Στο βουνό του ΛΕΩΝΙΔΑ, Κυριακή 12/11/2017-The off-road story

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Όσα γίνανε στο βουνό του Λεωνίδα θα τα ξερει το βουνό και ο Λεωνιδας
Άρτια αφίχθης σπιτι
Πρώτη βολτα της σεζόν στευτηκε με επιτυχία παρα τα παράδοξα και αδιευκρίνιστα
Χάρηκα πολυ που όσους ειδα απο τους παλιους ειναι μια χαρά
Καλοσωρισαμε και καποια καινούργια παιδιά με λιγο λάσπη αλλα δεν μασάνε ειναι μάχιμια
Ο Θεόδωρος άψογος οπως παντα ο Κώστας αργος οπως παντα ( παλιό μηχανακι και παρτάλι )
Εγω άνεμος βοριάς!! με το γκρι σκατεμ 640 αντβε-βροντακα
Αυτα απο εμενα και θα βάλω φωτο αργότερα
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ονοφάδα με τα όλα της!!! Ο ορισμός θα έλεγα!
Μονοπάτια, off road κομμάτια, κορυφογραμμές, φλαταδούρες, λάσπη, "Ακροπολικά" κομμάτια με τσίτα 4ες-5ες......
Απο τον αγωγό στο Κρυονέρι με το "καλημέρα", στα δασωμένα της Πάρνηθας και στο βραχόκηπο της Αυλώνας!
Από την Κωαπαΐδα -που μας έκανε τη χάρη- στα απίστευτα εκκλησάκια μέσα από ξεχασμένους δρόμους του Ζελίου....
Κι ύστερα μονοπατάδα-φλαταδούρα και τούμπαλιν, με λάσπη που μόλις και μας επέτρεψε να τη διαβούμε!!!

Ακόμα εκεί είμαι και δηλώνω ότι αρνούμαι να κάνω μπάνιο:D:D:D:D:D (σήμερα κοιμάμαι καναπέ....-εννοείται ;) )





Βαράτε αλύπητα.....
;)
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
μετα την τελευται φωτο νομιζω οτι επιβαλεται να αλλαξει ο τιτλος του θεματος σε..
''το μουστακι ειναι λεβεντια''
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ωραία ήταν....τα είχε Όλα!
Όπως τα λέει ακριβώς ο Τεο!
Γεμίσαμε και χαρήκαμε, παρά την καθυστέρηση με τα τερτίπια του ΚΤΜ....τα οποία δεν με χάλασαν καθόλου προσωπικά, γιατί όταν αποφάσισε να ξεκινήσει.....βρεθηκαμε μια πεντάδα να πηγαίνει αεροπορια μέχρι το Μοδι!
Αυτή η Μαδαγασκάρη ήταν μια κούκλα....δυσκολη αλλά χορταστική!

Χάρηκα ιδιαίτερα που γνώρισα τον Αποστόλη @Carooly ....τρομερο παιδί και τιμοναρα!

Καλη χωματοσεζον να έχουμε
Φωτογραφίες ελάχιστες, γιατί λόγω του προβλήματος του ΚΤΜ....στασεις γιοκ:D
 

Carooly

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Thivai
Όνομα
Αpostolis
Μοτό
KTM EXCR 530
KAWASAKI KLR 250
Πολυ ωραια διαδρομη που τα ειχε ολα! Οδηγοι που ισορροπουσαν σε βαρια μηχανακια σε τεχνικο τεραιν μα ολοι τους περασαν απο παντου χωρις προβλημα και το κυριοτερο με χαμογελο και θετικη ενεργεια!

Εγω προσωπικα περασα πολυ ωραια και χαρηκα πολυ που γνωρισα τα παιδια και πλεον θα εχω παρεα για βολτες.
Ειστε ολοι υπεροχοι αντε με το καλο για την επομενη!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Τι επαθε Κωστα??? Το ματιασαμε ολοι τοσο κουκλι που το εκανε ο γατος :p
Άκου τι έπαθε...
Ξαφνικά έσβησε....στην αρχή δεν κρατούσε ρελαντί, μετά κρατούσε ρελαντί, αλλά δεν ανέβαζε στροφές....καποια στιγμή δεν έκανε τίποτα!
Χάρηκα τον γάτο....γιατι με τρομερή ψυχραιμία έλυνε το ένα έδενε το άλλο....μεχρι που αποφάσισε να πάρει μπροστά!
Συμπέρασμα....κανεις δεν κατάλαβε γιατί έμεινε και Γιατι πήρε μπροστά αργότερα...
ΚΤΜ.....μηχανακια με χαρακτηρα:D
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Τι επαθε Κωστα??? Το ματιασαμε ολοι τοσο κουκλι που το εκανε ο γατος :p
η πλάκα είναι ότι κανείς δεν ξέρει.....:wacky::rolleyes:
αφού λύθηκε και ξανα-μονταρίστηκε, δούλευε ρολόι!!! Σα πενφέ ένα πράμα!!!!:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:




Γκαμάει το εργκαλείο!!!
Πανέμορφο και χαίρεσαι να το βλέπεις να πετάει χαμηλά... ;)


Ολα καλά!
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Πολυ ωραια διαδρομη που τα ειχε ολα! Οδηγοι που ισορροπουσαν σε βαρια μηχανακια σε τεχνικο τεραιν μα ολοι τους περασαν απο παντου χωρις προβλημα και το κυριοτερο με χαμογελο και θετικη ενεργεια!

Εγω προσωπικα περασα πολυ ωραια και χαρηκα πολυ που γνωρισα τα παιδια και πλεον θα εχω παρεα για βολτες.
Ειστε ολοι υπεροχοι αντε με το καλο για την επομενη!
Ανταποδίδω την ευχαρίστηση για τη γνωριμία και τη βόλτα μας!!!
Σου το είπα κατ' ιδίαν, το λέω κι εδώ μεσα:
Δεν πιστεύω ότι υπάρχουν πολλοί, που σ' αυτό το τερραίν, θα οδηγούσαν το Tenere μ αυτά τα λάστιχα, όπως σε είδα να το πηγαίνεις! Εύγε!!!




ΥΓ: άσε τις "ισορροπίες στα τεχνικά κομμάτια" :D και πες πώς ράβουν οι μπετονιέρες στα στηθώματα τα λασπερά και μη, με 3ες.... ;) (εκεί που τα 990 ερχόντουσαν 1η-2η ντεεεε :laugh: )
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Το Καλλίδρομο πανέμορφο και Λασπωμένο και οι διαδρομές του Θοδωρή είχαν τα πάντα όλα....ελπιζω να τράβηξαν βίντεο κάποια αγόρια, για να καταλάβετε!



advphone
 
Top Bottom