Ερώτηση για τελωνείο

Gee

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
Ducati Streetfighter 1098
Καλημέρα σας,

μήπως κάποιος από εμπειρία έχει εικόνα πόσο θα είναι το τελωνείο σε ένα μοντέλο του '21 με αρχική τιμή αγοράς κοντά στα 30000
και σε ενα 990 adventure του '11-12 (επίσης αν επιτρέπεται εισαγωγή του λόγω παλαιότητας);
Ενδιαφέρομαι μόνο για την τιμή του εκτελωνισμού, όχι κόστος μεταφοράς κτλ κτλ και φυσικά δεν περιμένω ακρίβεια, μια χοντρική εικόνα θέλω να έχω.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Εξαρταται την χώρα.
Επειδή είναι λίγο ρευστά αυτά τα θέματα, καλό είναι να ρωτήσεις έναν εκτελωνιστή
 

Gee

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
Ducati Streetfighter 1098
Εξαρταται την χώρα.
Επειδή είναι λίγο ρευστά αυτά τα θέματα, καλό είναι να ρωτήσεις έναν εκτελωνιστή
Σίγουρα το σωστό αυτό είναι , αλλά δεν έχω κανέναν δικό μου και άν πάω σε κάποιον άσχετο φοβάμαι ότι θα χάσω τσάμπα τον χρόνο μου και δεν θα εξυπηρετηθώ.
Άλλωστε όπως είπα δεν με ενδιαφέρει ακρίβεια στο νούμερο, άλλα ένα ποσό πολύ πολύ χοντρικά.
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Καλημέρα σας,

μήπως κάποιος από εμπειρία έχει εικόνα πόσο θα είναι το τελωνείο σε ένα μοντέλο του '21 με αρχική τιμή αγοράς κοντά στα 30000
και σε ενα 990 adventure του '11-12 (επίσης αν επιτρέπεται εισαγωγή του λόγω παλαιότητας);
Ενδιαφέρομαι μόνο για την τιμή του εκτελωνισμού, όχι κόστος μεταφοράς κτλ κτλ και φυσικά δεν περιμένω ακρίβεια, μια χοντρική εικόνα θέλω να έχω.
γιωργο για κοιτα
 
Reactions: Gee
Top Bottom