά (μπλούζα, κονκάρδα, κούπα, έντυπο υλικό κτλ.)
 

thanosxrv

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Honda xrv 750 Africa twin
Αυριο το μεσημέρι θα ξεκινήσω για την συγκέντρωση. Θα είναι κάποιος απο το forum εκεί για να τα πούμε και από κοντά μιας και είμαι νεος στο forum αλλα και στις μηχανές.
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Αυριο το μεσημέρι θα ξεκινήσω για την συγκέντρωση. Θα είναι κάποιος απο το forum εκεί για να τα πούμε και από κοντά μιας και είμαι νεος στο forum αλλα και στις μηχανές.
.....να πιούμε καφέ .......

AFRICAFON
 

Goukos

Once a Marine always a marine....
Περιοχή
SaloniKa .....again.....
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
R1200GSA
Μολις μιλησα με Θανο... πινουν βουνισιο καφεδακι τα παιδια !!!
Μου εστειλε και χαιρετισματα ο @enduro "πες του να παει να γ@μηθει" φωναζε απο μεσα.... χαχαχαχαχαχα
απλες καθημερινες advride στιγμες που ομορφαινουν την ζωη !!!!

Σταλθηκε απο τον Επιχειρησιακο...
 
Top Bottom