χαριζονται γαντια.

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

akis69

Μέλος
Όνομα
ακης
Μοτό
F800gs
εχω καποια παλια μου γαντια τα οποια δεν χρησιμοποιω και τα χαριζω σε οποιον εχει αναγκη.καποια ειναι αρκετα φορεμενα καποια οχι.παραθετω μερικες φωτογραφιες.
υπαρχει και ενα ζευγαρι αρκετα φορεμενο held sting,τα οποια δεν εχουν σκισιματα κλπ,απλα τωρα δεν εχω φωτο να ανεβασω.
ολα τα γαντια ειναι μεγεθους large.
βρισκονται στην πατρα



 

akis69

Μέλος
Όνομα
ακης
Μοτό
F800gs
Ευχαριστώ ρε παίδες.να είστε καλά.
Η αλήθεια είναι ότι καιρό το σκέφτομουν και όλο το ξεχναγα.κριμα να κάθονται ενώ μπορούν να φανούν χρήσιμα σε κάποιον άλλο.
Τα πρώτα και τα τρίτα έχουν ήδη κλειστεί.
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Μπράβο και σε όσους έχουν δει το ποστ.....δεν τα έχουν πάρει, γιατί προφανώς δεν τα χρειάζονται!
Μπράβο μπράβο μπράβο.....σε όλους :crs:
Eνας μονο το σκεφτηκε αλλά μετα ειδε οτι προκειται για μεγαλο...χερι και το μετανοιωσε...:D:inlove:
 

Gio_Diego_950_ADV

Μέλος
Περιοχή
Λιδωρίκι Φωκίδας
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
KTM_950_Adventure
Ειναι καποιο απο αυτα αδιαβροχο και χειμερινο?καλοκαιρινα εχω..χειμωνα κοκκαλωνουν τα χερια μου...
 

akis69

Μέλος
Όνομα
ακης
Μοτό
F800gs
Ειναι καποιο απο αυτα αδιαβροχο και χειμερινο?καλοκαιρινα εχω..χειμωνα κοκκαλωνουν τα χερια μου...
Held sting ,δεν είναι στις φώτο.
Είναι αρκετά φορεμένα αλλά όχι με σκισιματα κλπ.
Αν σε ενδιαφέρουν στείλε μου πμ να μου δώσεις στοιχεία να στα στείλω .
 

Gio_Diego_950_ADV

Μέλος
Περιοχή
Λιδωρίκι Φωκίδας
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
KTM_950_Adventure
Ριξε μια ματια και ΕΔΩ:cool:
Τα ειδα τα κινεζικα και φαινεται ποκυ ωραιο γαντακι και λεπτο ωστε να χεις καλη αισθηση γκαζιου..οντως ομως κρατανε κρυο και νερο??
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Τα ειδα τα κινεζικα και φαινεται ποκυ ωραιο γαντακι και λεπτο ωστε να χεις καλη αισθηση γκαζιου..οντως ομως κρατανε κρυο και νερο??
Oσο τα εχω και νερο κρατανε και κρυο...απο αντοχη στο χρονο δεν ξερω.Θα ξερω αμα χαλασουν ή αμα κρατησουν.Παντως για 3 ευρω γαντι...δεν θελω να βγαλω και 3 σαιζον...
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom