Σ/Κ 1-2/7 Αρκαδία με διανυκτέρευση free κάτω απο τ αστέρια

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
Λοιπον φιλαρακια το σκ 24-25/6/2017 που μας ερχεται, εκτος τραγικου απροοπτου, ξεκιναω τα 2ημερα free camping και οχι μονο, που πολυ γουσταρω, αρχιζοντας απο Αρκαδια με διανυκτερευση Φωκιανο. Πιθανον να ακολουθησει και ενας φιλος εκτος forum. Η διαδρομη γνωστη σε ολους...απο Αστρος-Λεωνιδιο κτλ.
Ωρα εκκινησης 7.00 το πρωι του Σαββατου...
Εαν καποιος γουσταρει να ακολουθησει ευπρόσδεκτος.....

Διανυκτέρευση εδω.....



 
Τελευταία επεξεργασία:

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Με το καλό...
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Λοιπον φιλαρακια το σκ 24-55/6/2017 που μας ερχεται, εκτος τραγικου απροοπτου, ξεκιναω τα 2ημερα free camping και οχι μονο, που πολυ γουσταρω, αρχιζοντας απο Αρκαδια με διανυκτερευση Φωκιανο. Πιθανον να ακολουθησει και ενας φιλος εκτος forum. Η διαδρομη γνωστη σε ολους...απο Αστρος-Λεωνιδιο κτλ.
Ωρα εκκινησης 7.00 το πρωι του Σαββατου...
Εαν καποιος γουσταρει να ακολουθησει ευπρόσδεκτος.....

Διανυκτέρευση εδω.....



Ωραίος ο Κωστας.....:ok:
 

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
Δυστυχώς το απρόοπτο συναιβει, δουλειά το Σάββατο που δεν αναβάλλεται:(...το επόμενο λοιπόν..1-2/7...άντε να δούμε...Έτσι μου το πάει συνέχεια....
 
Τελευταία επεξεργασία:

jocker-t

#Ντανταντιρλάνταντα
Περιοχή
Busy Riding
Όνομα
Harris
Μοτό
"The Whip"
Δυστυχώς το απρόοπτο συναιβει, δουλειά το Σάββατο που δεν αναβάλλεται:(...το επόμενο λοιπόν..2-4/6...άντε να δούμε...Έτσι μου το πάει συνέχεια....
Μη μασας..!
Θα το ευχαριστηθεις περισσοτερο οταν με το καλο φτασεις και στησεις μετα απο αυτα..!
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Δε πειράζει η παραλία εκεί θα είναι ....ασε να έχει δουλειά και θα πας :crs:
 

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
Με προβληματίζει λίγο η σκιά που δεν βλέπω να υπάρχει....έχω βέβαια τεντακι με ορθωστατες, αλλά βλέπω να την βγάζω όλη μέρα στις ξαπλώστρες, και να στήνω το απόγευμα...:thumbsdown:
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
σκια δεν υπαρχει φιλε-τωρα σε κανα χωραφι διπλα του
gm7070 Ολα γινονται


Έχω πει του Γλίστρα να τους πάει αν θέλουν κάτω απο δένδρο
..:secret:
 

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
Το μέρος δεν έχει καθόλου σήμα, όπως αρμόζει άλλωστε στον παράδεισο...Γιατί αυτό είναι, ένας Καλά κρυμμένος παράδεισος...φωτο αργότερα..
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Καλημέρα θα βρεις και σήμα ρώτα το Γιώργο στην καντίνα και την Ειρήνη στην ταβέρνα θα σου πουν !!!
Εκεί πας για ηρεμία φίλε...
 

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
Η αληθεια ειναι πως δεν με εννοιαξε καθολου για το σημα του τηλ. μιας και ενα τηλ. που ηθελα να κανω σπιτι για να μην με ψαχνουν, δανείστηκα το τηλ. της Ειρηνης ( ιδιοκτητριας της εν λογο ταβερνας ) της οποιας ειχε μια γραμμη σημα, και ετσι οκ.
Το μερος βασικα δεν χρειαζεται τιποτα, τα εχει ολα εκει, εκτος απο τσιγαρα.....στο καφε ταβερνακι της Ειρηνης που εκατσα, εχει τα παντα...οποτε καφεδες, φαγητο εκει, και εκει εμεινα και ολο το βραδυ,( με την συγκαταθεση τους βεβαια και οχι μονο ) που λογο ζεστης, εκανα αυτο που γουσταρω πιο πολυ..... δεν ανοιξα σκηνη παρα μονο slpeeping bag....και σ αυτο απο πανω, μεσα δεν εμπαινες με τιποτα. Ειχα 9 τετραγωνικα σκια με 2 ξαπλωστρες 1 τραπεζι και 3 καρεκλες....και η μοτο στα 4 μετρα υπο σκια. Οι Ειρηνη και Αλεκος, ηταν αψογοι σε ολα, και τους ευχαριστω πολυ δημοσια!!!!! μονο τα κλειδια του μαγαζιου δεν μου εδωσαν οι ανθρωποι.
Το μερος ειναι σουπερ αλλα η μεγαλη ζεστη, και το σφικτο της διαδρομης, με αναγκασαν να φυγω πολυ πρωι ρυχνοντας 2 μπουκαλια νερο πανω μου πριν ξεκινησω. Ολα τελεια παντως.....εγινα ενα με την ομορφη παραλια, για μια ολοκληρη μερα!!!!

Μερικες φωτο......





 
Top Bottom