Κυριακη 2 Απριλιου Λιμνη Δοξα Φενεος

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Την αφορμη εδωσε ενα φιλαρακι που δεν εχει παει.
Οποτε πρεπει να τον ξεναγησω στα μερη μου.
Οποιος θελει ραντεβου στο γνωστο περιπτερο καφε στο Χαιδαρι στις 9.00 πμ.
Καφεδακι στο Μεσινο πριν τη λιμνη γλυκο του κουταλιου απο τα χερακια των μοναχων στον Αι Γιωργη .....αν θελουτε μετα επισκεψη στη Παναγια Καταφυγιωτισα τα Μετεωρα της Κορινθιας κ μασα σε πονηρο μερος.....τι αλλο θελετε...!!!!!!
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Ωραία βόλτα φίλε την έχω στο πρόγραμμα για μετά το Πάσχα !!
Να περάσετε καλά !!
 

BillyGs

Μέλος
Περιοχή
Lagonisi
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
R 1200 GS
Γεια σου ρε Πέτρο με τις ιδέες σου.. η καλύτερη εποχή και πανέμορφα μέρη και διαδρομές (αν δεν παινέψουμε και το σπίτι μας...)!!! Δυστυχώς θα είμαι αλλού!
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Τα πονηρα στεκια για μασα δεν σας δελεαζουν......ουτε το γλυκο απο τους καλογερους.....αντε....
να βαλω κ ρομαντικο καφε στη θαλασσα στο Δερβενι σε μπιτσομπαρο με ωραια κοριτσια μηπως.....χαχαχα !!!!!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
:biker:

Βολτάρα! Καλά να περάσετε παίδες, θα ερχόμουν με τα χίλια γιατί όλο λέω να πάω στη Δόξα και δεν έχω αξιωθεί ακόμα. Συμπίπτει όμως με το Λεωνίδιο το οποίο δε θέλω να το χάσω. :)
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Εμενα με εχει δελεάσει απο τον τιτλο αλλα δεν μπορω Πετρο κ αλλιώς θα ήμουν στο περίπτερο απο της 8.
Ξαναπαμε οποτε θελεις Λεωνιδα αλλα κανονισε στα μερη σου μια Κυριακατικη να βρεθουμε απο κοντα
 

GiorgosGS1200

Μέλος
Περιοχή
Πάφος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
R1200GS, 2007
Πέτρο λέω να έρθω τελικώς. Κοίτα μήπως περάσουμε και από Βουδιστική Στούπα, που θέλω καιρό να πάω και δεν μου κάθεται.
Επίσης, αφού διαβλέπω μικρό και ευέλικτο γκρουπ, μήπως να ξεκινάγαμε 9.30-10; :D
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Πέτρο λέω να έρθω τελικώς. Κοίτα μήπως περάσουμε και από Βουδιστική Στούπα, που θέλω καιρό να πάω και δεν μου κάθεται.
Επίσης, αφού διαβλέπω μικρό και ευέλικτο γκρουπ, μήπως να ξεκινάγαμε 9.30-10; :D
ουτε εγω εχω παει εκει θα το δουμε το πρωι
βαλαμε συναντηση 9 για να φυγουμε 9.30 αν εχεις καποιο θεμα παρεμε τηλ. ειναι στο προφιλ μου
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Τι εγινε ρε ταξιδιώτες του ονείρου πως περνάτε σε αυτα τα ευλογημένα μέρη?
Αργισαν!!
Περασαν απ το εξοχικο 11:30!! :cool:
:D:D
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Ειμαστε αργοι εμεις !!!!!!
πηγαμε απο παλια εθνικη ολα ωραια διαδρομες τελειες πλακωσαμε τις προβατινες στον Πυργο Κορινθιας κ τωρα καφεδακι διπλα στο κυμα στο Δερβενι !!!!!!
 

Μητσάρας

Μέλος
Περιοχή
Αιτωλικό
Όνομα
Μητσος
Μοτό
Ténéré XT660z

piaggio PX200
Ειμαστε αργοι εμεις !!!!!!
πηγαμε απο παλια εθνικη ολα ωραια διαδρομες τελειες πλακωσαμε τις προβατινες στον Πυργο Κορινθιας κ τωρα καφεδακι διπλα στο κυμα στο Δερβενι !!!!!!
χαρηκα που τα παμε,εστω και στα πεταχτα,ουτε το κρανος δεν εβγαλα,ελπιζω να τα ξαναπουμε αναλυτικοτερα σε καποια αλλη βολτα.:cool::D
μολις γυρισα κ εγω.
πολυ χιλιομετρο σημερα.
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
χαρηκα που τα παμε,εστω και στα πεταχτα,ουτε το κρανος δεν εβγαλα,ελπιζω να τα ξαναπουμε αναλυτικοτερα σε καποια αλλη βολτα.:cool::D
μολις γυρισα κ εγω.
πολυ χιλιομετρο σημερα.
Κ εγω χαρηκα πολυ Μητσαρα αυτο μου αρεσει με το advride οπου να πας βρισκεις συμφορουμιτες
 
Top Bottom