Αγγελία που χαζεύω σήμερα .

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Μάλλον ξεχάσατε ότι είναι το χειρότερο bmw που έβγαλαν ποτέ οι Βαυαροί.
Πολύ κακή γεωμετρία και ψοφιο μοτέρ, αν εξαιρέσεις το 323.
Ούτε με bilstein δεν ισιωνε
Θες να μας χαλάσεις τό όνειρο μποξερακια..;;;
Βέβαια το πρώτο αμάξι που πήρα όταν έβγαλα δίπλωμα... Ιταλικό ήταν.
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Έτσι... ήταν στην οικογένεια..318 με ζάντες τιμόνι και τά διπλά φανάρια της 323 i
Τα μεσημέρια που κοιμόταν ό πατέρας έπαιρνα τα κλειδιά και καλά για να τό πλύνω
Τό έκανα βόλτες στην Ηλιούπολη.. με αυτό έμαθα τά καλά της πίσω κίνησης
Και φυσικά χωρίς να έχω ακόμα δίπλωμα γύρω στα 16 ήμουν.
Το ότι εμείς οι 2 δεν συναντηθήκαμε ποτέ στα νιάτα μας είναι αδιανόητο....
Κανάρια, ΙΚΑ, 25ης Μαρτίου, Αεροπορίας, Αγ. Μαρίνα ήταν οι πλατείες που προτιμούσε το Corollλακι του πατέρα... :happy:
Κι εγώ στα 16 έκλεβα κλειδιά κι αλήτευα τα βράδια.
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Το ότι εμείς οι 2 δεν συναντηθήκαμε ποτέ στα νιάτα μας είναι αδιανόητο....
Κανάρια, ΙΚΑ, 25ης Μαρτίου, Αεροπορίας, Αγ. Μαρίνα ήταν οι πλατείες που προτιμούσε το Corollλακι του πατέρα... :happy:
Κι εγώ στα 16 έκλεβα κλειδιά κι αλήτευα τα βράδια.
Έλα ρε συ.. αλήθεια... σίγουρα θα έχουμε ανταμώσει...
Η πλατεία Κανάρια ήταν must... όπως και η πλατεία στην Αγία Μαρίνα..πιο ήσυχη
Εκεί ένας φίλος με μία 2002 την έφερνε γύρω - γύρω με ανάποδα τρεις και τέσσερις φορές
Τότε στο λύκειο είχαμε σπαστό μια εβδομάδα πρωί μια απογευματινή
Τά μεσημέρια έλειπε ό πατέρας και μπορούσα να παίρνω το C 50 δωδεκαβολτο στο σχολείο
Το κλειδωνα στα κάγκελα της αυλής.. και στο σχολασμα έκανα βόλτα στις πλατείες
Ένα απόγευμα ειχα την φαεινη ιδέα να πάρω και δύο συμμαθητές μαζί
Έτσι τρικαβαλο γυρνάμε στις πλατείες
Στα Κανάρια έχει μπλόκο μας σταματάνε μία κλασική φιγούρα ψηλός γεμάτος με μουστάκα
Χμμ κάνει βλέπω κράνος κανείς και τρεις επάνω.. για δώσε τά χαρτιά σου παλληκάρι μου λέει..
Ποια χαρτιά.. δίπλωμα δεν είχα.. την άδεια την κρατούσε ο πατέρας μαζί του..
Αποτέλεσμα διώχνει τους δύο φίλους.. και εγώ με το παπί συνοδεία αυτού στο τμήμα Ηλιούπολης όπου έμεινα κάνα τρίωρο μέχρι να έρθει ο father νά με μαζέψει..
Ευτυχώς σέ πέντε μήνες έκλεινα τά 16.. πήγα έβγαλα δίπλωμα στην τροχαία Γλυφάδας.. τους το πήγα και δεν είχα περαιτέρω συνέπειες... όλο αυτό πάντως το θυμάμαι σαν να έγινε χθες..!!!!
 

Γιώργος 1

Μέλος
Περιοχή
Καλαμάτα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
YAMAHA XT 600e 02
BMW R80 GS 88
Μουσικό διάλειμμα για τα παππουδια
Στην Αθήνα και στην Θεσσαλονίκη που έχουν πολύ κόσμο, άνετα φτιάχνονται ΚΑΠΗ μοτοσικλετιστών. :D

 
Τελευταία επεξεργασία:

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Έλα ρε συ.. αλήθεια... σίγουρα θα έχουμε ανταμώσει...
Η πλατεία Κανάρια ήταν must... όπως και η πλατεία στην Αγία Μαρίνα..πιο ήσυχη
Εκεί ένας φίλος με μία 2002 την έφερνε γύρω - γύρω με ανάποδα τρεις και τέσσερις φορές
Τότε στο λύκειο είχαμε σπαστό μια εβδομάδα πρωί μια απογευματινή
Τά μεσημέρια έλειπε ό πατέρας και μπορούσα να παίρνω το C 50 δωδεκαβολτο στο σχολείο
Το κλειδωνα στα κάγκελα της αυλής.. και στο σχολασμα έκανα βόλτα στις πλατείες
Ένα απόγευμα ειχα την φαεινη ιδέα να πάρω και δύο συμμαθητές μαζί
Έτσι τρικαβαλο γυρνάμε στις πλατείες
Στα Κανάρια έχει μπλόκο μας σταματάνε μία κλασική φιγούρα ψηλός γεμάτος με μουστάκα
Χμμ κάνει βλέπω κράνος κανείς και τρεις επάνω.. για δώσε τά χαρτιά σου παλληκάρι μου λέει..
Ποια χαρτιά.. δίπλωμα δεν είχα.. την άδεια την κρατούσε ο πατέρας μαζί του..
Αποτέλεσμα διώχνει τους δύο φίλους.. και εγώ με το παπί συνοδεία αυτού στο τμήμα Ηλιούπολης όπου έμεινα κάνα τρίωρο μέχρι να έρθει ο father νά με μαζέψει..
Ευτυχώς σέ πέντε μήνες έκλεινα τά 16.. πήγα έβγαλα δίπλωμα στην τροχαία Γλυφάδας.. τους το πήγα και δεν είχα περαιτέρω συνέπειες... όλο αυτό πάντως το θυμάμαι σαν να έγινε χθες..!!!!

Σύχναζα στον Φάρο, στα μπιλιάρδα στο νησάκι και λιγο στην Μιράντα...
 

omega

Τσέλιγκας
Περιοχή
Ήηηηηηηηηπειρος
Όνομα
Δημήτριος
Μοτό
HONDA CBF500 05'
Σύχναζα στον Φάρο, στα μπιλιάρδα στο νησάκι και λιγο στην Μιράντα...
Στα ίδια μέρη συχναζαμε.. λίγο πιο πάνω από τον φάρο έμενε ό κολλητός μου
Εδώ είσαστε εσείς και μην πείτε όχι.-

 

kuklinski

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
Cr250
Υπάρχει 316 διπλοφαναρη με 5αρι σασμάν γνήσια 1ο χέρι, original χρώμα κ τα πάντα, λειτουργική για οποίον θέλει αναπαλεωση με όλα τα χαρτιά από την στιγμή που βγήκε από το εργοστάσιο στο Μόναχο ....
 

Athanbiker

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Θανος
Μοτό
YamaTDM900 abs 08
Έλα ρε συ.. αλήθεια... σίγουρα θα έχουμε ανταμώσει...
Η πλατεία Κανάρια ήταν must... όπως και η πλατεία στην Αγία Μαρίνα..πιο ήσυχη
Εκεί ένας φίλος με μία 2002 την έφερνε γύρω - γύρω με ανάποδα τρεις και τέσσερις φορές
Τότε στο λύκειο είχαμε σπαστό μια εβδομάδα πρωί μια απογευματινή
Τά μεσημέρια έλειπε ό πατέρας και μπορούσα να παίρνω το C 50 δωδεκαβολτο στο σχολείο
Το κλειδωνα στα κάγκελα της αυλής.. και στο σχολασμα έκανα βόλτα στις πλατείες
Ένα απόγευμα ειχα την φαεινη ιδέα να πάρω και δύο συμμαθητές μαζί
Έτσι τρικαβαλο γυρνάμε στις πλατείες
Στα Κανάρια έχει μπλόκο μας σταματάνε μία κλασική φιγούρα ψηλός γεμάτος με μουστάκα
Χμμ κάνει βλέπω κράνος κανείς και τρεις επάνω.. για δώσε τά χαρτιά σου παλληκάρι μου λέει..
Ποια χαρτιά.. δίπλωμα δεν είχα.. την άδεια την κρατούσε ο πατέρας μαζί του..
Αποτέλεσμα διώχνει τους δύο φίλους.. και εγώ με το παπί συνοδεία αυτού στο τμήμα Ηλιούπολης όπου έμεινα κάνα τρίωρο μέχρι να έρθει ο father νά με μαζέψει..
Ευτυχώς σέ πέντε μήνες έκλεινα τά 16.. πήγα έβγαλα δίπλωμα στην τροχαία Γλυφάδας.. τους το πήγα και δεν είχα περαιτέρω συνέπειες... όλο αυτό πάντως το θυμάμαι σαν να έγινε χθες..!!!!
...+2 στο παρεακι τοτε με bmw 318 e30 του κολλητου(του μπαμπα του κολλητου!!) στα καναρια και οοολα τα περιξ ! Εγω με βουτηγμενη απο τον πατερα alfetta motronic 2.0 (ακομα κλαιω που το εδωσε το αμαξι ηταν τερμα μαμα και αριστο γμτ..) μετα απο το μεσημεριανο πλυσιμο κατω απο το σπιτι τσααακ (κοιμοντουσαν!) Τρελη φαγωμαρα με το Γιαννη (η αλφα στριβει-οχι ρε δε στριβει η μπεμπα ομως....παμε λιμανακια να σου δειξω και αλλες εφηβικες μαλακ...εε..χαριτομενιες) Πολυ ωραια χρονια οντως!! Εσκαγε και ο Μπαρπαρης(λιγο προ σταρλετ εποχη , ο Νασος (ο γνωστος τοτε προ gsxr) , ο Παυλος Καπωνης κ.α. .

Παιζει στη Γλυφαδα ενα μπορντο παιδες 5αρι της εποχης με ζανταρες bbs και μοτερ Μ . Καθε φορα που το βλεπω το χαζευω σα παιδακι.. :friendship:
 
Top Bottom